2

Szkoda i szacun za walke do końca :/ zdrowia ! :)

0

no już przestańcie o tych sędziów naciskać.. już nic nie zmienicie, a co do korupcji to wole się poczekać do końca tej sprawy

0

mówienie, że są zmęczeni albo ciężki tydzień przed nimi są nie na miejscu zarabiając tyle kasy w porównaniu do polskiego pracownika pracującego dziennie 8 h :p

0

mam takie wrażenie, że nie ma jakiegoś napięcia ze słabym początkiem Barcy.. tak jakby wszystkich olśniło, że najważniejsza bedzie wiosna :D

2

to już kwestia gustu, oglądałem oba seriale i ani jednego nie żałowałem. pozdrawiam :)

4

Dexter zjada Breaking bad.. ale nie moge powiedziec.. świetny serial !

8

Maldini sie wypowiedział na temat nominacji do ZP i nie potrafi zrozumiec co tam robi Bravo i Ospina a nie ma tam Bufona.. co do Ospiny się zgodze, co do Bravo to raczej się wygłupił.. bo i z Barcą zdobył tryplet i z Chile trofeum ma.. :P

2

może i Ter Stegen nie można winic, ale z Bravo obrona poczuje się pewniej

2

jakbyś się znał na piłce to byś wiedział że faule to częsc gry.. a to, że akurat był to pechowy dla Rafy faul to już przypadek

6

Real przeznaczył 1 mln na imigrantów.. jak można sponsorowac ludziom życie... rozumiem że szukają lepszego miejsca na ziemi bo u nich w kraju jest źle.. ale do cholery jak można przyjeżdżac do Francji czy też na Wegry i robic zamieszki zachowywac sie jak bydło.. TRAGEDIA

29

każdy chodzi do roboty :v :P

3

Dziwna sytuacja z Valdesem.. Dlaczego nie pójdzie gdzies do 2 ligi.. jeszcze z rok tak bedzie i może kończyc z piłką nożną...

0

od stycznia będzie można rotowac środkiem ^^ bo na razie iniesta,rakitic, rafa na ofensywnych środkowych jedynie

8

kiedyś były stare super bajki, a teraz wychodzą nowe ^^ każde pokolenie bedzie miec swoje ulubione MVP , MNS.. ciekawe kto za 40 lat bedzie na rządzic na świecie

0

to oskarż LE o to że odszedł Xavi :).. na każdego przychodzi pora, młode pokolenie wkracza

0

łatwiej się nauczyc ignorowania durnych komentarzy

0

Oby z tej kary wyciągnął wnioski

0

Troche niee łapie.. jak mam NC + to nie będę mógł oglądac LL ?

1

od 2030 roku w każdym podręczniku z historii powinna istniec data panowania Leo Messiego :>

0

Witam mam pytanie! czy ktoś mógłby mi powiedziec jaki jest model butów Messiego w których aktualnie gra? :)

0

i jest wolny ! Ronaldo albo trybuny albo mur

0

strona nie działa :v

1

1

zasługuje na więcej gry, ale czy dostanie..?

0

Anty bohaterami zdecydowanie Mats i Alves.. Roberto zero kreatywności, Suarezowi nie siadł ten mecz co było widac również w przypadku Messiego.. Ogólnie nikt nie zagrał na swoim poziomie oprócz Roberto.. bo on ma jeden poziom cały czas

8

nie wszyscy tak jak Ty interesują się 1 drużyną Barcy ;) są też tacy którzy kibicują Barcy B

0

Zgodzą się, a po meczu dadzą nam kare :>

0

Barca nie może czekać 5 lat aż chłopaki się rozwiną, nie mając dobrego rezerwowego który może coś wnieść :)

1

Niestety patrzać na mecz było widać jaka jest różnica między Sandro, Munirem, a Pedro.. :/ PEDRO >> Sandro > Munir

0

niewykorzystane sytuacje się mszczą. Obrona kolejny mecz nie istnieje.. czekam na Masche ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?