adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że ma takie pomysły niż jakby miał sobie wytatuować jakieś 666 czy " jestem idiotą" na czole
0
a Antonella jest jego mamą? Może razem podjęli decyzje ;) NIE narzekajcie na tatuaże bo równie dobrze mógł sobie dupe wytatuować albo jakiś badziew :)
0
Messi przed MŚ wymodlił z Francem vice mistrzostwo.. więc nie jest źle :D
0
Kto gra w piłkę ten wie jak to jest nie wykorzystac sytuacji i przegrac mecz.. dręczy przez pare nocy.. nie wyobrażam sobie co bym czuł gdybym był na tak wysokim poziomie i przegrałbym w finale MŚ
0
Może to go troche zmobilizuje :D
2
nie ma co sie dołowac :/
0
Rafa się rozwija z meczu na mecz :D
36
Ludzie mają w dupie ile on kosztował... co okienko transferowe kluby dają po 50 mln a na super gwiazdy i 100mln.. czyt. Bale .. i kogo to obchodzi czy NEy kosztowal 57 czy 100 mln skoro tak czy siak był opłacalny transfer
1
tragedia co sie tutaj dzieje.. większy kryzys niz był w Barcy
0
Sprzedajmy Messiego i walczmy o lige Europy.
0
Nie obchodzi mnie jakos Bartomeu... On dla mnie jest skończony
0
Messi na nartach :D :D https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10978673_962362357116692_3392893006827729164_n.png?oh=5ae9f108cf4fa1db0633f4a85678dff2&oe=5551AB98&__gda__=1432676082_defe4f7adb245f71df9162d675f6cd40
0
pieniadze które daliśmy na Mathieu i do tego kasa ze sprzedaży Pedro pozwoliłaby nam na kupno Cuadrado lub innego topowego zawodnika
0
Ja bym się pozbył Pedro i w roli zmiennika z przodu mógłby występowac Adama.. tak samo wiadomo że Xavi to legenda i jest dobry, ale zacznijmy stawiac więcej na Rafinhie lub Sergi Roberto ( za rok Halilovicia) transfer MAthieu mnie nie zadowala bo to krok w tył.. chcemy odmłodzic drużyne.. a nie krasc minuty Bartrze, który jest rokującym zawodnikiem i na razie najlepszym zmiennikiem w linii defensywy.. a co do prawej obrony to Alvesa jeszcze na rok lub dwa.. Montoye sprzedac i szukac jakiegos transferu po karze transferowej .. Alba/ Adriano/ Alves to trójka najlepszych do tego Bartra może grac w razie kontuzji.. a na Douglasa to nie licze zbytnio i myśle że on sam nie wie co on robi w Barcy
0
zamiast Camp Nou w tle dać Messiego :D zmienić stronke na FcMessi.com
0
easy win xD
0
dobra tapeta na pulpit :D
22
Wstyd że mamy Qatar na koszulkach
0
Mam takie wrażenie, że brakowało nam takiego momentu rok temu w drugiej połowie sezonu.. Barca bardziej Mes Que Un Club niż rok temu...widać to po zawodnikach na boisku, że mają chęci, motywacje i do tego mają więcej pewności siebie
0
Busi to Busi jego przyszłość jest w Barcy
1
Ronaldo też już miał takie wybryki.. no ale 4 mecze to dla mnie sprawiedliwa kara.. Po prostu Suarez dostał za wielką kare, a nie Ronaldo dostanie za niską
0
http://fangol.pl/view/84822/swietny-humor-suareza - Wiesc o tym, co zrobił Ronaldo
0
Suarez gra od wielu meczów bez przerwy.. a przed nami ważny mecz z Atletico.. może akurat przerwa Urugwajczykowi sie przyda :) a mecze wygrane to jakbyś nie zauważył od wielu lat są zasługą Messiego w dużym procencie
0
Chce przypomnieć że luty w wykonaniu Barcy zawsze był bardzo słaby i to od wielu lat.. jeśli był kryzys w sezonie to właśnie w lutym:))
2
Barca 1 : 0 PKS Atletico
1
Derby Europy to mogą nazywać mecz Atleti- Real bo my w tamtym sezonie nic nie osiągnęliśmy :)
0
Obstawiam niespodzianke w składzie. :D
0
Mając Adriano, Alvesa.. Montoya sie nie nada
2
Ter Stegen
Alves- Pique- Bartra-Alva
Masche-Rakitic-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
porównywalnie mocny lub jeszcze mocniejszy
0
jaka kadra?