0

a po co ma gadać jaki jest ich słaby punkt i co muszą poprawić? ma go interesować mecz z Elche ligowy ? chyba logiczne że go interesuje Atletico..Messi jest najlepszy, każdy tak uważa.. i grają stylem Realu, Borussi, Atletico czy Chelsea? Typowy człowiek który szuka żeby tylko coś sie doczepić

0

złota piłka dla najlepszego piłkarza świata 2014 to kogo byś wybrał? Kroosa ? Moim zdaniem nie był na takim poziomie co Messi i Ronaldo. Niemcy dostali puchar świata, ale nie mieli najlepszego zawodnika turnieju, który by robił różnice.. Dla mnie NIEMCY to drużyna a nie indywidualności

0

nikt w Niemczech nie robił takiej różnicy na poziomie indywidualnym co RONALDO i MESSI

0

Robi postęp i powoli rozumie idee Barcy

1

LE nie przestaje zaskakiwać! tego nikt sie nie spodziewał

0

dzieki ;p

1

POMOCY!!! Wie ktoś gdzie moge zobaczyć film o Messim chociaż z napisami ? :/

1

Za niskie oceny jak na wygrana! Wzięliście pod uwage słabego przeciwnika, ale składu naszej drużyny rezerwowej już nie... SZACUN dla nich za takie zaangażowanie :) dla mnie najmniejsza ocena to 6.5 powinna być.

2

jestem na tak :)

0

podajcie 11 Barcy na dzisiejszy mecz, plis :D

0

reszta.. np. na Lahma.. Neymara itd

3

Podoba mi sie Canal + bo komentatorzy nie gadali o konflikcie tylko o meczu a na tvp sport jak grala Barca - Elche to tylko o Messi-Lucho..

0

Po co wypisałeś ich nazwiska skoro nie wiesz jak sie pisze, a poza tym kolega niżej trafnie stwierdził, że nazwiska z wielkich liter :) a poza tym to ma byc skład czy co? kto Ci dał na imie Adam :/

1

11 godzina i ani przeglądu prasy, przewidywalnych składów.. kadry na mecz...wszyscy śpią

0

Jutro na ławce trenerskiej zasiądzie Leo Messi

0

Munirowi przydałoby sie cofnięcie do Barcy B.. żeby troche ochłonął i nie czuł sie wielką gwiazdą 1 meczu

0

Messi udzieli obszernego wywiadu i wszystko wyjaśni.. mam nadzieje że takowy wywiad za niedługo się odbędzie

19

Casillas- " Domem Messiego jest Barcelona"

10

OFICJALNIE: Jak podaje !!DAILY STAR!! Messi przechodzi do Realu. Ronaldo go przekonał, bo nie lubi Bale

0

Myślę,że Messi odejdzie jak Barca znów będzie na czele świata.. to będzie idealny moment! choć mam nadzieje,że będzie to zawodnik jak Puyol, Xavi,Terry itd. zostanie wierny jednej miłości tak jak prawdziwi kibice..mam nadzieje że również zależy mu tak jak wszystkim kibicom

0

a ja myślałem że to ślaczek :v jak z " WWWWWWWW"

0

Ancelotti chcial pokazac Barcy że sie nie boi dawac Ronaldo na ławke i też da sie wygrac :P dostali dwójke i pewnie plan poszedł sie ... :D

13

wykonywanie pracy, a charakter i osobowość człowieka to dwie inne sprawy. Zasłużył na pożegnanie bo był członkiem naszej Barcelońskiej rodziny i myśle że na 100% nie chciał źle dla Barcelony

1

Mówi się że Messi to święta krowa.. i rządzi w klubie.. ale czy to nie dzięki niemu zaczęła sie rewolucja w zarządzie? ( wiadomo ALBA pomógł) Może Lucho przejrzy na oczy i skończy bawić sie składem.. wybory w 2015r... Zubi odchodzi. Tego wszyscy chcieliśmy,a Messi stawiając się Lucho i grożąc odejściem nam to załatwia bo chce DLA DOBRA KLUBU i przy okazji więcej grać ;D

3

Messi ma podrażnioną ambicje.. oby to działało na zwyżke jego formy! :D

10

Messi jest jedynym gościem który robi gre Barcelonie.. wystawianie go na rezerwie to nie jest ukaranie Messiego a całej drużyny. Lucho sam sobie strzelił w kolano

15

Jakbyście siedzieli na sraczu pół dnia to też z nudów bawilibyście się na necie :D

0

Ciekawi mnie dlaczego nie wypowiada sie Messi po meczach skoro też jest kapitanem

1

Mam nadzieje że za pare dni: PILNE!! Bartomeu podaje sie do dymisji

0

tęsknie za tym..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?