adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej nie, tu głównie patrzeć będą na to kto wygrał lm i mś. Z tej grupki wybiorą
2
I jest o wiele mniej irytujący jeśli chodzi o zachowanie na boisku
2
Nie zrozumieją, muszą narzekać
1
Ja tak widze, że niektórzy to za karę kibicuja Barcelonie. Wy w ogóle cieszycie się, że drużyna wygrywa, czy tylko już narzekacie?
0
Ale się mecz rozkręcił :D
1
Podpinam się do pytania :)
1
A mogłem se M jak miłość zobaczyć.. znów odcinek w plecy :(
1
Nie rozpoczęli jeszcze :)
19
Klichowi to bym dał 2 naklejki słodziaki
0
Ustawienie Polaków jak w C klasie, wszyscy w jednej linii napadu :D
6
Jak najbardziej popieram komentarz. Nie każdy ma czas żeby przelecieć 200 ostatnich komentarzy na La rambli. Dużo osób przeczyta 10-20 ostatnich z powodu braku czasu. A najwięcej się czepiają ludzie co non stop tu siedzą i nie mają co robić :)
1
Ełstachy :D
0
Wie ktoś może czy w dzień meczu ceny bilety spadają? Czy nie mam na co liczyć i będę musiał dać + - 70 euro?
0
Super. Dzięki za odpowiedź. :)
0
Cześć Wam! Wie ktoś może kiedy podają godziny meczów danej kolejki w LL? Bo wybiaram się na 3 kolejkę do Barcelony :)
2
Dwa na szynach :p
1
Cześć Wam. Mam pytanie, warto lecieć na wakacje do Barcelony pod koniec sierpnia, początek września? Jaka tam panuje pogoda i czy da radę się jeszcze poopalać o takiej porze roku?
0
Nie podoba mi się to,że nasladuja Islandczyczkow..inne kraje tak samo. Zamiast coś swojego wymyślić
9
Dziękuję, po całym dniu 500 m pod ziemią dobrze jest się dowiedzieć jak wyglądał dzisiejszy dzień :)
5
Adam Nawalka na 27 meczy o stawkę przegrał tylko 4 razy..Dla mnie ten gościu zasługuje na to aby odnowić skład i powalczyć o euro 2020.
0
Nawalka, nie widze w Polsce lepszego trenera na reprezentację. Jedynie bym zmienił sztab szkoleniowy
0
Chyba mało grasz w piłkę.
0
była 1 w nocy, mało kto przeczytał, chyba nie jest to karalne, a jest różnica kiedy raz się powtórzy, a spamuje cały czas :)
0
Zagrali slabo bo polska pilka jest slaba. Geniusz Nawalki sprawil, ze kopiacy sie po czole w Legii Pazdan, trzyma poziom w kadrze, takich przypadkow jest mnostwo, to nie przypadek, ze Krychowiak nie lapie sie do skladu w WBA, Milik z Zielinskim graja ogony w Napoli, Szczesny na lawie w Juve a trio z Dortmundu to chlopaki 30+. Zbawca mial byc koles, ktory w calym sezonie zagral 5 ostatnich spotkan w broniacym sie do konca przed spadkiem Southampton? Czy ten, ktory w Sampdordi wchodzi na ostatnie 15 minut? Nie ma zaplecza, nie ma zlotego pokolenia, jest geniusz trenera a ten turniej pokazal, ze krol jest nagi i pora wziac sie do roboty ale tak na powaznie i to na poziomie ligi.
13
Żenadą są polscy kibice, ktorych rowniez mam watpliwa przyjemnosc miec wsrod znajomych. Mundial sprawil, ze o polskiej piłce wypowiadaja sie nawet Ci, ktorzy tydzien temu dowiedzieli sie co to jest spalony. Tak to jest w sporcie, że jedna pomyłka skutkuje katastrofą. I tak bylo w przypadku MŚ. Dziś juz nikt nie pamieta o zwyciestwie z Niemcami, cwiercfinale EURO, o przełomie w polskiej piłce, który nastapił za kadencji Nawalki i tych chlopakow. Majac jedna z najslabszych lig w Europie, chcemy rownac sie z najlepszymi. Dlaczego? Bo tak, bo kadra ostatnio wykrecila wynik ponad stan, wiec w oczach ,,Janusza" musi wygrywac z kazdym, wbrew logice i suchym faktom. Tez zzera mnie frustracja ale trzeba ochlonac szybko, docenic, ze w ogole do Mistrzostw dostalismy sie, przy naszych wątłych pilkarskich fundamentach. Człowiek, ktory po latach posuchy wprowadził nas znowu do pilkarskiego swiata zywych zasluzyl na szacunek a nie na bluzgi, po błedach, ktorych faktycznie nie wystrzegl sie. Nie łudzmy sie, przy polskim systemie szkoleniabi cienkiej lidze, nawet Gorski by nie skleił kadry, ktora przez lata bedzie wygrywac. Pozdrawiam
0
Mecz ze Szwajcarią był dwa lata temu, jak widać oni robią krok naprzód, a nasza pilka stała w miejscu. Ja słabo widzę przyszłość naszej reprezentacji, jeśli odejdzie Nawalka :)
5
Żenada. Żenadą są polscy kibice, ktorych rowniez mam watpliwa przyjemnosc miec wsrod znajomych. Mundial sprawil, ze o polskiej piłce wypowiadaja sie nawet Ci, ktorzy tydzien temu dowiedzieli sie co to jest spalony. Tak to jest w sporcie, że jedna pomyłka skutkuje katastrofą. I tak bylo w przypadku MŚ. Dziś juz nikt nie pamieta o zwyciestwie z Niemcami, cwiercfinale EURO, o przełomie w polskiej piłce, który nastapił za kadencji Nawalki i tych chlopakow. Majac jedna z najslabszych lig w Europie, chcemy rownac sie z najlepszymi. Dlaczego? Bo tak, bo kadra ostatnio wykrecila wynik ponad stan, wiec w oczach ,,Janusza" musi wygrywac z kazdym, wbrew logice i suchym faktom. Tez zzera mnie frustracja ale trzeba ochlonac szybko, docenic, ze w ogole do Mistrzostw dostalismy sie, przy naszych wątłych pilkarskich fundamentach. Człowiek, ktory po latach posuchy wprowadził nas znowu do pilkarskiego swiata zywych zasluzyl na szacunek a nie na bluzgi, po błedach, ktorych faktycznie nie wystrzegl sie. Nie łudzmy sie, przy polskim systemie szkoleniabi cienkiej lidze, nawet Gorski by nie skleił kadry, ktora przez lata bedzie wygrywac. Pozdrawiam
1
A dzieląc się moją opinią, uwazam,że te mistrzostwa to straszne murowanie bramki, mało jest meczów w którym są zwroty akcji i jakieś remontady.. :( jedyny mecz który był super to Niemcy z Meksykiem gdzie był otwarty football. A no i Hiszpania - Portugalia, choć Portugalia się ciągle broniła :p
2
zdecydowanie, bez żadnych cyrków i pokazówek.. Cichutcy bohaterzy swoich drużyn :)
1
Powiem Wam, że to jest jedyny taki pilkarz, który jak się zmobilizuje to lata ostro nakręcony i widac, że zaraża zaangażowaniem