2

Modrić po El classico może mieć problem z kolanami, tak samo jak inni.. jeśli Messi się z nimi zabawi jak z City

34

PILNE ! Vermaelen również nie zagra

0

upominanie o tym, że coś już jest nie modne też jest nie modne :v

0

Ciężki mecz będzie.. będą walczyć o każdy centymetr.. ale tak doświadczony zespół jak Barca nie powinna sobie dać wbić 2 bramki.. :D :)

1

Nie lekceważ Porto..raczej już nie będzie słabych drużyn w LM (oprócz Realu :v )

3

Modric miał taka przerwe jak Suarez więc nie wierzę w nagłą zmiane gry Realu

1

Szkoda, że teraz jest super, Lucho ekstra, każdy gra świetnie.. nawet wam nie przeszkadza Rudy ani Douglas czy Vermaelen.. a przyjdzie jedna, dwie porażki i nagle świat staje do góry nogami :) Śmiejecie się z niektórych "kibiców" Realu, a tak na prawdę to nie jeden pisałby te same bzdury co teraz oni piszą o Ronaldo i przyjaciołach :)

1

2:2 Barca B ;/

1

Douglas > Jese

0

Niech se gada co chce, wyniku i tak nie zmieni, a słuchać go jak Barca będzie wygrywać to będzie sama przyjemność :)

5

Isco 4 żółta :)

0

Uważam że obiektywnie komentują ten mecz :)

1

Podziw za podania kluczowe Messiego :)

3

Bartra za Masche i Pedro za Suareza.. proste

0

Nie wiem dlaczego, ale jest to drugi (zaraz po Messim) którego uwielbiam :)

1

Trzeba pokazać Realowi jak sie wygrywa z Vilarealem

0

ciota chciał bić paroletnie dziecko :O

0

Jak myślisz.. większe szanse mają grając 90 min zaczynając od 0:0 z Realem bez formy czy grając 90 minut z Barceloną w formie zaczynając z wynikiem 1:3? :)

23

Nie mam szacunku dla Vilarealu :) Wyjść w rezerwowym składzie, kiedy jest wielka szansa na zwycięstwo, to tak jak sprzedać mecz WSTYD

0

Typowy "kibic" który patrzy tylko na to kto strzela gole.. nie pozdrawiam

0

Porto świetnie sobie radzi i nie zdziwie się jak wygrają z Basel, a później ograją jakiegoś tyrana :)

0

Messi sie zesrał to czuć :)

1

Czuć że jadą tam mocno zmotywowani! JAKO DRUŻYNA, nie MESSI i reszta!!

0

Tylko nie możemy skreślać Vermaelena, bo gdy wyzdrowieje to może być filarem obrony Barcy. Co do jego transferu to ocenie go po tym jak wróci do zdrowia i coś pokaże ;p

3

Słaby mecz Realu, tylko 2:0 z ogórasami co bali się wyjsc do ataku mając piłe... czekam na mocniejszego rywala jak Vilareal :)

0

Tak mi się wydaje, że ma inne zdanie na ten temat, tylko po prostu wypowiadał się dla oficjalnej strony MC :)

0

Niech tylko nie idzie do mamy :// Tak oszukać staruszka, który się topi w milionach ;/ wstyyyd

0

Szkoda, ze nie bedzie pracować dla Barcy, ale lepiej się wycofać niż pracować z Barto.. to pokazuje jaką ma klase tak samo jak Puyol

0

Ważny zawodnik, kiedy trzeba będzie oszczędzać zawodników przed ważnymi spotkaniami

0

Douglas również będzie ważnym zawodnikiem, gdyż może grać wtedy, kiedy mamy pewny wynik i podstawowi gracze mogą odpocząć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?