adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiadomo, że to inna sytuacja inny kraj i inni ludzie, ale slowa Kuby zrobiły na mnie mega wrażenie i pasowałoby gdyby to Messi po tym meczu właśnie to powiedział.. mimo tej krytyki, mimo obraz jaką w jego strone byly kierowane po prostu powiedziec hejtom, że bedzie dalej walczył i reprezentował swój kraj..
1
Brazylia na Copa straciła bramkę ręką i odpadła z turnieju, sędzia mógł popełnic błąd, ale co było to było, nie da się cofnąc czasu :)
0
ale by było jakby Islandia w finale z Portugalią wygrała :p Ronaldo by się zapadł pod ziemie :p
0
Już emocje rosną! skromnie proszę o więcej!
1
Sorka, nie pod ten Nick nacisnąłem 'odpowiedz' chodziło mi o tych powyżej :p masz jak najbardziej racje :)
0
tak ogólnie to dlaczego narzekacie skoro wygraliśmy wszystkie mecze oprócz remisu z Niemcami? :v
0
bo tylko Polacy narzekają na to, że jest mało skuteczny :p
0
Moim zdaniem po tym Copa America Messi zyskał w oczach Argentyńczyków, przynajmniej tak to wygląda skoro go błagają o pozostanie :) jakby to było po MŚ to nie wiem czy by to tak wyglądało, a nawet moim zdaniem by go najechali jeszcze :)
1
może masz racje, przed rozpoczęciem mistrzostw uważałem Walię za mocną drużynę
0
no tak, ale w przypadku meczu Walia-Polska na świecie ludzie stawiali by na Walie :D
1
jeśli Anglia wygra to można śmiało powiedziec, że Polska jest niespodzianką tych mistrzostw! :p
4
0
Obstawiam że mecz skończy się 9ciut na 10 dla Chille
0
Ja oglądam u Pana Boga za miedza na TVP seriale ;p
0
Może tworzyc historie aktualnie w Barcelonie zdobywajac wszystko i tworzyc najlepszy tercet w historii o którym będą nawet gadac za 1000 lat, jakby został w Barcelonie na długie lata to przejąłby to wszystko po Messim i stałby się najlepszym zawodnikiem
0
obsesja na punkcie złotej piłki widzę jest :p przez tą nagrode jest pełno spekulacji i kłótni, więc trzeba sie cieszyć że raz do roku ją przyznają i jest z tym spokój :D A Ronaldo raczej nie zdobedzie króla, myśle że któryś z Francuzów :p
0
wydaję mi się, że on o tym wiedział, ale namawiał go do tego jego ojciec więc cała wina idzie na ojca
0
mam m4 aqua od 3 miesięcy, sprawuje się bardzo dobrze, jeśli telefon jest do normalnego użytku :P nie mam w nim za bardzo aplikacji, ale aparat, muzyka, obraz, brak zacięc mnie zadowala :)
5
napij się z kumplami, oni zawsze pomogą!
2
ja widziałem siebie..no ale... :/
0
po co się śpieszyc? jeszcze sie sezon nawet nie skończył, jak dla mnie mogą zrobic transfer nawet w sierpniu, ważne żeby był przemyślany :p
0
City biega po tym boisku jakby mieli już za sobą przynajmniej dobre 2 godziny meczu
1
można rozumiec afere przy wyniku 2:1, 1:0, nawet 3:0, ale bez jaj, że tyle płaczu jest przy 6:0 :v
1
najlepiej odciąc się od nic nie dającej kłótni i patrzec jak sie biedaczki wypłakują, gabloty ostatnich lat pokazują wiele i obiektywni ludzie to widzą. Anty fani Barcy zawsze będą płakac :p
0
chyba logicznie odpowiedział, wiadome przecież, że Real i Barca mają najlepszych jakościowo zawodników w lidze, więc nudne by było jakby w każdym meczu było 5:0 :)
0
dobry wieczór :) posiada ktoś Sony Xperia M4 Aqua i mógłby mi doradzic czy warto zakupic ten telefon ? :)
0
najważniejsze, żeby Enrique nie stracił głowy
4
Niech jedzie na obie imprezy, ale niech sie liczy z tym, że na początku sezonu po prostu bedzie grzał ławe i bedzie stopniowo wchodził w sezon
0
na początku meczu mówili, że media sie nakręcają na Kloppa, a później non stop o nim gadają.. :p
0
Kibicowanie danej drużynie to nie tylko pełno książek na temat drużyny, śledzenie każdego ruchu i wgl, ale też otoczka dookoła, największy rywal w historii klubu, przegrywa mecz to trzeba sie cieszyc, La Rambla to rozmowy o wszystkim, a nie tylko BARCA, BARCA. BARCA :p dzień, dwa sie popisze o tym jak Real wtopił, a później wszystko wróci do normy :D