adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda i szacun za walke do końca :/ zdrowia ! :)
0
no już przestańcie o tych sędziów naciskać.. już nic nie zmienicie, a co do korupcji to wole się poczekać do końca tej sprawy
0
mówienie, że są zmęczeni albo ciężki tydzień przed nimi są nie na miejscu zarabiając tyle kasy w porównaniu do polskiego pracownika pracującego dziennie 8 h :p
0
mam takie wrażenie, że nie ma jakiegoś napięcia ze słabym początkiem Barcy.. tak jakby wszystkich olśniło, że najważniejsza bedzie wiosna :D
2
to już kwestia gustu, oglądałem oba seriale i ani jednego nie żałowałem. pozdrawiam :)
4
Dexter zjada Breaking bad.. ale nie moge powiedziec.. świetny serial !
8
Maldini sie wypowiedział na temat nominacji do ZP i nie potrafi zrozumiec co tam robi Bravo i Ospina a nie ma tam Bufona.. co do Ospiny się zgodze, co do Bravo to raczej się wygłupił.. bo i z Barcą zdobył tryplet i z Chile trofeum ma.. :P
2
może i Ter Stegen nie można winic, ale z Bravo obrona poczuje się pewniej
2
jakbyś się znał na piłce to byś wiedział że faule to częsc gry.. a to, że akurat był to pechowy dla Rafy faul to już przypadek
6
Real przeznaczył 1 mln na imigrantów.. jak można sponsorowac ludziom życie... rozumiem że szukają lepszego miejsca na ziemi bo u nich w kraju jest źle.. ale do cholery jak można przyjeżdżac do Francji czy też na Wegry i robic zamieszki zachowywac sie jak bydło.. TRAGEDIA
29
każdy chodzi do roboty :v :P
3
Dziwna sytuacja z Valdesem.. Dlaczego nie pójdzie gdzies do 2 ligi.. jeszcze z rok tak bedzie i może kończyc z piłką nożną...
0
od stycznia będzie można rotowac środkiem ^^ bo na razie iniesta,rakitic, rafa na ofensywnych środkowych jedynie
8
kiedyś były stare super bajki, a teraz wychodzą nowe ^^ każde pokolenie bedzie miec swoje ulubione MVP , MNS.. ciekawe kto za 40 lat bedzie na rządzic na świecie
0
to oskarż LE o to że odszedł Xavi :).. na każdego przychodzi pora, młode pokolenie wkracza
0
łatwiej się nauczyc ignorowania durnych komentarzy
0
Oby z tej kary wyciągnął wnioski
0
Troche niee łapie.. jak mam NC + to nie będę mógł oglądac LL ?
1
od 2030 roku w każdym podręczniku z historii powinna istniec data panowania Leo Messiego :>
0
Witam mam pytanie! czy ktoś mógłby mi powiedziec jaki jest model butów Messiego w których aktualnie gra? :)
0
i jest wolny ! Ronaldo albo trybuny albo mur
0
strona nie działa :v
1
1
zasługuje na więcej gry, ale czy dostanie..?
0
Anty bohaterami zdecydowanie Mats i Alves.. Roberto zero kreatywności, Suarezowi nie siadł ten mecz co było widac również w przypadku Messiego.. Ogólnie nikt nie zagrał na swoim poziomie oprócz Roberto.. bo on ma jeden poziom cały czas
8
nie wszyscy tak jak Ty interesują się 1 drużyną Barcy ;) są też tacy którzy kibicują Barcy B
0
Zgodzą się, a po meczu dadzą nam kare :>
0
Barca nie może czekać 5 lat aż chłopaki się rozwiną, nie mając dobrego rezerwowego który może coś wnieść :)
1
Niestety patrzać na mecz było widać jaka jest różnica między Sandro, Munirem, a Pedro.. :/ PEDRO >> Sandro > Munir
0
niewykorzystane sytuacje się mszczą. Obrona kolejny mecz nie istnieje.. czekam na Masche ;)