adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piątek 12 zawsze było
1
Jak to Juventus był gorszy, skoro w dwumeczu strzelil 4 bramki, a Totki 3? T
1
Do tego bez ultra transferow, w porównaniu do Manchesterow
0
Moja opinia. Mi przypomina grą Busiego, a nie Xaviego czy Iniestę.
0
Typowy Pracuś środka pola
2
Na szczęście, to Chelsea musi dać coś od siebie jeśli chce przejść dalej :p.. Chelsea, Atletico do tego może Juve to są drużyny, które są znane z defensywnego stylu więc każdy ma problem im władować brame, a jeszcze ciężej kiedy wiedzą,że Barca przyjeżdża
4
Ciężko określić naszą ofensywę w tym sezonie, bo 2 pomocników Rakitic i Busi są typowo defensywni. Jest tylko Iniesta, który gra trochę mniej, jest Messi na którym się trzyma cała ofensywa i Suarez, który ma swoje momenty. Dodając do tego Dembele, który musi się wkręcić w zespół i wciąż uważam, że to bardziej transfer na nowy rok niż teraz. Jest jeszcze Coutinho, który musi się wkręcić w styl Barcy... Paco za wiele szans nie dostaje, Vidal tak samo.. bo w sumie to lepiej Dembele dać zagrać :) Gomes i Paulinho są specyficzni.. w sumie nigdy przez nich nie przegraliśmy więc tragedii nie ma, ale w ofensywie wiele nie działają. Podsumowując, na nowy sezon jak Cou i Dembele odpalą to bedzie ogien w ofensywie! :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakbym był trenerem : Mats, Roberto Umtiti Pique Alba, Busi Rakieta Iniesta,Messi Suarez Cou | zmiana w 60 minucie Dembele za Inieste.
0
niestety klub to grupa nie tylko zarząd-piłkarze, ale też kibice :/ dla mnie za takie wybryki normalnie powinni dostawać kulkę w łeb i by się już nikt nie odważył wyskakiwać
1
videopenny.pl serialosy fili.tv / powinno być :)
1
Do lasu, odgrodzić ich siatką wpuszczać 100v100 i wciepywać ich do dołów. Kto gotów zginąć za klub niech śmiga :D
0
to nie są kibice tylko idioci. ;p
0
Walkower dla Górnika, z tego co podają media. Piastole pokazały idiotyzm.. Rzucano petardami w dzieci i kobiety
0
Mi normalnie działa, jest nowy tryb. "Na bogato"
0
Real mimo wszystko ma się czego bać w rewanżu :)
3
W pierwszym meczu mało kto dawał szanse Realowi, teraz jest odwrotnie. Nie można zapominać, że PSG ma mocny atak nawet bez Neymara
14
W pewnych godzinach i momentach nie warto wchodzić na la ramble
0
Brak okresu przygotowawczego, dwie dość mocne kontuzje, parę minut w lidze, a Ty go chcesz w meczu z Chelsea, gdzie gość na razie potyka się o własne nogi. Pisałem już wcześniej ze to bardziej transfer na przyszły rok.
7
Barcelonie postawić autobus to tak jakby Realowi dać rozgrywać atak pozycyjny
0
Dobrze jakby Layhe źle skoczył w drugiej serii
0
Cześć, szukam jakiegoś dobrego filmu, wysypcie wasze prozocycje jak możecie :D
9
Bo nie wiedziałem czy do niej zarywać.. poklikac z nią czy coś.. temat zamknięty
0
Pique jest jeszcze z Shakira?
6
Dajcie spokój.. traktujecie Inieste jakby miał co najmniej 50 lat.. W końcu wpadł w rytm meczowy i jest w formie, nie widać po nim, żeby konał kondycyjnie, a wy go chcecie sadzać na ławce i wpuszczać teraz najlepiej tylko na rewanż z Valencia, mecze LM i finał PK.. ochłońcie..on nie jest jeszcze taki stary... w pierwszej cześci sezonu był oszczędzany, a teraz potrzebuje minut żeby z meczu na mecz się rozkręcać.Jeszcze dodam, że łatwiej złapać kontuzje grając w kratkę, niż jeśli jest się w rytmie meczowym
0
wygrał ktoś z was coś z Ligi typerów? :D
1
Było dwa miesiące temu :DD
1
Sprawiedliwość w skokach nie istnieje.. sędziowie którzy mam wrażenie nie wiedzą dokładnie za co jakie noty się daje.. do tego gościu który zalacza zielone światło kiedy mu pasuje.. bezmyślne
0
nie wierzę, ale warto się zabezpieczyć :D
0
obecność 2 , sinister, sinister 2. Miłego oglądania :D