0

Nic ciekawego.. niech sie zajmnie Arsenalem lepiej

10

Nie ma to jak sie śmiać z naszego zawodnika.. który myśle że da dużo drużynie.. a wy wtedy bedziecie pisać że zawsze w niego wierzyliście :)

0

Iniesta i Rakitic i Busi ..od ich formy najwiecej zależy

0

Jakby wiedzieli co Messi z nimi zrobi w 1/4 LM w 2010 roku to by dali grube miliony

0

Od ZAMIESZANIE WOKÓŁ PIQUE do KROOSa dobrze gada :)

0

martwmy sie o pomoc i obrone, bo przód jest dobry

1

Przepraszam, ale nie mam gdzie o to spytać, jeśli chodzi o książke... będzie ona dostępna w sklepach EMPIK ? :)

6

Profesjonalnie zażegnał plotkowanie :) i tak ma być

1

masz racje, mogłem pierw zainteresowac sie kto to admin a kto to redakcja :) myślałem że to to jedno :) Dziekuje za uświadomienie / DAJE LAJKA

0

Przykre że tak dużo artykułów jest o aferach w zarządzie..

1

Ból dupy o adminów.. nie podoba się to nie wchodźcie, nie czytajcie i tyle :) dla mnie odwalają kawał dobrej roboty poprzez dzienne wstawanie rano i dodawanie różnego rodzaju ciekawostek

1

to okiem kibica a nie admina, więc nie plagiat a udostępnianie i przekazywanie dalej! czy nie o to chodzi ? a co do artykułu to BARCA MES QUE UN CLUB!!!!!

0

nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem.. oby Vermaelen sie nie poddawał i wynagrodził to grą dla nas :) może nie w tej rundzie, nie w tym sezonie ale w przyszłości

0

kibicą haha, WYGRAŁEM xD

0

Pep daje nadzieje kibicą, jeśli chodzi o LE bo jeśli on w niego wierzy to my też powinniśmy

0

nie wiem czy chodzi Ci o Munira, ale jeśli chodzi Ci o Pedro to sie zgadzam.. a Munir niech jest bo potrzebuje wiecej doświadczenia z 1 druzyna

8

Przecież oczywiste jest że Bartra to przyszła legenda Barcelony, pokazuje to ambicją na boisku i zachowaniem poza nim

2

chyba że go Pedro wygryzie z podstawy :|

1

Myśle że oni też są zdziwieni tylko nie gadają o tym, bo wolą gadac o Ronaldo który ładuje pełno bramek... to jest normalne :)

0

Dobrze że mamy Pedro w świetnej formie.. bedzie swietna rywalizacja o podstawową 11 Messi-Pedro

0

Ter Stegen-Alves-Pique-Bartra-Adriano/Masche-Rakitic-Xavi/Suarez-Messi-Neymar.. chcialbym Montoye i Rafinhe ale LE nigdy nie zrobił takiego składu, jakiego byśmy chcieli ;p

0

ja tam wierze w LE jest u nas krótko i mysle że zrozumie błędy :) wie co poprawic i jakie błędy jego druzyna popełnia.. trofea go na koniec roku same ocenią VEB

1

można powtarzać w nieskończoność.. NIECH GRA MŁODZIEŻ !! Bartra, Montoya... Busi wyjazd ze składu i jedziemy.. a nie że odkąd Puyol przestał grac w podstawie to nie mamy solidnej pary stoperów.. -.-

5

KOLOR CZERWONY : Enrique i jego ustawienie składu

0

Jak Busi zagra na swoim poziomie.. i w nastepnym meczu LE znów go wpuści to można do niego stracic kompletnie zaufanie.. :) bo nie wiem co Busi musi zagrac żeby LE go posadził..

0

jak taki zawodnik może grac w podstawie w hiszpanii jak on nic nie gra.. biega, traci i sie smieje

0

Szkoda że są zawodnicy, którzy są nietykalni u LE.. ( Busi, Pique i najlepszy skrzydłowy rezerwowy PEDRO !! czyt. najlepszy blokujący Barcy.. nikt tak nie blokuje rozwoju dwóch młodych zawodników ( Sandro i Munir)

0

to słabo widze Barcelone w tym sezonie :) " Rewolucja"

8

pedro - pique.. nie mam pytań / Montoya jest silny psychicznie jeśli wytrzymuje tyle w Barcelonie zamiast sie rozwijac w klubie który da mu szanse byc najlepszy na swojej pozycji

0

Wychowankowie Barcy, którzy są " przyszłością" i zamiast dążyć do tego żeby stanowili ważny filar drużyny to siedzą na ławie : Bartra, Montoya, Rafi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?