adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
wiadomo, o godz. 00:00 ale w inne dni to gonić ich i mandatami dzielić ;D chyba że sie ma jakieś pozwolenie ^ ^
2
jak dla mnie to jestem za strzelaniem, sylwester raz w roku, a mój pies akurat lubi fajerwerki :p do tego zaniedługo będzie tak że ludzie nie beda wychodzic z domu bo pies zostaje wtedy na pare godzin sam..
1
hejka co myślicie o akcji, żeby nie strzelać w sylwestra bo psy się boją?
0
Problemem Realu jest to, że mało który trener będzie tam chciał przejsc by wpakowac się w takie " bagno "
2
Siemka, w sumie mało kiedy tu pisze, ale coo tam.Co u was? jak święta? u mnie wczoraj było najgorzej to teraz tylko lepiej :)
0
dziekuje !!! szukałem tego od miesiąca :D
0
szukam piosenki (rap) która opowiada o gościu który przez wiekszosc piosenki gada o swojej dziewczynie i wgl a jak wraca to ona leży w łóżku i jest martwa.. ktoś zna i pomoże?
2
Ty zboczuszku ;D
0
raczej on pomógł im się przełamac :D co jak co, ale Real zrobił deal życia tak jak z Di Maria :D
0
bo zawsze może być gorzej :)
0
nie narzekaj już tak
0
Całe cules czeka aż Messi go wysra
0
Niech Chelsea weźmie Beniteza, on potrafi obrócic klub do góry nogami :D
0
Nie gdyż Messi daje dobry impuls drużynie i dobrą atmosferę, nie mówiąc już że przed kontuzją był w bajecznej formie przez cały sezon a razem z Neyem i Suarezem mogą tworzyc Trio wszechświata przez ładne pare lat.
1
jestem ciekaw jak bardzo Pedro żałuje odejścia.. ;) bo nie oszukujmy się w najmocniejszej 11 by nie był, ale przez cały sezon jest dużo więcej meczy, co chwila kontuzja czy to Messi czy teraz Neymar, są mecze z ogórkami w których by grał w 1 składzie oszczędzając Tridente no i wchodzenie z ławy podczas meczu
0
Real wygra pare meczy ze słabszymi i bedzie znów super, przegrają z lepszą drużyną i dramat i tak w kółko :D
2
Ciekawe ile jeszcze osób wrzuci Zanettiego i jego kulki :D
7
Oceniłeś to po takiej przerwie od piłki i 3 czy 4 rozegranych meczach przez Messiego.. poczekaj może i daj mu troche czasu, bo moim zdaniem nie wiesz jak to jest wrócic po kontuzji do rytmu meczowego
0
Messi raczej nie jest tego typu człowiekiem.. może Ronaldo by tak zrobił, ale Leo raczej myśli o tych kibicach, którzy go wspierają i na niego liczą :)
0
to normalne że takie mecze będą się przytrafiac, kiedy to po prostu stracimy punkty przez nieskutecznosc, taka jest piłka :P
1
Sandro czapki z głów za tą asyste do Munira i prace w obronie..
2
Sandro, na meczyki.pl można śledzic wyniki na żywo oraz strzelców bramek :)
11
Sandro jeszcze nie wie że nie dostanie i tak szynki...
0
łatwo o kontuzje w takim meczu, bo dla nich to bedzie mecz w których będą się chcieli pokazac, a poza tym Messi jest po kontuzji więc mecz odpoczynku jeszcze bardziej mu pomoże.. żeby się wgrac w sezon bedzie miec wiele meczy jeszcze
8
och jaaa, Stefan jaaaa!!
0
Najgorsze w tej nagrodzie dla Ronaldo nie jest to, że ją będzie miec u siebie na półce, ale to że będzie wciąż myślał, że takim zachowaniem to wywalczył i wciąż to robił...
2
Taak! kiedyś można by narzekac na te składy, a teraz obojętnie czy gra Iniesta, Masche, Verma, Bartra, Pique, Roberto, czy Rakitic to jest to skład baaardzo równy :)
0
jednoczą się z Madrytem
0
Wchodzący Messi z ławki przypomina mi Xaviego :D profesor środka pola, który nadaje tempa grze :D
3
Mówiąc jasno o swoich poglądach i wypowiedziach na temat Madrytu, raczej oklasków nie powinien się spodziewac :)