adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Serio liczyliście, że Roma sprawi niespodzianke? Dla Realu taka Roma to skocznia dla formy :>
1
Ja tam może nie czytam pismaków, nie przeglądam wiele wiadomości, ale wśród znajomych nie słyszałem nic o braku szacunku czy coś :p nie wiem czy to powoli robi się tutaj manią, że tak się twierdzi :p jeśli ktoś był świadkiem takich zdarzeń to chyba najlepiej to olac bo wiadomo, jeśli ktoś chce to sie do czegoś i tak doczepi :D ^^ miłego wieczorku :p
0
18:30 :)
1
ja oglądałem na zalukaj, choc nie mam konta, ale rano można śmiało wchodzic i odpalic już buferowanie ^^
1
ma problem, inni mu pomogli, a Ty jak zwykle się czepiasz :) znajdz sobie inne zajęcie
0
znacie jakies mocne horrory? ostatnio oglądałem sinister i sinister 2 bardzo polecam :P
6
Już widzę na boiskowych A klasach karne wykonywane w taki sposób :D
0
im wiecej meczy bez porażki tym trudniej bedzie się wygrywało :) ale myśle że dadzą rade, a porażkę bedziemy mogli przyjąc w najmniej ważnym momencie ( liga, gdy już będzie praktycznie nasza)
0
Slabe poczucie humoru, jesli nie czujesz ze napisalem do zartu :)
2
:*
0
A co jeśli jutro Barca wyjdzie w najmocniejszym składzie i właduje jeszcze więcej bramek niż tydzień temu? >.< :D
1
Sa naszymi bohaterami i idolami! uwielbiac ich bedziemy zawsze. Nic tylko dziękować, że dali nam tyle szczęścia przez całe życie :)
0
Zmeczenie po srodzie, godzina meczu i dyspozycja dnia kiedy nic nie wychodzi. Jest ok bo mamy 3 pkt
0
Vidal w lepszej dyspozycji niz Alves :)
0
Nie przekonuja mnie Ci komentatorzy :p
0
Masz racje, ale bardziej mi chodzilo o to, ze fajniej by sie ogladalo mecz z druzyna wyzej notowana typu vilareal, sevilla, celta itd :p ale juz za tydzien ciekawa kolejka sie zapowiada :)
0
Szkoda że dziś Barca i Real grają z ostatnimi drużynami w tabeli :/ zawsze można było liczyc na jakiś dreszczyk emocji :p niespodzianki są możliwe, ale ciężko będzie o nie :p
1
jeśli Barca bedzie grac tak dalej to każde mecze beda leciec po 22 z czerwonym kółeczkiem :p
0
Jednak to jest OSTATNIA PROSTA do finału pucharu króla!
1
Wam też sie wydaje od dawna, że Real nie ma żadnego projektu, planu?
0
rozumiem że więcej meczy postawiłeś niż tylko real-esp.? :p
0
Mam pytanie odnośnie zakładów, wypowiecie się czy jesteście na plusie czy raczej minusek? i jaka była wasza największa wygrana? bo chyba zaczne stawiać
0
Jestem ciekaw postawy Espanyolu dzisiaj, jeśli zagrają jak cioty to będę się cieszył z mistrza hiszpani dopiero po ostatnim gwizdku.. cholerne przekręty :/
12
Wygłada na skromnego chłopaka :) wie, że nie jest najlepszy i też widać, że chce się poprawić.. najbardziej mi go było szkoda jak był pokazany obraz na niego na początku 2 połowy z Malagą.. jakby przegrał mistrzostwo! ;/ życzę mu jak najlepiej bo nie jeden po tylu kontuzjach by się poddał
0
może dlatego, że nie miał kto za niego wejsc? teraz w sumie racja bo Bale kontuzja :)
1
Kolejny mecz Ronaldo na niskim poziomie i tydzień później widze go znów w podstawowym składzie.. Zizu bedzie mieć jaja i posadzi go na ławie?
0
Na dzień dzisiejszy Barca w super sytuacji. 1. Liga mistrzów 2. 1 mecz z Atletic Bilbao na wyjeździe wygrany 3. Lider w lidze + 1 mecz zaległy :) Do tego nie ma poważnych kontuzji kluczowych zawodników, mamy Roberto, Turana i Vidala którzy jak na razie są mega super transferami no i grają jak natchnieni ! ( nie patrząc na wczoraj i ostatni mecz z Atleticiem ) :D
0
Messi dostał 5 złotą piłke!
0
narzekacie po 1 połowie, po 1 słabym meczu ( wygranym) zgodze sie że był to słaby mecz, ale niektórzy użytkownicy śmiejąc się z komentarzy na wrogiej stronie powinna popatrzec na swoje ;)
0
Jak Wy narzekacie >.< oceńcie po drugiej połowie, a nie po 45 minutach ;) narzekacie gorzej niż babcie