0

Dobrze że ma takie pomysły niż jakby miał sobie wytatuować jakieś 666 czy " jestem idiotą" na czole

0

a Antonella jest jego mamą? Może razem podjęli decyzje ;) NIE narzekajcie na tatuaże bo równie dobrze mógł sobie dupe wytatuować albo jakiś badziew :)

0

Messi przed MŚ wymodlił z Francem vice mistrzostwo.. więc nie jest źle :D

0

Kto gra w piłkę ten wie jak to jest nie wykorzystac sytuacji i przegrac mecz.. dręczy przez pare nocy.. nie wyobrażam sobie co bym czuł gdybym był na tak wysokim poziomie i przegrałbym w finale MŚ

0

Może to go troche zmobilizuje :D

2

nie ma co sie dołowac :/

0

Rafa się rozwija z meczu na mecz :D

36

Ludzie mają w dupie ile on kosztował... co okienko transferowe kluby dają po 50 mln a na super gwiazdy i 100mln.. czyt. Bale .. i kogo to obchodzi czy NEy kosztowal 57 czy 100 mln skoro tak czy siak był opłacalny transfer

1

tragedia co sie tutaj dzieje.. większy kryzys niz był w Barcy

0

Sprzedajmy Messiego i walczmy o lige Europy.

0

Nie obchodzi mnie jakos Bartomeu... On dla mnie jest skończony

0

pieniadze które daliśmy na Mathieu i do tego kasa ze sprzedaży Pedro pozwoliłaby nam na kupno Cuadrado lub innego topowego zawodnika

0

Ja bym się pozbył Pedro i w roli zmiennika z przodu mógłby występowac Adama.. tak samo wiadomo że Xavi to legenda i jest dobry, ale zacznijmy stawiac więcej na Rafinhie lub Sergi Roberto ( za rok Halilovicia) transfer MAthieu mnie nie zadowala bo to krok w tył.. chcemy odmłodzic drużyne.. a nie krasc minuty Bartrze, który jest rokującym zawodnikiem i na razie najlepszym zmiennikiem w linii defensywy.. a co do prawej obrony to Alvesa jeszcze na rok lub dwa.. Montoye sprzedac i szukac jakiegos transferu po karze transferowej .. Alba/ Adriano/ Alves to trójka najlepszych do tego Bartra może grac w razie kontuzji.. a na Douglasa to nie licze zbytnio i myśle że on sam nie wie co on robi w Barcy

0

zamiast Camp Nou w tle dać Messiego :D zmienić stronke na FcMessi.com

0

easy win xD

0

dobra tapeta na pulpit :D

22

Wstyd że mamy Qatar na koszulkach

0

Mam takie wrażenie, że brakowało nam takiego momentu rok temu w drugiej połowie sezonu.. Barca bardziej Mes Que Un Club niż rok temu...widać to po zawodnikach na boisku, że mają chęci, motywacje i do tego mają więcej pewności siebie

0

Busi to Busi jego przyszłość jest w Barcy

1

Ronaldo też już miał takie wybryki.. no ale 4 mecze to dla mnie sprawiedliwa kara.. Po prostu Suarez dostał za wielką kare, a nie Ronaldo dostanie za niską

0

http://fangol.pl/view/84822/swietny-humor-suareza - Wiesc o tym, co zrobił Ronaldo

0

Suarez gra od wielu meczów bez przerwy.. a przed nami ważny mecz z Atletico.. może akurat przerwa Urugwajczykowi sie przyda :) a mecze wygrane to jakbyś nie zauważył od wielu lat są zasługą Messiego w dużym procencie

0

Chce przypomnieć że luty w wykonaniu Barcy zawsze był bardzo słaby i to od wielu lat.. jeśli był kryzys w sezonie to właśnie w lutym:))

2

Barca 1 : 0 PKS Atletico

1

Derby Europy to mogą nazywać mecz Atleti- Real bo my w tamtym sezonie nic nie osiągnęliśmy :)

0

Obstawiam niespodzianke w składzie. :D

0

Mając Adriano, Alvesa.. Montoya sie nie nada

2

Ter Stegen
Alves- Pique- Bartra-Alva
Masche-Rakitic-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
porównywalnie mocny lub jeszcze mocniejszy

0

jaka kadra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?