adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W Barcie pracują eksperci w swoich dziedzinach, wy możecie tutaj komentować że to talent i że jest obiecujący, ale to Ci eksperci widzą go na treningach, sparingach i meczach ligowych odkąd tam przybył, więc jak myślicie kto ma większe pojęcie? :)
0
widziałem to na fangol.pl byś musiał poszukać :) pozdrawiam
14
11 kolejki La liga i ani jednego gracza BBC za to jest Neymar oraz Suarez z notą 10!
1
Proste, oglądasz Barce a na ostatnie 10 minut puszczasz ręczną :P i tak wiadomo że piłkarze ręczni wszystko wyjaśniają pod koniec
0
w sumie to masz racje, nie przemyślałem do końca mojej wypowiedzi i zgadzam sie z Twoją i moge dorzucic że stoper swiatowej klasy walczący z napastnikami nie może wyglądac troche jak...
0
Marc Bartra jak dla mnie ma dobry wzrost jak na stopera, umiejętności ma dobre i ciągle się rozwija, ale odkąd gra to ciągle mnie wkurza jego postura, taka chudzinka z niego.. przydałoby się żeby troche popracował nad rozbudową ciała
1
za te transparenty to powinni do końca sezonu grac bez kibiców
0
dobrze że nie dają sie prowokowac, to najważniejsze :) odbębnic ten mecz i tyle, oni niech sie martwią o miejsce w lidze
0
myślicie że Antonella go uszczypła, żeby dał jej buziaka? bo to tak wyglądało :p
0
Ju noł? -CR7 ;D
1
Ronaldo co jak co ale dużo języków zna :p
1
Imponuje mi CR, asysta przy 5 bramce palce lizac :D finezja..
0
Szacunek mimo wszystko sie liczy każdemu :) nie nazwałbym ich ogórkami bo nikt za nic nie gra w Primera
0
Siemka, mam pytanie czy wynajmował ktoś domek w Wiśle lub pobyt w hotelu, domku? i polecacie coś taniego dla 2 osob, wiele nie zarabiam a chciałbym spędzic tydzien w Wiśle z dziewczyną ;)
4
jak dla mnie jeśli jest mecz na 0 to bramkarz powinien mimo wszystko większą note dostawac :D
71
Benitezowi pomagają pakowac lodówke
1
" ma nasze pełne zaufanie" też by się przydało :p
0
ciekawe wgl kiedy w Realu się skapną, żeby sprzedac gwiazdeczki, które chcą miec władze w szatni :)
0
komentarz niżej :)
1
Pewnie i tak go pożegnają lepiej niż Casillasa.. :)
3
Ronaldo kolejny raz pretensje do sędziego (y)
Isco obrażony i praktycznie na wylocie jeśli Benek nie wyleci (y)
James nabroił i chyba Benek go ukara (y)
Real nie chce byc lepszy od Barcelony (y)
Benek kolejna wygrana na STSach (y)
0
nie sądzę że zaczną grac kosmos, ale jednak mamy 2 zawodników więcej i można robic więcej rotacji :) głównie o to chodziło że z przodu nie było zbytnio kim rotowac.. jedynie Roberto z Iniestą i Rakiticiem, bo nie można mówic o Munirze i Sandro jako dobrych zmiennikach :D
0
jak na taką kadre jaką mieli w tej rundzie to i tak dobrze :) teraz mamy minimum 2 wzmocnienia + lepiej taki mały kryzysik miec teraz niż w decydującej fazie rozgrywek :D
1
nie wiem czy tylko ja zauważyłem, ale liga z roku na rok robi się bardziej konkurencyjna i jest wiele ekip w lidze z którymi wygrana nie przychodzi łatwo
0
Oby MATSowi się humorek poprawił bo co jak co ale czeka go wiele meczy teraz
1
2 sevilla, depor niedawno i 1 w środek bramki co bramkarz popełnił błąd ;p więcej nie pamietam ;d
4
Dla mnie ten karny co CR strzelił to był słuszny, choc bardzo pechowy :p ale z tym że dla Sociedad powinien byc to prawda :p chociaz jednego z 2 mógł dac :D
0
pierwszy nie zasłużony, drugi zasłużony :) dla Sociedad powinien byc jeden karny :) ale ogólnie patrząc na przebieg meczu to Real Madryt z lekką przewagą
1
hahahahaha..chyba musze pomyślec nad tym aby prędzej kłaśc się spac :D
3