14

Ty serio myślisz, że dadzą nam Verrattiego? Oni się wzmacniają, a nie osłabiają.. Im kasa nie potrzebna

0

Zobaczył jak wygląda sytuacja w okienku transferowym i zobaczył, że zarząd Barcelony nie ma pomysłu na ten klub

0

Wydaje mi się że z takimi transferami i zarządzaniem młodzieżą Barcelona będzie musiała wszystko budować od podstaw

1

Słabo widzę te okno transferowe, najmocniejsze kluby np. Chelsea,Manchestery PSG, Bayern, Arsenal, Milan.. Każdy robi bardzo mocne transfery bez jakiś problemów, tematów na miesiąc, a Barca zajmuje się transferem Verrattiego przez całe lato, gdzie może już przez to stracić Neymara zostając z chyba 8 srodkowymi pomocnikami.. Jak nie daj Boże Messi dostanie kontuzji to nie wyobrażam sobie przewagi w meczach ligowych

0

To mi się wydaje, że to może być Ronaldo.. był wkurzony po akcji z podatkami i chciał odejść

2

30 latek :/ Bartek by Cie kupił chętnie, ale na fcbarca.com by Cie zjedli, że za stary i w sumie to takie kupowanie kota w worku :/

3

O co chodzi z ślizganiem się Portugalii? Na razie Chile nie istnieje, a Portugalia jest zdecydowanie lepsza

1

Szczerze to nie wierzę w transfer : Verrattiego ( PSG nie puści ) Dembele ( za duże wymagania finansowe BVB ) i Bellerina ( Arsenal go nie puści ) co do Verrattiego i Bellerina to było wiadome. Klub powinien od razu skupić się na innych wzmocnieniach a nie skupiać się głównie na tej trójce gdzie nawet wyciągnięcie 1 z tych 3 graczy graniczy z cudem

4

Tak mi się wydaje że Ronaldo chciałby być traktowany w Realu jak Messi w Barcelonie i chyba tu go najbardziej boli że tak nie jest

0

Lksbarcelona.pl

0

Nie no wiadomka, bardziej mi chodziło o to że dla mnie będzie niespodzianka jak real za rok nie wygra

0

Real nie dość że wygrał Lm to jest faworytem do wygrania następnej edycji

0

Ja osobiście potrafię spokojnie przyznać, że real z taką kadra jest w stanie wygrać kolejna Lm i nie wzbudzi to we mnie emocji, bo widać różnice klas w prowadzeniu drużyn ( chodzi o zarząd, transfery, pieniądze itd)

0

Bardziej chodzi, że mówi zarząd o 75 mln bodajże, a potrzebujemy topowego pomocnika o prawego obrońcę... Dla przykładu Real nie musi myśleć za ile kogo kupić tylko po prostu biorą... No ale fakt taki ze inna polityka, bo niestety Real ma to już opanowane do perfekcji.. Wystarczy popatrzeć na kadrę

0

Tak myślę, jak to jest.. Niby najlepsza drużyna 21 wieku, a tak mało pieniędzy ma w porównaniu do wielu innych klubów...

1

Fajny był ten sezon ;) szkoda, że LL nie wpadła, no ale to nie jest tragedia :) ważne, że były mega emocje, zloty i upadki i najważniejsze(!) to brak porażki w El Classico :D

0

To pobija ekstraklase.. Dziękuję Bogu, że mogę oglądać ten mecz

7

Hahahahahahahahahahahahahahaha

1

Tylko że te 5 goli to serio legendarny wyczyn i pewnie będzie przypominany, za każdym razem gdy jakiś zawodnik będzie bliski pobicia jego rekordu.. A wątpię żeby ktoś go pobił kiedykolwiek

0

Myślę,że jaka kolwiek drużyna miałaby z tym problem ;D

1

Moim zdaniem, Alves nie prezentował by już takiego poziomu w Barcelonie.. Myślę, że zmiana drużyny na Juventus to była najlepsza możliwa opcja dla NIEGO I JUVE

1

ja tam będę zadowolony. Od momentu możliwości przejścia Cou śledzę jego poczynania i myślę, że brazylijczyk z pewnością się przyda u nas. Daje więcej opcji w ustawianiu m.in Messiego i też może spowodować grę z inną taktyką :D

0

Siemka, mam pytanko :D Posiada ktoś Seata Ibizę rocznik od 2009 + ? Jak wrażenia? czy warto i na co zwrócić uwagę? :)

1

Mam małą nadzieję, że Real Madryt zostanie w tym sezonie bez trofea :D

0

Ja obstawiam to, że po prostu chciał się napić przy meczu :D

0

Wydaje mi się że naprawili

0

Oglądać się nie da..

0

ja kończe dopiero 3 sezon, bo kiedyś własnie zaczynałem 4 ale się poddalem i dopiero się w kręcam ;D a to raczej żaden spojler, że Michael ucieka ;p

0

Czesc, obstawia ktoś na betsafe? bo jest darmowy zakład 15 zł i nie za bardzo rozumiem zasad tego co zrobić aby to nie były pieniądze fikcyjne ;/

0

Jeszcze dodam, że nie trzeba się martwić o to, że Barca już ligę straciła, bo i Real i Barca jeszcze nie raz w tym sezonie punkty straci, a czym bliżej koniec tym ciężej jakikolwiek mecz wygrać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?