adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Modrić po El classico może mieć problem z kolanami, tak samo jak inni.. jeśli Messi się z nimi zabawi jak z City
34
PILNE ! Vermaelen również nie zagra
0
upominanie o tym, że coś już jest nie modne też jest nie modne :v
0
Ciężki mecz będzie.. będą walczyć o każdy centymetr.. ale tak doświadczony zespół jak Barca nie powinna sobie dać wbić 2 bramki.. :D :)
1
Nie lekceważ Porto..raczej już nie będzie słabych drużyn w LM (oprócz Realu :v )
3
Modric miał taka przerwe jak Suarez więc nie wierzę w nagłą zmiane gry Realu
1
Szkoda, że teraz jest super, Lucho ekstra, każdy gra świetnie.. nawet wam nie przeszkadza Rudy ani Douglas czy Vermaelen.. a przyjdzie jedna, dwie porażki i nagle świat staje do góry nogami :) Śmiejecie się z niektórych "kibiców" Realu, a tak na prawdę to nie jeden pisałby te same bzdury co teraz oni piszą o Ronaldo i przyjaciołach :)
1
2:2 Barca B ;/
1
Douglas > Jese
0
Niech se gada co chce, wyniku i tak nie zmieni, a słuchać go jak Barca będzie wygrywać to będzie sama przyjemność :)
5
Isco 4 żółta :)
0
Uważam że obiektywnie komentują ten mecz :)
1
Podziw za podania kluczowe Messiego :)
3
Bartra za Masche i Pedro za Suareza.. proste
0
Nie wiem dlaczego, ale jest to drugi (zaraz po Messim) którego uwielbiam :)
1
Trzeba pokazać Realowi jak sie wygrywa z Vilarealem
0
ciota chciał bić paroletnie dziecko :O
0
Jak myślisz.. większe szanse mają grając 90 min zaczynając od 0:0 z Realem bez formy czy grając 90 minut z Barceloną w formie zaczynając z wynikiem 1:3? :)
23
Nie mam szacunku dla Vilarealu :) Wyjść w rezerwowym składzie, kiedy jest wielka szansa na zwycięstwo, to tak jak sprzedać mecz WSTYD
0
Typowy "kibic" który patrzy tylko na to kto strzela gole.. nie pozdrawiam
0
Porto świetnie sobie radzi i nie zdziwie się jak wygrają z Basel, a później ograją jakiegoś tyrana :)
0
Messi sie zesrał to czuć :)
1
Czuć że jadą tam mocno zmotywowani! JAKO DRUŻYNA, nie MESSI i reszta!!
0
Tylko nie możemy skreślać Vermaelena, bo gdy wyzdrowieje to może być filarem obrony Barcy. Co do jego transferu to ocenie go po tym jak wróci do zdrowia i coś pokaże ;p
3
Słaby mecz Realu, tylko 2:0 z ogórasami co bali się wyjsc do ataku mając piłe... czekam na mocniejszego rywala jak Vilareal :)
0
Tak mi się wydaje, że ma inne zdanie na ten temat, tylko po prostu wypowiadał się dla oficjalnej strony MC :)
0
Niech tylko nie idzie do mamy :// Tak oszukać staruszka, który się topi w milionach ;/ wstyyyd
0
Szkoda, ze nie bedzie pracować dla Barcy, ale lepiej się wycofać niż pracować z Barto.. to pokazuje jaką ma klase tak samo jak Puyol
0
Ważny zawodnik, kiedy trzeba będzie oszczędzać zawodników przed ważnymi spotkaniami
0
Douglas również będzie ważnym zawodnikiem, gdyż może grać wtedy, kiedy mamy pewny wynik i podstawowi gracze mogą odpocząć