adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i jaaaa pw
0
dzięki ;p
0
mecz Barcy bedzie po meczu Liverpoolu?
1
A pójdzie mi to na kompie z komunii? Windows XP :D
3
Z mojego doświadczenia piłkarskiego wiem jak trudno się gra na wyjeździe i drużyna z dołu tabeli.. Ciężko jest się zmobilizować grając wcześniej z Realem, Interem, Tottenhamem. Dobrze, że ten gorszy mecz trafił akurat im teraz z Rayo. A co do odpoczynku i rotacji to przecież mieli odpoczynek w środę. Nie przesadzajmy, że tydzień to mało na regeneracje, to są sportowcy, a nie emeryci co chodzą raz w miesiącu na hale pograć
0
Jak cały sezon narzekają na złe zmiany EV, to dziś każda zmiana trafiona idealnie
1
Obaj w świetnej dyspozycji
0
1. Rakitic wygląda dobrze 2. Mamy przewagę w środku pola 3. W razie 3:2 dobrze mieć jakąś zmianę na czsd
2
Komentarz eleven tak jedno stronny w stronę Barcy, że aż mnie gryzie :p mogliby coś pogadać o Realu.. choć wiadomo nie ma za bardzo co :p
1
Na stronie eleven kup ten pakiet za 15 zł a po meczu zrezygnuj bo jest 10 dni za free
0
A w fifke z Ronaldo na okładce to ludzie maniaczycie dniami i nocami :p
0
Tak bardzo żałuję, że tyle niefortunnych kontuzji trafiło się Rafinhi. Zawodnik, który im więcej gra tym bardziej odpala, a gdy już jest podstawowym zawodnikiem, to doznaje kontuzji:/ Mi osobiście ten zawodnik bardzo przypadł do gustu i lubie oglądać jego grę.. Niestety przy takiej kadrze i powrocie Messiego, nie ma szans na grę
0
Czy na Elevenie, jeśli jest 10 dni darmowego, to jeśli wyłączę subskrypcję przed ukonczeniem 10 dni, to nie pobiorą mi 1 opłaty?
0
tylko, że na playerze bodajże trzeba kupic pakiet na caly miesiac, prawda?
1
Cześć :) Jest możliwość oglądania meczu Barca-Real w internecie, tak żeby nie ścinało? Może byc płatne, ważne tylko żebym mógł się skupić na meczu, a nie ciągłym odświeżaniem i szukaniem streamów :)
2
Dla górników i innych pracowników fizycznych również. :p
9
Lewy jest kandydatem odkąd zaczął błyszczeć w BVB :p kilka lat minęło :D
0
Cześć Wam! Mam sprawę. Jeśli ubezpieczam auto, jestem właścicielem, a mój ojciec jest współwłaścicielem to czy będę miał coś taniej, niż jakbym ubezpieczal bez ojca? Z góry dziękuję za pomoc. Miłego dnia!
0
Skoro z Dembele przegrywa walkę o skład to normalne że nie gra. Munir jest z tego powodu powolywany, bo nie ma innego napastnika za Suareza
3
Najgorsze co La Ramble spotkało to chyba saga transferowa z Neymarem :p
2
Przez ostatnie 10 lat kibice są przyzwyczajeni do wygrywania prawie wszystkiego, po jakimś czasie już to stało się normalnoscia, więc patrzą też na to aby grali najpiękniej na świecie. Jakby w każdym meczu grali cudownie, to pewnie oczekwiali by potem dwucyfrowych wyników. Ludzie jednak zapominają, że w ostatnich latach Barcelona zdobywa najwięcej tytułów i praktycznie każdy weekend w roku może się cieszyć ze zwycięstwa ( poza paroma remisami i przegranymi.. może z meczy w sezonie)
23
Jak byłem młodszy mama mi kupiła z 3 koszulki Barcelony. wszystko było ok, jakby nie to że były z targu i miały jakiś inny herb.. po tylu latach okazuje sie, że koszulki z targu są ponad czasowe i już nawet herb się zgadza
2
Myślę że na LM spna tyłki, z resztą pierwszy mecz napawa optymizmem :) trochę więcej wiary w swój zespół
1
Lepiej teraz mieć problemy z formą niż w fazie pucharowej LM. Co roku pierwszą część sezonu przechodzimy śpiewające, a w drugiej tracimy rytm
0
Nie byłoby czerwca, nie znasz przepisów? Karny to jedyna kara przy faulu
1
Bo Dembele był jeszcze słabszy
0
Mając takich zawodników z przodu trzeba zabezpieczyć tyl, a nie ładować jeszcze do przodu
0
Czerwona zasłużona ewidentnie, ale zagranie bardziej odruchowe
0
ja tez bym prosil
8
Irytuje Kurek swoim wykończeniem..