adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czuję się na siłach, byłem na siłowni i kupiłem sobie piłkę
5
Żeby z nimi wygrać
3
Najbardziej chciałbym Real dostać :)
0
dziekuje :) !
1
Się okaże, że Barcobus powstanie :D Ok to do zobaczenia przed TV :)
0
Myślę, że nie opłaca im się zaatakować od razu bo jest ryzyko, że Barca im walnie przez cały mecz. :D a tak mrowiska kijem nie ruszą to też będzie klepanie tylko i próby nieśmiałe ;p a na koniec będą chcieli strzelił, żeby się nasi nie wzięli za odrabianie juz :D
0
Dziś szykuje się klepanie i czekanie co pokaże Chelsea, która zaatakuje dopiero w końcówce spotkania. nie padnie więcej niż 2 bramki.. Tak to widze :p
0
Wiadomka orłem to on nie jest, ale mimo wszystko jest to osoba która w dzisiejszym meczu zapewne zagęści środek pola :D
0
Taki komentarz choćbyśmy nie zagrali ani jednego dobrego meczu od odejścia Xaviego ;p
1
chodziło mi bardziej, że Paulinho wcale nie jest taki kasztan jak go malują. :p Bez obrazy ;p
0
edit .Ok sorka, poniosło mnie. Przepraszam :P
0
Raczej nie, nastawiam się raczej na 4-4-2 z 4 pomocnikami Busi, Rakieta Iniesta i Paulinho lub Gomes. (moim zdaniem postawi na dominację w środku pola licząc na indywidualne umiejętności Messiego) ;p
0
0
Wiem, myślę tak samo co też można rozkodować z mojego komentarza :P W moim najdziwniejszym śnie w życiu zbierałem muchy do słoika na łące.. I teraz tak myślę, że to była epoka " Włatcy móch" i stąd się to wzięło :D
5
Jak Wy to robicie, że śni Wam się Barcelona czy Messi? :p Mi nigdy się nie śnił żaden mecz Barcelony.. A tu widzę dziennie ktoś wrzuca,że śnił mu się mecz, czy tam Messi.. Zazdro :D Mi tam się śnią jakieś zryte akcje z Random ludźmi :D
0
Każdy człowiek inny :p Do każdego człowieka trzeba inaczej podejść. Trenuję trampkarzy i używam wielu sztuczek, żeby ich zmusić do wysiłku i motywacji :p Na jednych działa krzyk, na innych słowa otuchy
0
Potrzebuje wsparcia kibiców, aby się odblokować. Hejty mu w tym nie pomogą, a jeśli będzie wspierany to może jutro odda swój złoty strzał :D :P
2
Pewnie tak. W La lidze są lepsze zespoły, to jest wiadome. W lidze angielskiej jest bardziej wyrównany poziom, bo drużyny są przeciętne i dobre, dlatego też mecze są ciekawsze :p
1
Co ma do tego Real? Mou jest mendą trenerską. Benitez, Zizou czy Ancelotti, to faceci z klasa
0
Myślę, że Dembele raczej nie zagra w podstawowym składzie. Stawiam na Paulinho albo Gomesa :) Aż tak ofensywnego składu wystawiać nie musi, a w razie złego wyniku Dembele będzie świeższy na zmęczonych przeciwników! Idealnie by było gdyby Gomes wszedł i w końcu się przełamał po tym jak wszystko z siebie wyrzucił + kibice zaczęli by go wspierać! Pozdrowionka Wam
0
na LA Rambli to najlepiej mieć oczy w du.. :P
2
Raczej nic Cię nie zaskoczy, jeśli będziesz się poruszać metrem ( bardzo proste w obsłudze). Najlepiej jednak mieć neta w fonie :)
0
Słyszałem, że kupisz nawet 30 minut przed meczem na spokojnie w kasach :)
0
Niektórzy nie mają gdzie mieszkać, co jeść, a Ty się przejmujesz jakimiś pierdołami..
0
Jedno ze źródeł podało, że są zainteresowani nim, więc bez przesady, że od razu odejdzie ;p
0
Będzie dobrze! :D
0
Myślicie też, że Paulinho w pierwszym na Chelsea?
1
A to 1/8 lm to inna bajka i tu nie wolno grać na wynik tylko piękny otwarty football? Ja oglądam wszystkie mecze Barca, a nie LM
5
Zamykanie się w obronie nazywacie antypiłką, a jak Barca klepie cały mecz oddając 2 strzały wygrywając 1:0 to nic nie gadacie
2
Tak i Totki nie umiały strzelić bramki więcej od Juve, słabsi zdecydowanie w obronie