33

Szkoda,że Guti nie skomentował tego meczu w swój sposób :>

0

Poza Busim, to chyba Rakieta jest jednym z bardziej nie błyszczących w meczu a robiących mega robote

0

Siemka, posiada ktoś może LG K10 i może powiedziec o nim pare zdan, czy warto go kupowac? :)

1

ja tam wole nikogo nie poprawiac, bo nie jestem nauczycielem.. ważne, że przekaz zrozumiany :D

0

Chce Ci sie czepiac? ;p nikomu to zbytnio nie przeszkadza, a każdy wie co miał na myśli autor :D

2

Najbardziej szkoda tego, że to była jego chyba ostatnia szansa na mistrzostwa do tego u siebie.. :/

0

http://c.allegroimg.pl/s400/13/56/77/25/91/5677259148 REEBOK MĘSKIE SOLE TRAINER MT WALNUT kupiłem wczoraj na allegro za 249 zł :>

3

ciężko się patrzy na czarno-białą stronę :/

0

Zaprosili ją na jeden z wybranych meczów BARCELONY >.< :D Jedynie ma szczęście, że El CLassico jest :p

0

Po co te jęki? bo Twoja ulubiona drużyna straciła 2 punkty od dawien dawna i już ponarzekać trzeba? Przykro mi, ale nie ma drużyny której mógłbyś kibicować i mniej narzekać niż na Barcelone w tych czasach

1

Nie oszukując się to liga hiszpańska też jest mało wyrównana a samo MSN ma prawie tyle samo goli co cały Real Madryt w tym sezonie :p

1

z Arsenalem wyczuwam remis lub jednobramkowe zwyciestwo Barcy z Villarrealem wygrana 2 bramkami :p

0

Och nie moge się doczekac już meczu, mam nadzieje, że to bedzie mecz na który warto było czekac tydzien :)

0

ciekawe o co chodziło Guardioli, młodzian jak dla mnie bardzo dobry mecz

4

Messi sie zbliżył w statystykach strzeleckich w LL, do Ronaldo już tylko 4 bramki, a do Suareza 6. Ciekawe jak bedzie wyglądała tabela strzelców na koniec sezonu ^^

2

jak dla mnie oceny dla bramkarzy są zaniżane, nawet jeśli, któryś rozegra mega mecz to max co dostaje to 7..

2

Mecze z Rayo nie są nudne, jedna z ciekawszych drużyn (ofensywnie nastawionych, otwartych) w lidze :p

0

kupuje ktoś buty przez internet? zna ktoś jakąś dobrą stronke gdzie jest pewna przesyłka bez przekrętów?

2

Jak już gadamy o Bogu.. tooo ciekawe co pokaże za cuda Messi w następnym spotkaniu ^^ :D

0

Wyczuwam TWEETA :D hehe

0

idealnie, w końcu minuty dla Roberto Turana i Vidala !

1

dałbym pograc Roberto, Turanowi, Vidalowi od 1 minuty

1

Ale jak dobrze wiemy, każda passa się kiedyś kończy, a do tego grając z Barcą każdy przeciwnik mobilizuje się jeszcze bardziej :) Oby dziś nie urwali nam ani jednego punktu :) !

0

jaki kibic, taki Guti..

0

Nie warto komentowac takich rzeczy, niepotrzebne nerwowości, on i tak nic nie znaczy dla piłki nożnej, a trofeów nam nie odbierze :)

0

wspólne zdjęcie w ramce, książka, misio, bukiet kwiatów i czekoladki :)

0

Czesc :) ma ktoś może HTC 620 i może mi powiedziec czy jest z niego zadowolony, bo czytam na internecie różne opinie, a nigdy nie wiadomo czy są to prawdziwe czy celowo pisane :) z góry dziękuje

56

Mam nadzieje, że Alba zostanie ukarany wewnątrz klubu za wczorajsze zachowanie :) Nie tylko przyniósł wstyd sobie, ale całej Barcelonie. Nie mam pojęcia jak wytłumaczyc jego zachowanie

0

Doczekam sie roberto za rakiete?

0

jak dla mnie obaj boczni obrońcy są w poniżej przeciętnej formie, ale Alves robi większe babole niż Alba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?