9

Serio liczyliście, że Roma sprawi niespodzianke? Dla Realu taka Roma to skocznia dla formy :>

1

Ja tam może nie czytam pismaków, nie przeglądam wiele wiadomości, ale wśród znajomych nie słyszałem nic o braku szacunku czy coś :p nie wiem czy to powoli robi się tutaj manią, że tak się twierdzi :p jeśli ktoś był świadkiem takich zdarzeń to chyba najlepiej to olac bo wiadomo, jeśli ktoś chce to sie do czegoś i tak doczepi :D ^^ miłego wieczorku :p

0

18:30 :)

1

ja oglądałem na zalukaj, choc nie mam konta, ale rano można śmiało wchodzic i odpalic już buferowanie ^^

1

ma problem, inni mu pomogli, a Ty jak zwykle się czepiasz :) znajdz sobie inne zajęcie

0

znacie jakies mocne horrory? ostatnio oglądałem sinister i sinister 2 bardzo polecam :P

6

Już widzę na boiskowych A klasach karne wykonywane w taki sposób :D

0

im wiecej meczy bez porażki tym trudniej bedzie się wygrywało :) ale myśle że dadzą rade, a porażkę bedziemy mogli przyjąc w najmniej ważnym momencie ( liga, gdy już będzie praktycznie nasza)

0

Slabe poczucie humoru, jesli nie czujesz ze napisalem do zartu :)

2

:*

0

A co jeśli jutro Barca wyjdzie w najmocniejszym składzie i właduje jeszcze więcej bramek niż tydzień temu? >.< :D

1

Sa naszymi bohaterami i idolami! uwielbiac ich bedziemy zawsze. Nic tylko dziękować, że dali nam tyle szczęścia przez całe życie :)

0

Zmeczenie po srodzie, godzina meczu i dyspozycja dnia kiedy nic nie wychodzi. Jest ok bo mamy 3 pkt

0

Vidal w lepszej dyspozycji niz Alves :)

0

Nie przekonuja mnie Ci komentatorzy :p

0

Masz racje, ale bardziej mi chodzilo o to, ze fajniej by sie ogladalo mecz z druzyna wyzej notowana typu vilareal, sevilla, celta itd :p ale juz za tydzien ciekawa kolejka sie zapowiada :)

0

Szkoda że dziś Barca i Real grają z ostatnimi drużynami w tabeli :/ zawsze można było liczyc na jakiś dreszczyk emocji :p niespodzianki są możliwe, ale ciężko będzie o nie :p

1

jeśli Barca bedzie grac tak dalej to każde mecze beda leciec po 22 z czerwonym kółeczkiem :p

0

Jednak to jest OSTATNIA PROSTA do finału pucharu króla!

1

Wam też sie wydaje od dawna, że Real nie ma żadnego projektu, planu?

0

rozumiem że więcej meczy postawiłeś niż tylko real-esp.? :p

0

Mam pytanie odnośnie zakładów, wypowiecie się czy jesteście na plusie czy raczej minusek? i jaka była wasza największa wygrana? bo chyba zaczne stawiać

0

Jestem ciekaw postawy Espanyolu dzisiaj, jeśli zagrają jak cioty to będę się cieszył z mistrza hiszpani dopiero po ostatnim gwizdku.. cholerne przekręty :/

12

Wygłada na skromnego chłopaka :) wie, że nie jest najlepszy i też widać, że chce się poprawić.. najbardziej mi go było szkoda jak był pokazany obraz na niego na początku 2 połowy z Malagą.. jakby przegrał mistrzostwo! ;/ życzę mu jak najlepiej bo nie jeden po tylu kontuzjach by się poddał

0

może dlatego, że nie miał kto za niego wejsc? teraz w sumie racja bo Bale kontuzja :)

1

Kolejny mecz Ronaldo na niskim poziomie i tydzień później widze go znów w podstawowym składzie.. Zizu bedzie mieć jaja i posadzi go na ławie?

0

Na dzień dzisiejszy Barca w super sytuacji. 1. Liga mistrzów 2. 1 mecz z Atletic Bilbao na wyjeździe wygrany 3. Lider w lidze + 1 mecz zaległy :) Do tego nie ma poważnych kontuzji kluczowych zawodników, mamy Roberto, Turana i Vidala którzy jak na razie są mega super transferami no i grają jak natchnieni ! ( nie patrząc na wczoraj i ostatni mecz z Atleticiem ) :D

0

Messi dostał 5 złotą piłke!

0

narzekacie po 1 połowie, po 1 słabym meczu ( wygranym) zgodze sie że był to słaby mecz, ale niektórzy użytkownicy śmiejąc się z komentarzy na wrogiej stronie powinna popatrzec na swoje ;)

0

Jak Wy narzekacie >.< oceńcie po drugiej połowie, a nie po 45 minutach ;) narzekacie gorzej niż babcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?