adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic ciekawego.. niech sie zajmnie Arsenalem lepiej
10
Nie ma to jak sie śmiać z naszego zawodnika.. który myśle że da dużo drużynie.. a wy wtedy bedziecie pisać że zawsze w niego wierzyliście :)
0
Iniesta i Rakitic i Busi ..od ich formy najwiecej zależy
0
Jakby wiedzieli co Messi z nimi zrobi w 1/4 LM w 2010 roku to by dali grube miliony
0
Od ZAMIESZANIE WOKÓŁ PIQUE do KROOSa dobrze gada :)
0
martwmy sie o pomoc i obrone, bo przód jest dobry
1
Przepraszam, ale nie mam gdzie o to spytać, jeśli chodzi o książke... będzie ona dostępna w sklepach EMPIK ? :)
6
Profesjonalnie zażegnał plotkowanie :) i tak ma być
1
masz racje, mogłem pierw zainteresowac sie kto to admin a kto to redakcja :) myślałem że to to jedno :) Dziekuje za uświadomienie / DAJE LAJKA
0
Przykre że tak dużo artykułów jest o aferach w zarządzie..
1
Ból dupy o adminów.. nie podoba się to nie wchodźcie, nie czytajcie i tyle :) dla mnie odwalają kawał dobrej roboty poprzez dzienne wstawanie rano i dodawanie różnego rodzaju ciekawostek
1
to okiem kibica a nie admina, więc nie plagiat a udostępnianie i przekazywanie dalej! czy nie o to chodzi ? a co do artykułu to BARCA MES QUE UN CLUB!!!!!
0
nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem.. oby Vermaelen sie nie poddawał i wynagrodził to grą dla nas :) może nie w tej rundzie, nie w tym sezonie ale w przyszłości
0
kibicą haha, WYGRAŁEM xD
0
Pep daje nadzieje kibicą, jeśli chodzi o LE bo jeśli on w niego wierzy to my też powinniśmy
0
nie wiem czy chodzi Ci o Munira, ale jeśli chodzi Ci o Pedro to sie zgadzam.. a Munir niech jest bo potrzebuje wiecej doświadczenia z 1 druzyna
8
Przecież oczywiste jest że Bartra to przyszła legenda Barcelony, pokazuje to ambicją na boisku i zachowaniem poza nim
2
chyba że go Pedro wygryzie z podstawy :|
1
Myśle że oni też są zdziwieni tylko nie gadają o tym, bo wolą gadac o Ronaldo który ładuje pełno bramek... to jest normalne :)
0
Dobrze że mamy Pedro w świetnej formie.. bedzie swietna rywalizacja o podstawową 11 Messi-Pedro
0
Ter Stegen-Alves-Pique-Bartra-Adriano/Masche-Rakitic-Xavi/Suarez-Messi-Neymar.. chcialbym Montoye i Rafinhe ale LE nigdy nie zrobił takiego składu, jakiego byśmy chcieli ;p
0
ja tam wierze w LE jest u nas krótko i mysle że zrozumie błędy :) wie co poprawic i jakie błędy jego druzyna popełnia.. trofea go na koniec roku same ocenią VEB
1
można powtarzać w nieskończoność.. NIECH GRA MŁODZIEŻ !! Bartra, Montoya... Busi wyjazd ze składu i jedziemy.. a nie że odkąd Puyol przestał grac w podstawie to nie mamy solidnej pary stoperów.. -.-
5
KOLOR CZERWONY : Enrique i jego ustawienie składu
0
Jak Busi zagra na swoim poziomie.. i w nastepnym meczu LE znów go wpuści to można do niego stracic kompletnie zaufanie.. :) bo nie wiem co Busi musi zagrac żeby LE go posadził..
0
jak taki zawodnik może grac w podstawie w hiszpanii jak on nic nie gra.. biega, traci i sie smieje
0
Szkoda że są zawodnicy, którzy są nietykalni u LE.. ( Busi, Pique i najlepszy skrzydłowy rezerwowy PEDRO !! czyt. najlepszy blokujący Barcy.. nikt tak nie blokuje rozwoju dwóch młodych zawodników ( Sandro i Munir)
0
to słabo widze Barcelone w tym sezonie :) " Rewolucja"
8
pedro - pique.. nie mam pytań / Montoya jest silny psychicznie jeśli wytrzymuje tyle w Barcelonie zamiast sie rozwijac w klubie który da mu szanse byc najlepszy na swojej pozycji
0
Wychowankowie Barcy, którzy są " przyszłością" i zamiast dążyć do tego żeby stanowili ważny filar drużyny to siedzą na ławie : Bartra, Montoya, Rafi..