adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żegnaj mój bohaterze :) Nie byłeś wzorem tylko dla swych kolegów, ale i dla nas kibiców.. Od Ciebie wiele się nauczyłem.. Szacunek
0
za rok Messi grającym trenerem, kapitanem, prezydentem i dyrektorem sportowym! :D
59
Rakitic " To piękny, wyjątkowy dzień"
0
wiedziałem że Mikołaj o nas nie zapomni!! lepiej późno niż wcale
0
jeszcze ponad pół sezonu easy.
1
Święty Mikołaj zapomniał o nas w tym roku x( zamiast węgla dostaliśmy torbe a w niej kupa :c
1
nie wiem czemu, ale sie śmieje :D Lucho chce udowodnic całemu światu,że potrzebuje pomocy psychicznej,a wypowiedzi pomeczowe są tak przewidywalne jak rzuty karne dla Realu
0
jeszcze nie ma konca
0
Niech gra cały czas tridente Messi -- Suarez -- Neymar.. w obronie niech gra Pique a Bartra w rotacji z Mathieu do tego Masche w środku i rotacja miedzy alvesem i Montoya.. w środku niech jest 4 rotujących sie zawodników w zależnosci od formy ( Rafa, Iniesta, Rakitic i Xavi) są rotacje, jest ciągłosc w grze i zgrywanie sie..
0
podoba mi sie dynamika gry
1
zdjęcie idealnie obrazuje decyzje Lucho >.< :D
1
a jak piszą pseudokibice Barcy kiedy to Barca przegrywa? nie ma sie co śmiac z 10 latków, którzy mózgu jeszcze nie używają
0
Rownie dobrze mogli by tylko ukarac 1 drużyne, a nie dzieciaki :)
1
To będzie loteria.. nie wiadomo jaka długosc murawy :/
0
można miec 2 rezerwowych na ta pozycje, ale nie można miec 7 zawodników na 3 pozycje.. a wątpie że munir sandro adama staną sie lepsi od Neya, Messiego, Suareza i rezerwowego Pedro, który na razie jest najlepszym rezerwowym
0
munir sandro adama to ofensywni gracze, gdzie ty gości ich chcesz dac jak mamy najlepszy tercet na świecie ?
0
Modric w Realu też był wyśmiewany dopóki nie odpalił i stał się jednym z najmocniejszych ogniw Realu
0
ja sie tam ciesze
0
ee a Messi nie był najlepszym napastnikiem ? uważasz że ciężar Barcy spoczywa na Neymarze, Suarezie, Pedro, Munirze czy też Sandro ? chyba logiczne że Messi dał nam najwiecej w tym roku
0
Gra od dłuższego czasu słabo, ale to jest nasz zawodnik od małego.. Ciężko byłoby mi się z nim pożegnać :/
0
Nikt w Barcie nie daje czasu i kredytu zaufania.. minus tego klubu.. :)
0
doceńcie to co macie, a nie wiecznie narzekacie. 9 porażek+ 9 remisów = tyle razy chcieliście zmiany trenera.. na palcach jednej ręki można wyliczyc drużyny które tak mało przegrywają w ciągu roku od wielu lat! a wy tylko płacz, płacz i płacz
0
Statystyki są ok w poprzednich latach zwycięstwa/mecze były porównywalne do tego roku, średnia gola na mecz też niezła.. nie ma na co narzekac, jedynie na brak trofeum
1
Z tymi ocenami ma racje.. czekajmy na koniec sezonu a później oceniajmy!
0
Nie rozumiem dlaczego cieszyc Cie będą tylko wygrane z lepszymi rywalami ;) Każda wygrana jest ważna i kształtuje charakter zespołu
0
Ważne żeby wygrac, najlepiej do zera :)
1
To że Barca traci tak mało bramek to chyba zasługa obrony i drużyny a nie przypadek, bo mamy już wiele kolejek za sobą :) a co do kibicowania to po prostu jesteście przyzwyczajeni do wygrywania Barcy i po prostu mniej wiecej 10 razy w roku jesteście zesrani bo Barca przegrywa ;) to nie jest środek tabeli tylko 2 miejsce i to nie jest 10 pkt straty tylko 4 ;)
0
Presja ciąży na trenerze. ;)
0
Reus by sie sprawdził tylko w ustawieniu :
Bravo
Alves-Bartra-Pique-Alba
Iniesta-Mascherano
Reus - Messi - Ney
Suarez
0
Nie gra filar drużyny Mascherano, stan fizyczny naszych zawodników jest równy 0... mecz na chodzonego poza wyjątkami, tak jak ostatnie minuty z PSG. Rotacja w każdym meczu to zły wybór, niech grają Ci co mają formę ( Bartra, Mascherano ) bo wystawianie Busiego, Mathieu, Rakiticia to granie w osłabionym składzie.
Jak w meczu z PSG atakowali i od początku meczu byli skupieni, tak z Getafe większosc zawodników równie dobrze by mogła poleżec na murawie. Niech w końcu zamieni Munira z Sandro, Rafinha to przyszłosc klubu to niech i on gra częściej.. Xavi kończy gre za pół roku a jest podstawowym zawodnikiem ( wiem że jest w dobrej formie, ale on nie jest w stanie grac prawie w każdym meczu pełne 90 minut.. niech da więcej szans Rafinhi )