adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
+ jakie wykończenie jak myśmy nie mieli klarownej sytuacji
0
Spie***lona sobota :/
1
to co Barca robiła w 1 polowie grając chyba ze 20 razy do Bravo do tego większość piłek była grana do tyłu.. 0 okazji na 94 minuty to wstyd. Rakitic powinien dostać note 1.. tak samo jak Munir i Busi.. Alba najlepszy zawodnik Pique. Wystawianie Xaviego kiedy mamy szybko grać i zdobywać gole to pomyłka, ten gość ma uspokajać gre.. W tym sezonie nie wygraliśmy meczu całą drużyną, tylko dzięki indywidualnością pojedyńczych graczy. Mieliśmy gonić, a stajemy w miejscu
0
Bartra miał skurcze z PSG więc należy mu sie odpoczynek, a przeciwnik nie jest takiej rangi jak Valencia czy też Sevilla
9
Montoya jest w FRIENDZONE z LE :D
0
LOL LOL by wam przedstawił i opisał co się tam na Camp Nou dzieje :)
1
Bartra pokazał jak powinien grac obronca
0
To bedzie mega fajny mecz :D PSG pewnie sie spodziewał czegoś normalnego! jak to wypali to on jest geniuszem
0
jak Zubi odejdzie przed okienkiem letnim to bedzie niespodzianka.. ten artykuł jest o tym, o czym się gada cały czas... Brak wieści o tym że Zubi chce opuścic klub albo zarząd nad tym myśli
0
Piket mam nadzieje że nabierze pewności siebie i pozytywnej energii po golu :P
0
LE wystawi na pewno ciekawy skład :D nie obędzie się bez niespodzianek .. ( poza Busim w 11 i Montoyą na ławie/ trybunach
0
Mes Que Un Club jeszcze istnieje mimo tragicznego zarządu :)
0
Jeszcze bedziecie go lizac po stopach ;) a co do Montoyi to jest na podobnym poziomie co Alves
0
Potem kibice Realu śmieją się z wypowiedzi takich ludzi..
1
Szkoda że krytyka spada na Douglasa, bo on sam był zdziwiony, że Barca go chce.. najeżdżajcie więc na zarząd i tylko zarząd!
13
On nie był tylko ważny dla Barcelony, ale pokazał całemu światu, że walcząc o życie można się oddać piłce i nie odpuszczać nawet gdy jest źle. Został wzorem do naśladowania.. a ja nie rozumiem o co płacz, przecież to piękny gest, który nikomu nie szkodzi :)
0
Daj temu chwile i sie wypowie na temat jego ostatniego meczu i opisze 11 którą typuje na mecz w środe :P
1
Poszedł na kasę albo pokłócił się z zarządem ;)
0
Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Adriano-Busi-Xavi - Rafinha - Ney-Messi- Suarez
1
Tak właśnie sobie wyrabia Barca opinie dzięki zarządowi... Jak nie był brany pod uwage to mogli mu pozwolic odejsc juz na lato.. a nie, że zachowali sie jak CH**E
0
chodziło mi że Messi ma najwiekszy wpływ na gre Barcelony x) i chyba nie jest zbyt wiele takich piłkarzy na świecie
0
no nie wiem, w pierwszej połowie to nie wyglądało mega super.. do póki Messi nie był faulowany i do póki nie strzelił bramki z wolnego
1
MESSI gra dobrze = Barca gra dobrze
0
mogli by zrobic na tej stronie forum :) i odpowiednie grupy dotyczące poszczególnych osób lub zdarzeń.. można by śmiało prowadzic dyskusje :D wiele fajnych komentarzy jest nie na temat.. a jakby wszystko było na forum to myśle że każdy by się odnalazł
10
Wczorajsze spotkanie było jedne z najlepszych jak nie najlepsze w historii Camp Nou.. ze względu na rekord, wynik, reakcje i doping kibiców..
3
Dawno nie było takiego meczu z takim dopingiem :) nie wspominając jak bardzo nam brakowało klasycznej "5" wbitej rywalom :D
1
Masche nie zagra x).. chciałbym żeby w drugiej części sezonu była już stała para stoperów, która będzie mocnym punktem drużyny na pare lat .. a nie co mecz to inni piłkarze
0
jak przegramy to nie ma wytłumaczenia LE ! w jednym z najwazniejszych meczów sezonu nie gra najlepszy zawodnik : Mascherano ..
0
Ma powiedziec, że Messi jest daremny czy o co Ci chodzi ? :) Chyba dobrze że sie lubią i lepiej żeby podziwiał Messiego niż jakby miał jakieś problemy do niego.
23
Piszesz o człowieku, który zdobył praktycznie z Barcą wszystko.. stał się legendą Dumy Katalonii