4

Czuję się na siłach, byłem na siłowni i kupiłem sobie piłkę

5

Żeby z nimi wygrać

3

Najbardziej chciałbym Real dostać :)

0

dziekuje :) !

1

Się okaże, że Barcobus powstanie :D Ok to do zobaczenia przed TV :)

0

Myślę, że nie opłaca im się zaatakować od razu bo jest ryzyko, że Barca im walnie przez cały mecz. :D a tak mrowiska kijem nie ruszą to też będzie klepanie tylko i próby nieśmiałe ;p a na koniec będą chcieli strzelił, żeby się nasi nie wzięli za odrabianie juz :D

0

Dziś szykuje się klepanie i czekanie co pokaże Chelsea, która zaatakuje dopiero w końcówce spotkania. nie padnie więcej niż 2 bramki.. Tak to widze :p

0

Wiadomka orłem to on nie jest, ale mimo wszystko jest to osoba która w dzisiejszym meczu zapewne zagęści środek pola :D

0

Taki komentarz choćbyśmy nie zagrali ani jednego dobrego meczu od odejścia Xaviego ;p

1

chodziło mi bardziej, że Paulinho wcale nie jest taki kasztan jak go malują. :p Bez obrazy ;p

0

edit .Ok sorka, poniosło mnie. Przepraszam :P

0

Raczej nie, nastawiam się raczej na 4-4-2 z 4 pomocnikami Busi, Rakieta Iniesta i Paulinho lub Gomes. (moim zdaniem postawi na dominację w środku pola licząc na indywidualne umiejętności Messiego) ;p

0

Uwielbiam taki klimat! :)

0

Wiem, myślę tak samo co też można rozkodować z mojego komentarza :P W moim najdziwniejszym śnie w życiu zbierałem muchy do słoika na łące.. I teraz tak myślę, że to była epoka " Włatcy móch" i stąd się to wzięło :D

5

Jak Wy to robicie, że śni Wam się Barcelona czy Messi? :p Mi nigdy się nie śnił żaden mecz Barcelony.. A tu widzę dziennie ktoś wrzuca,że śnił mu się mecz, czy tam Messi.. Zazdro :D Mi tam się śnią jakieś zryte akcje z Random ludźmi :D

0

Każdy człowiek inny :p Do każdego człowieka trzeba inaczej podejść. Trenuję trampkarzy i używam wielu sztuczek, żeby ich zmusić do wysiłku i motywacji :p Na jednych działa krzyk, na innych słowa otuchy

0

Potrzebuje wsparcia kibiców, aby się odblokować. Hejty mu w tym nie pomogą, a jeśli będzie wspierany to może jutro odda swój złoty strzał :D :P

2

Pewnie tak. W La lidze są lepsze zespoły, to jest wiadome. W lidze angielskiej jest bardziej wyrównany poziom, bo drużyny są przeciętne i dobre, dlatego też mecze są ciekawsze :p

1

Co ma do tego Real? Mou jest mendą trenerską. Benitez, Zizou czy Ancelotti, to faceci z klasa

0

Myślę, że Dembele raczej nie zagra w podstawowym składzie. Stawiam na Paulinho albo Gomesa :) Aż tak ofensywnego składu wystawiać nie musi, a w razie złego wyniku Dembele będzie świeższy na zmęczonych przeciwników! Idealnie by było gdyby Gomes wszedł i w końcu się przełamał po tym jak wszystko z siebie wyrzucił + kibice zaczęli by go wspierać! Pozdrowionka Wam

0

na LA Rambli to najlepiej mieć oczy w du.. :P

2

Raczej nic Cię nie zaskoczy, jeśli będziesz się poruszać metrem ( bardzo proste w obsłudze). Najlepiej jednak mieć neta w fonie :)

0

Słyszałem, że kupisz nawet 30 minut przed meczem na spokojnie w kasach :)

0

Niektórzy nie mają gdzie mieszkać, co jeść, a Ty się przejmujesz jakimiś pierdołami..

0

Jedno ze źródeł podało, że są zainteresowani nim, więc bez przesady, że od razu odejdzie ;p

0

Będzie dobrze! :D

0

Myślicie też, że Paulinho w pierwszym na Chelsea?

1

A to 1/8 lm to inna bajka i tu nie wolno grać na wynik tylko piękny otwarty football? Ja oglądam wszystkie mecze Barca, a nie LM

5

Zamykanie się w obronie nazywacie antypiłką, a jak Barca klepie cały mecz oddając 2 strzały wygrywając 1:0 to nic nie gadacie

2

Tak i Totki nie umiały strzelić bramki więcej od Juve, słabsi zdecydowanie w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?