adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Real dostosował się do średniaka ligi, mecz wyrównany w tym, że Real wykorzystał karnego a Sporting nie :) Ronaldo mało widoczny, bramka pierwsza z karnego, a druga z główki.. co by nie mówić 1 planową osobą nie był ale zrobił różnice w postaci 2 bramek
0
zawsze się liczy wynik końcowy :) wygrywa ten kto strzeli bramkę wiecej :) więc jeśli będą mieć na koniec punkt więcej od nas to znaczy, że zasłużenie wygrali ligę :P
0
Ale widzę płacz jak na rm stronie.. 2 lata temu jak Barca wygrywała po słabych meczach w ostatnich minutach to nikt nie narzekał ;p w lidze liczy się dużo szczęścia w słabszych meczach :) a zadycha zawsze w sezonie się trafia i koniec końców liczą się "detale" :D
0
Real ma takie samo szczęście jak Barcelona dwa lata temu ;D
1
Grzesiek jakby nie patrzeć miał b.dobry koniec tamtego sezonu, grał bardzo dużo, a dla reprezentacji dawał jeszcze więcej, cały turniej był wysiłkowy, do tego wszedł do PSG w połowie okresu przygotowawczego ;) Te pare dni wolnego co miał po Euro wiele nie dadzą, tym bardziej, że PSG gra na 3 frontach i na treningach jeszcze więcej musi walczyć by przebić się do składu. Moim skromnym zdaniem wypali w drugiej części sezonu, na chwile obecną ma spadek formy i zadyche ( co widać też po meczach repr.)
0
Przykra to musi być jego dyspozycja, skoro cały czas nawet nie potrafi się przebić do kadry, aczkolwiek pewnie i tak jest coś na rzeczy bo Douglas u nas siedział przynajmniej na ławie :p
2
Ech, sytuacja w tabeli zmieni się jeszcze kilka razy zanim się sezon skończy ;p Wpadki się każdemu przytrafią, Real ich parę zaliczy, Barca pewnie też jeszcze nie jedną ;p Po co się tak jarac ani nie środkiem sezonu, jak najfajniejsze sie zawsze zaczyna 10 kolejek do końca :D a do tego chyba lepiej że teraz tak jest, niż w najważniejszym momencie sezonu :)
3
0
Więcej strzałów jak nie idzie gra xd
0
Boki obrony najsłabszym punktem na razie
1
Ronaldo, liga mistrzów, król strzelców LM, kapitan Portugalii która została mistrzem Europy... Wątpię że będą patrzeć na jego słabe mecze,mając takie atuty
0
Dlaczego zawodnicy Bayernu grają bez sponsora i herbu?
0
Busi najsłabszy na boisku dzisiaj
1
a no jest, ale jeszcze bardziej będzie patrzeć, jak On z dumą przyjmuje nagrodę :p
16
Ach, nie ma co płakać nad złotą piłką, chyba ważniejsze jest to że Real traci punkty, a Ronaldo jest jednym z tych, którzy są temu winni :) Messi nie potrzebuje poklasku, aby być największym. Dodając to Ronaldo powinien być problemem Madrytu, a nie naszym, bo jego Ego wraz z wygraniem ZP wzrośnie jeszcze bardziej
2
Serio was nie rozumiem.. piszecie 100230123 komentarzy o tym, że coś sie dzieje, Barcelona przegrała.. admini robią specjalne artykuły, że coś się zepsuło, że jakaś klątwa itd.. w innych klubach po przegranym meczu jest opis, przyczyny porażki i już myślą o następnym meczu, a tu histeria na cały tydzień
0
siemka :) Poleci ktoś jakieś korki ( lanki ) tak w granicach 200 zł które są w miare wytrzymałe?
0
licze,że Munir zagra od początku, skoro na tą chwile nie ma nikogo na zmiane MSN to powinien grać, a nóż odpali jakąś mega formą :D
87
http://img.jbzd.pl/2016/07/6ae2ca4b415a04347aa3090f76d8f1b7.jpg źródło: jbzd.pl hehehehe :D
3
teraz jest moda na awans remisując :p
0
Każdy na jego miejscu byłby rozczarowany swoją sytuacją, ale jakby nie patrzec dzięki Barcelonie może grac w innym wielkim klubie :p
2
za to, że nie podporządkował się do prawa jak reszta obywateli :p za nie winnosc mało kto dostaje wyrok :p
0
Tylko zaślepieni ludzie nie widzą winy Messiego w tej sprawie.. jego pieniądze jego obowiązek, więc nie ma wymówek każdy ma prace, musi się rozliczac z państwem, a to że takie jest prawo to już nic się nie da zrobic, cały kraj się dostosował więc i on powinien
3
weź Pozitiwum i się nie smuc :D o Messiego już dobrze zadbają :v
5
Co wy macie z tą złotą piłką? Ta nagroda jest i tak przydzielana pomiędzy Messim, a Ronaldo... czasem słusznie, a czasem nie ( przeważnie nie ) co pokazuje sam fakt, że nie docenia się niektórych piłkarzy w świecie footballu. jest lipiec gdzie tam styczen.. I poza tym to co ta ZP jest warta.. chodzi o to do kogo będą gadac "najlepszy zawodnik na świecie" ( a i tak każdy uważa swojego idola za najlepszego) ! :)
9
Szkoda, że Enrique nie ma planów związanych z Tello, bo wolałbym dużo bardziej go niż Munira :(
0
Chciałem kibicować Niemcom, ale przez Hajto normalnie się nie da...
2
użytkownik "Destro" wczoraj Polecił film pt. "Prawo zemsty" nic tylko polecac dalej! Super film :D :)
0
och, co ja bym zrobił, gdybym przez tydzień mógł zarobic tyle co Krychowiak... :p ustawiony w życiu :D
2
aż z ciekawości zobaczę :D