11

Sandro w każdym meczu udowadnia, że bardziej zasługuje na miejsce w 1 drużynie niż Munir ;)

0

Słyszałem pogłoski, że Pedro odchodzi, nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśliby odszedł to z jednej strony szkoba, ponieważ zawsze szarpał, a z drugiej strony wkońcu będzie więcej szans dla młodzików, którzy potrzebują ogrania ^^ nie mówie tu o 1 składzie, a o graniu jako zmiennik, jednego z MSN :)

0

nie widziałem 1 meczu Rafy, ale w tym zagrał bardzo dobrze :)

0

Myślicie że Benitezowi uda się wymyślic optymalną taktyke i poustawiac piłkarzy? Bo ja mam przeczucie że Real może walczyc w tabeli nie tylko z nami, a z Sevilla, Valencia i Atletico :> oby liga była bardziej zacięta ^^

0

nie ważne czy przegrali w karnych,a nawet jakby wygrali.. to i tak zagrali baaardzo słabo co powinno najbardziej cieszyc :D

0

I mamy mocną równą kadrę, każda pozycja zabezpieczona.. :> Idealnie do rotowania! nic tylko ostro trenowac przed sezonem!

0

jeśli kandydaci nie chcą jego transferu, to czy aby na pewno zależy im na dobrze druzyny?

3

Obstawiam,że to nieliczni hejterzy w Argentynie tak myślą.. Raczej każdy jest dumny z tego że najlepszy piłkarz jest z Argentyny ^^ u nas Lewy też nie błyszczy, może często sie na niego zwala wine, ale ludzie cieszą sie jak gra dobre mecze w Bayernie i są dumni, że reprezentuje Polske

0

Problemem Argentynczyków jest obsesja na punkcie Messiego i myślenie, że mając Go w druzynie powinni wszystko wygrac, nie patrząc kto zawalił ;)

0

Wole Arde niż Pogbe, bo tak mi sie wydaje, że Pogba niezależnie od formy byłby faworyzowany( młoda gwiazda, bardzo drogi transfer) a Arda myśle że idealnie by sie wpasował w Inieste , Rakiticia i Rafe ^^

0

Oby mógł oddac serce za Barce na boisku tak jak za Atletico ^^

2

Może jeśli Arda grał przeciwko Barcy to był czasem nie do zniesienia.. a chciałbym, żeby do nas przyszedł.. bo potrzebujemy takich walczaków w środku pola, a oglądając go w meczach ( przewaznie vs Barca i Real ) to uważam, że poradziłby sobie spokojnie w każdym klubie

0

jakieś pomysły na wytrzymanie 2.5h?

0

rzygam już tymi wyborami.. i tak częsc bedzie niezadowolona z wyboru xd

0

siema, wiem że kiedyś o to pytałem.. wie ktoś kiedy bedzie film o Messim z polskimi napisami.. i czy wgl jest gdzieś do zobaczenia? :)

0

tak pięknie.. szkoda że to już koniec w tym sezonie :/

0

Tyle pieknych bramek nastrzelał, że trudno wybrac jedną ;) i nominowac tylko 7 :P :D

0

Bilbao gra u Barcy, to i Barca coś musi zrobić dla nich..

0

ja bym rozwiązał umowę z NIKE i nawiązał z PEPCO!! :D

1

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać

1

ma ktoś linka do całej fety i meczu ?

9

Spokojnie, nie ma co ryzykowac :)

0

Super sezon dla naszych bramkarzy! Fajnie by było jakby w następnym sezonie nastąpiła zamiana :D niech Bravo broni w LM i w PK :)

2

gorzej niż baby.. :D ma grać, a nie wyglądać :P

0

oby skrót z bramkami w środe trwał około 10 minut :D na naszą korzyść oczywiście

0

MNS brakuje 10 bramek do wyrównania rekordy tridente Realu!

48

Tak mi się wydaje, że gest Messiego bardziej wkurzył CR7 niż jakby Messi strzelił hattricka :D Ten moment w którym zdajesz sobie sprawe, że Messi z nim sie w Pichichi nie bawi

2

z jednej strony głupio, ale z drugiej nie kończe z masturbacją..

0

od razu lepiej grają! :D

34

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?