0

i jaaaa pw

0

dzięki ;p

0

mecz Barcy bedzie po meczu Liverpoolu?

1

A pójdzie mi to na kompie z komunii? Windows XP :D

3

Z mojego doświadczenia piłkarskiego wiem jak trudno się gra na wyjeździe i drużyna z dołu tabeli.. Ciężko jest się zmobilizować grając wcześniej z Realem, Interem, Tottenhamem. Dobrze, że ten gorszy mecz trafił akurat im teraz z Rayo. A co do odpoczynku i rotacji to przecież mieli odpoczynek w środę. Nie przesadzajmy, że tydzień to mało na regeneracje, to są sportowcy, a nie emeryci co chodzą raz w miesiącu na hale pograć

0

Jak cały sezon narzekają na złe zmiany EV, to dziś każda zmiana trafiona idealnie

1

Obaj w świetnej dyspozycji

0

1. Rakitic wygląda dobrze 2. Mamy przewagę w środku pola 3. W razie 3:2 dobrze mieć jakąś zmianę na czsd

2

Komentarz eleven tak jedno stronny w stronę Barcy, że aż mnie gryzie :p mogliby coś pogadać o Realu.. choć wiadomo nie ma za bardzo co :p

1

Na stronie eleven kup ten pakiet za 15 zł a po meczu zrezygnuj bo jest 10 dni za free

0

A w fifke z Ronaldo na okładce to ludzie maniaczycie dniami i nocami :p

0

Tak bardzo żałuję, że tyle niefortunnych kontuzji trafiło się Rafinhi. Zawodnik, który im więcej gra tym bardziej odpala, a gdy już jest podstawowym zawodnikiem, to doznaje kontuzji:/ Mi osobiście ten zawodnik bardzo przypadł do gustu i lubie oglądać jego grę.. Niestety przy takiej kadrze i powrocie Messiego, nie ma szans na grę

0

Czy na Elevenie, jeśli jest 10 dni darmowego, to jeśli wyłączę subskrypcję przed ukonczeniem 10 dni, to nie pobiorą mi 1 opłaty?

0

tylko, że na playerze bodajże trzeba kupic pakiet na caly miesiac, prawda?

1

Cześć :) Jest możliwość oglądania meczu Barca-Real w internecie, tak żeby nie ścinało? Może byc płatne, ważne tylko żebym mógł się skupić na meczu, a nie ciągłym odświeżaniem i szukaniem streamów :)

2

Dla górników i innych pracowników fizycznych również. :p

9

Lewy jest kandydatem odkąd zaczął błyszczeć w BVB :p kilka lat minęło :D

0

Cześć Wam! Mam sprawę. Jeśli ubezpieczam auto, jestem właścicielem, a mój ojciec jest współwłaścicielem to czy będę miał coś taniej, niż jakbym ubezpieczal bez ojca? Z góry dziękuję za pomoc. Miłego dnia!

0

Skoro z Dembele przegrywa walkę o skład to normalne że nie gra. Munir jest z tego powodu powolywany, bo nie ma innego napastnika za Suareza

3

Najgorsze co La Ramble spotkało to chyba saga transferowa z Neymarem :p

2

Przez ostatnie 10 lat kibice są przyzwyczajeni do wygrywania prawie wszystkiego, po jakimś czasie już to stało się normalnoscia, więc patrzą też na to aby grali najpiękniej na świecie. Jakby w każdym meczu grali cudownie, to pewnie oczekwiali by potem dwucyfrowych wyników. Ludzie jednak zapominają, że w ostatnich latach Barcelona zdobywa najwięcej tytułów i praktycznie każdy weekend w roku może się cieszyć ze zwycięstwa ( poza paroma remisami i przegranymi.. może z meczy w sezonie)

23

Jak byłem młodszy mama mi kupiła z 3 koszulki Barcelony. wszystko było ok, jakby nie to że były z targu i miały jakiś inny herb.. po tylu latach okazuje sie, że koszulki z targu są ponad czasowe i już nawet herb się zgadza

2

Myślę że na LM spna tyłki, z resztą pierwszy mecz napawa optymizmem :) trochę więcej wiary w swój zespół

1

Lepiej teraz mieć problemy z formą niż w fazie pucharowej LM. Co roku pierwszą część sezonu przechodzimy śpiewające, a w drugiej tracimy rytm

0

Nie byłoby czerwca, nie znasz przepisów? Karny to jedyna kara przy faulu

1

Bo Dembele był jeszcze słabszy

0

Mając takich zawodników z przodu trzeba zabezpieczyć tyl, a nie ładować jeszcze do przodu

0

Czerwona zasłużona ewidentnie, ale zagranie bardziej odruchowe

0

ja tez bym prosil

8

Irytuje Kurek swoim wykończeniem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?