3

Wiadomo, że to inna sytuacja inny kraj i inni ludzie, ale slowa Kuby zrobiły na mnie mega wrażenie i pasowałoby gdyby to Messi po tym meczu właśnie to powiedział.. mimo tej krytyki, mimo obraz jaką w jego strone byly kierowane po prostu powiedziec hejtom, że bedzie dalej walczył i reprezentował swój kraj..

1

Brazylia na Copa straciła bramkę ręką i odpadła z turnieju, sędzia mógł popełnic błąd, ale co było to było, nie da się cofnąc czasu :)

0

ale by było jakby Islandia w finale z Portugalią wygrała :p Ronaldo by się zapadł pod ziemie :p

0

Już emocje rosną! skromnie proszę o więcej!

1

Sorka, nie pod ten Nick nacisnąłem 'odpowiedz' chodziło mi o tych powyżej :p masz jak najbardziej racje :)

0

tak ogólnie to dlaczego narzekacie skoro wygraliśmy wszystkie mecze oprócz remisu z Niemcami? :v

0

bo tylko Polacy narzekają na to, że jest mało skuteczny :p

0

Moim zdaniem po tym Copa America Messi zyskał w oczach Argentyńczyków, przynajmniej tak to wygląda skoro go błagają o pozostanie :) jakby to było po MŚ to nie wiem czy by to tak wyglądało, a nawet moim zdaniem by go najechali jeszcze :)

1

może masz racje, przed rozpoczęciem mistrzostw uważałem Walię za mocną drużynę

0

no tak, ale w przypadku meczu Walia-Polska na świecie ludzie stawiali by na Walie :D

1

jeśli Anglia wygra to można śmiało powiedziec, że Polska jest niespodzianką tych mistrzostw! :p

4

ten obrazek pokazuje, jak bardzo mu zależało aby zdobyć te trofeum dla swojego kraju

0

Obstawiam że mecz skończy się 9ciut na 10 dla Chille

0

Ja oglądam u Pana Boga za miedza na TVP seriale ;p

0

Może tworzyc historie aktualnie w Barcelonie zdobywajac wszystko i tworzyc najlepszy tercet w historii o którym będą nawet gadac za 1000 lat, jakby został w Barcelonie na długie lata to przejąłby to wszystko po Messim i stałby się najlepszym zawodnikiem

0

obsesja na punkcie złotej piłki widzę jest :p przez tą nagrode jest pełno spekulacji i kłótni, więc trzeba sie cieszyć że raz do roku ją przyznają i jest z tym spokój :D A Ronaldo raczej nie zdobedzie króla, myśle że któryś z Francuzów :p

0

wydaję mi się, że on o tym wiedział, ale namawiał go do tego jego ojciec więc cała wina idzie na ojca

0

mam m4 aqua od 3 miesięcy, sprawuje się bardzo dobrze, jeśli telefon jest do normalnego użytku :P nie mam w nim za bardzo aplikacji, ale aparat, muzyka, obraz, brak zacięc mnie zadowala :)

5

napij się z kumplami, oni zawsze pomogą!

2

ja widziałem siebie..no ale... :/

0

po co się śpieszyc? jeszcze sie sezon nawet nie skończył, jak dla mnie mogą zrobic transfer nawet w sierpniu, ważne żeby był przemyślany :p

0

City biega po tym boisku jakby mieli już za sobą przynajmniej dobre 2 godziny meczu

1

można rozumiec afere przy wyniku 2:1, 1:0, nawet 3:0, ale bez jaj, że tyle płaczu jest przy 6:0 :v

1

najlepiej odciąc się od nic nie dającej kłótni i patrzec jak sie biedaczki wypłakują, gabloty ostatnich lat pokazują wiele i obiektywni ludzie to widzą. Anty fani Barcy zawsze będą płakac :p

0

chyba logicznie odpowiedział, wiadome przecież, że Real i Barca mają najlepszych jakościowo zawodników w lidze, więc nudne by było jakby w każdym meczu było 5:0 :)

0

dobry wieczór :) posiada ktoś Sony Xperia M4 Aqua i mógłby mi doradzic czy warto zakupic ten telefon ? :)

0

najważniejsze, żeby Enrique nie stracił głowy

4

Niech jedzie na obie imprezy, ale niech sie liczy z tym, że na początku sezonu po prostu bedzie grzał ławe i bedzie stopniowo wchodził w sezon

0

na początku meczu mówili, że media sie nakręcają na Kloppa, a później non stop o nim gadają.. :p

0

Kibicowanie danej drużynie to nie tylko pełno książek na temat drużyny, śledzenie każdego ruchu i wgl, ale też otoczka dookoła, największy rywal w historii klubu, przegrywa mecz to trzeba sie cieszyc, La Rambla to rozmowy o wszystkim, a nie tylko BARCA, BARCA. BARCA :p dzień, dwa sie popisze o tym jak Real wtopił, a później wszystko wróci do normy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?