5

wiadomo, o godz. 00:00 ale w inne dni to gonić ich i mandatami dzielić ;D chyba że sie ma jakieś pozwolenie ^ ^

2

jak dla mnie to jestem za strzelaniem, sylwester raz w roku, a mój pies akurat lubi fajerwerki :p do tego zaniedługo będzie tak że ludzie nie beda wychodzic z domu bo pies zostaje wtedy na pare godzin sam..

1

hejka co myślicie o akcji, żeby nie strzelać w sylwestra bo psy się boją?

0

Problemem Realu jest to, że mało który trener będzie tam chciał przejsc by wpakowac się w takie " bagno "

2

Siemka, w sumie mało kiedy tu pisze, ale coo tam.Co u was? jak święta? u mnie wczoraj było najgorzej to teraz tylko lepiej :)

0

dziekuje !!! szukałem tego od miesiąca :D

0

szukam piosenki (rap) która opowiada o gościu który przez wiekszosc piosenki gada o swojej dziewczynie i wgl a jak wraca to ona leży w łóżku i jest martwa.. ktoś zna i pomoże?

2

Ty zboczuszku ;D

0

raczej on pomógł im się przełamac :D co jak co, ale Real zrobił deal życia tak jak z Di Maria :D

0

bo zawsze może być gorzej :)

0

nie narzekaj już tak

0

Całe cules czeka aż Messi go wysra

0

Niech Chelsea weźmie Beniteza, on potrafi obrócic klub do góry nogami :D

0

Nie gdyż Messi daje dobry impuls drużynie i dobrą atmosferę, nie mówiąc już że przed kontuzją był w bajecznej formie przez cały sezon a razem z Neyem i Suarezem mogą tworzyc Trio wszechświata przez ładne pare lat.

1

jestem ciekaw jak bardzo Pedro żałuje odejścia.. ;) bo nie oszukujmy się w najmocniejszej 11 by nie był, ale przez cały sezon jest dużo więcej meczy, co chwila kontuzja czy to Messi czy teraz Neymar, są mecze z ogórkami w których by grał w 1 składzie oszczędzając Tridente no i wchodzenie z ławy podczas meczu

0

Real wygra pare meczy ze słabszymi i bedzie znów super, przegrają z lepszą drużyną i dramat i tak w kółko :D

2

Ciekawe ile jeszcze osób wrzuci Zanettiego i jego kulki :D

7

Oceniłeś to po takiej przerwie od piłki i 3 czy 4 rozegranych meczach przez Messiego.. poczekaj może i daj mu troche czasu, bo moim zdaniem nie wiesz jak to jest wrócic po kontuzji do rytmu meczowego

0

Messi raczej nie jest tego typu człowiekiem.. może Ronaldo by tak zrobił, ale Leo raczej myśli o tych kibicach, którzy go wspierają i na niego liczą :)

0

to normalne że takie mecze będą się przytrafiac, kiedy to po prostu stracimy punkty przez nieskutecznosc, taka jest piłka :P

1

Sandro czapki z głów za tą asyste do Munira i prace w obronie..

2

Sandro, na meczyki.pl można śledzic wyniki na żywo oraz strzelców bramek :)

11

Sandro jeszcze nie wie że nie dostanie i tak szynki...

0

łatwo o kontuzje w takim meczu, bo dla nich to bedzie mecz w których będą się chcieli pokazac, a poza tym Messi jest po kontuzji więc mecz odpoczynku jeszcze bardziej mu pomoże.. żeby się wgrac w sezon bedzie miec wiele meczy jeszcze

8

och jaaa, Stefan jaaaa!!

0

Najgorsze w tej nagrodzie dla Ronaldo nie jest to, że ją będzie miec u siebie na półce, ale to że będzie wciąż myślał, że takim zachowaniem to wywalczył i wciąż to robił...

2

Taak! kiedyś można by narzekac na te składy, a teraz obojętnie czy gra Iniesta, Masche, Verma, Bartra, Pique, Roberto, czy Rakitic to jest to skład baaardzo równy :)

0

jednoczą się z Madrytem

0

Wchodzący Messi z ławki przypomina mi Xaviego :D profesor środka pola, który nadaje tempa grze :D

3

Mówiąc jasno o swoich poglądach i wypowiedziach na temat Madrytu, raczej oklasków nie powinien się spodziewac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?