adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak naprawdę to brakuje nam jednego kreatywnego rozgrywającego w środku pola i by było dobrze :/
1
To może głośne "STO LAT" dla zarządu, za udane 2 miesiące? :D
0
To ten Coutinho to do nas nie przyjdzie? :(
25
Od morza do Podhala!
5
Przynajmniej widać jak traktują media ludzi i jak są kłamliwi.. Najlepsze jest to, że miesiąc po okienku jak nie prędzej nikt nie będzie pamietać, że jakieś Bein Sporty, RAC1, MD, Sport, i inne każdego dnia puszczały taki szrot, że głowa mała
1
Fajnie by było jakby do Coutinho doszedl Mahrez. Czuję, że by się odnalazł.
3
Głos komentatorów na eleven to porażka
0
Pewnie Ney i Messi :P
0
Ci ludzie są nienormalni... Zamiast wzmocnić drużynę od razu, żeby wejść w presezon i walczyć o super puchar, to oni teraz nagle się biorą za transfery, jak już jeden tytuł mamy w plecy.. Rozumieć można jakby był nie zapowiedziany, ale oni odkąd liga się skończyła i PK wiedzieli, że grają
0
A ja zaczynam rozumieć dlaczego odszedł,
2
Z pomocy to bym zostawił: Roberto, Inieste ( chociaż on już powoli powinien pełnić rolę rezerwowego) Busi, Paulinho ( należy mu się szansa i konkirencja dla Busiego) resztę bym wyrzucił, z ofensywy to Messi, Suarez, Paco i Denis,.. Reszta różnicy w meczu nie zrobi
2
Ciężkie ma zycie, no ale musi jakoś utrzymać rodzinę ;(
1
Aktualnie najlepszym klubem świata jest Real Madryt ( Klubowe mistrzostwo świata)
2
Niedzielna prasa, tak bardzo rzetelna ;D.. A co do Bartka to ja z okienkiem się wstrzymam do jego zamknięcia. Na razie to kupili Semedo i Delefoleu, dostali 222 mln za Neya i moim zdaniem dobrze, bo wyszło co jest dla niego ważniejsze. O Paulinho ( moje zdanie) to plotka na razie, bo nie dość że info z weekendu, a źródło tak rzetelne, że Verrattii,Cou i Dembele już byli w drodze do Barcelony, już były kwoty podane i na ile kontrakt. ;) Jest jeszcze szansa na idealne okienko ( Seri, Cou, Dembele) więc trzeba mieć nadzieje
0
Rzetelnych informacji to raczej przez weekend nie znajdziesz, chyba że konferencje lub wypowiedzi zawodników ;p
36
Paco akurat taki słaby nie jest, na sredniakow się sprawdzał i dawał odpocząć Suarezowi
9
Nie wiem czy wiecie ale w sobotę i niedzielę podają największe ścieki w prasie. Sama hiszpańska prasa to parodia, więc nie trzeba mówić co one pisze w niedziele
1
Polecam poczekać do oficjalki, bo w weekendy lecą największe bajki ;)
1
Hitem jest, że chcą umowę na 4 lata ;D
0
No wiadomka, wydaje się, że dużo czasu, ale w styczniu chciałbym już zabukować wakacje :P @carmelito @DamianVeB11 dzięki za odpowiedź! :) ps. byłem w tym roku w Grecji i polecam Kamena Vourla! nieznane miejsce, ale magiczne ;)
0
Dzień dobry :) Mam takie małe pytanko, chciałbym za rok lecieć na wakacje z dziewczyną do Hiszpanii.Gdzie polecacie? Wiadomo plaża by musiała być i też chciałbym, żeby nie było daleko Barcelony, ponieważ marzy mi się ją zwiedzić ;)
1
Zawsze mnie ciekawilo jak wygląda składanie ofert i czekanie na odpowiedź ;D bo jeśli jest tak, że Barca chce juz miesiąc Coutinho to czemu dopiero 2 oferty poszły. I czy nie lepiej się spotkać raz jeśli się nie ugna nawet Za 150 mln to chyba po prostu szukać kogoś innego?
0
To tylko moje zdanie, ja nie jestem podatny na media i nie rusza mnie nic bo Neymar nigdy nie będzie cudownym człowiekiem czy coś ;) który Brazylijczyk tak nie ma?
0
Myślę że chodzi tu o to aby wzrosła medialnosc Neymara. Dla mnie to nigdy nie będzie zawodnik na całe życie w Barcelonie.. Ja go tam traktuje jak pracownika który wykonuje super robotę.. Odejdzie to odejdzie, a jak nie to przez rok będzie spokój znów ;p
0
Myślę że trener już wie, czy może liczyć na niego czy nie. Inaczej by na nim to wymusili ;p
1
Mi osobiście to nie przeszkadza, nawet do 31 sierpnia może milczeć. Ważne że trenuje i gra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
O co wam tak dokładnie chodzi z Neymarem? Przecież on nie przestał trenować... Jest z drużyną, daje 100% i obstawiam, że w drużynie wiedzą doskonale czy można na niego liczyć czy nie w tym sezonie.. on nie musi się spowiadac przed wami, co zamierza.. ;)
1
nie ma sie co napalać niestety bo każde źródło, pewne i mniej pewne nakręcało plote o Neymarze, żeby im nabijało zainteresowanie :p ja jedynie się nastawie na wywiady zawodników i zarządu klubu :D
0
Prasa pisze o Neymarze to piszecie, że kłamią... Piszą o Dembele i Dybali to wierzycie w to.. ;p