0

Chirurg ogólny :p

3

Wolę tysiąc razy bardziej czekać w urzędzie, niż w kolejce do lekarza.. w tamtym tygodniu 7 h czekałem, a dziś zapowiada się na rekord :/

0

Barcelona - Lyon w tv, a Liverpool - Bayern na flash score ;)

0

Czy ktoś wie od której do której ZUS chodzi do ludzi którzy są na L4? ;P bo jutro piatunio i trochę suszy ;D

0

De Jonga >.< :D

0

Każdy by tu chciał, zeby ten gol byl uznany. Ja rozumiem interpretację sędziego i na jego miejscu też bym gola nie uznał.
Nie chciałbym widzieć co by się tu działo jakby zamiast Realu, Barca by miala taką sytuacje.

6

Drogi Użytkowiku. Wczorajsza bramka została prawidłowo anulowana. :)

2

Lahoz.. będą jaja ;D

0

Polecam VR na tej stronie, słyszałem że miodzio

0

Guardiola stawia na wychowanków ;p oczywiscie żart. ;)

0

Cześć Wam! Jakie seriale polecacie na hbo go? :)

3

Oni mysla, że za Guardiolę to same 5:0 i nie było takich meczów.. aż sobie można przypomnieć tą bezradność Barcy gdy tamci się murowali.. max dwie akcję wtedy były, a tak to klepanie na połowie rywala

0

Pique na atak ;))

0

Bilbao i Valencia to dwa trudne mecze, to nie francuska, że 20 pkt przewagi i gra PSG jak na szkolnym

0

Aż ma się niektórym ochotę odpisać, ale po co mi ban..

1

Tak można podsumować poziom Chelsea w tym meczu ;)

0

Obyśmy jutro wygrali, bo Real podwójne zlapie wiatru w żagle

0

Ktoś się musi wygłupić, żeby reszta się dowiedziała (ja)hah

1

Mając Vidala, Alene i ewentualnie Cou, nie widzę sensu dawania szansy Roberto w środku pola patrząc, że odpukac zawsze może się nadarzyć kontuzja

1

Ja jeszcze dawałem nakrętki z Kubusia ;D

0

Ja używałem zwyczajnej taniej podstawki z 2 wiatraczkami i muszę przyznac, że problemy z przegrzewaniem zniknęły ;)

0

Pique....

3

Semedo, Malcom i Arthur dzisiaj byli zawodnikami, którzy ciagli wózek. Wynik nie najgorszy. Ciężko sobie wyobrazić, żeby Barcelona nie strzeliła bramki w meczu więc dużo będzie zależeć od dyspozycji obrony

2

Nie da się wygrać, to chociaż zremisuj

24

Mam nadzieję, że ten wywiad ma co najmniej 10 części ;))

0

Przede wszystkim nauczył się w przeciągu tego okresu rotować składem ;) do tego bardzo umiejętnie wprowadził Alene do pierwszej drużyny

1

Spokojnie kierowniku ;)

1

1. Busi nigdzie się nie wybiera
2. Zakończy przygodę z Barcą pewnie w ten sam sposób co Xavi czy Iniesta
3. Kupić zmiennika, żeby szkolił się i wchodzil w buty Busiego, po czym sprzedać go?

4

Nie ma szans żeby ten gościu odchodził. Znalazł środek żeby umiejętnie rotować składem, póki co sezon wygląda obiecująco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?