adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chirurg ogólny :p
3
Wolę tysiąc razy bardziej czekać w urzędzie, niż w kolejce do lekarza.. w tamtym tygodniu 7 h czekałem, a dziś zapowiada się na rekord :/
0
Barcelona - Lyon w tv, a Liverpool - Bayern na flash score ;)
0
Czy ktoś wie od której do której ZUS chodzi do ludzi którzy są na L4? ;P bo jutro piatunio i trochę suszy ;D
0
De Jonga >.< :D
0
Każdy by tu chciał, zeby ten gol byl uznany. Ja rozumiem interpretację sędziego i na jego miejscu też bym gola nie uznał.
Nie chciałbym widzieć co by się tu działo jakby zamiast Realu, Barca by miala taką sytuacje.
6
Drogi Użytkowiku. Wczorajsza bramka została prawidłowo anulowana. :)
2
Lahoz.. będą jaja ;D
0
Polecam VR na tej stronie, słyszałem że miodzio
0
Guardiola stawia na wychowanków ;p oczywiscie żart. ;)
0
Cześć Wam! Jakie seriale polecacie na hbo go? :)
3
Oni mysla, że za Guardiolę to same 5:0 i nie było takich meczów.. aż sobie można przypomnieć tą bezradność Barcy gdy tamci się murowali.. max dwie akcję wtedy były, a tak to klepanie na połowie rywala
0
Pique na atak ;))
0
Bilbao i Valencia to dwa trudne mecze, to nie francuska, że 20 pkt przewagi i gra PSG jak na szkolnym
0
Aż ma się niektórym ochotę odpisać, ale po co mi ban..
1
Tak można podsumować poziom Chelsea w tym meczu ;)
0
Obyśmy jutro wygrali, bo Real podwójne zlapie wiatru w żagle
0
Ktoś się musi wygłupić, żeby reszta się dowiedziała (ja)hah
1
Mając Vidala, Alene i ewentualnie Cou, nie widzę sensu dawania szansy Roberto w środku pola patrząc, że odpukac zawsze może się nadarzyć kontuzja
1
Ja jeszcze dawałem nakrętki z Kubusia ;D
0
Ja używałem zwyczajnej taniej podstawki z 2 wiatraczkami i muszę przyznac, że problemy z przegrzewaniem zniknęły ;)
0
Pique....
3
Semedo, Malcom i Arthur dzisiaj byli zawodnikami, którzy ciagli wózek. Wynik nie najgorszy. Ciężko sobie wyobrazić, żeby Barcelona nie strzeliła bramki w meczu więc dużo będzie zależeć od dyspozycji obrony
2
Nie da się wygrać, to chociaż zremisuj
24
Mam nadzieję, że ten wywiad ma co najmniej 10 części ;))
11
https://jbzdy.pl/obr/915059/napoli-ma-mane-ale-nie-korzysta :D
0
Przede wszystkim nauczył się w przeciągu tego okresu rotować składem ;) do tego bardzo umiejętnie wprowadził Alene do pierwszej drużyny
1
Spokojnie kierowniku ;)
1
1. Busi nigdzie się nie wybiera
2. Zakończy przygodę z Barcą pewnie w ten sam sposób co Xavi czy Iniesta
3. Kupić zmiennika, żeby szkolił się i wchodzil w buty Busiego, po czym sprzedać go?
4
Nie ma szans żeby ten gościu odchodził. Znalazł środek żeby umiejętnie rotować składem, póki co sezon wygląda obiecująco