adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam się z jego wypowiedzią zgadzam. Może słowo "potężny" to trochę przesadne :P
0
Spoko, twoje zdanie, tylko pogódź się z tym, że inni mają swoje :)
1
Zgłoszenie za wygłoszenie własnej opinii? Nie lepiej podać mądre argumenty w których się nie zgadzasz z jego zdaniem? Jeśli to dużo to po prostu przewinąć niżej.
1
Ma prawo mieć swoje zdanie to raz, a dwa jak widać są ludzie którzy tak samo myślą :) (w tym ja). Widzę, że się zrobiła grupka szyderców tutaj i jeśli ktoś docenia prace Rakiety i EV to od razu troll i jest wyśmiewany.
1
Vidala, Arthura, Coutinho, Rakiticia i do tego na zapleczu Alena + Puig
0
a Kariusy będą bronić?
13
W zestawie foremki na pierniki w kształcie Messiego :P
13
Przynajmniej minie go ta żenująca sytuacja w której rodzice każą stanąć pod ścianą i robią zdjęcia przed wyjściem >.< :D
3
Kubica na testach w Abu Zabi już poprawił swój czas. Jak poinformował Williams Kubica na początku jeździł z pełnym bakiem :) Aktualnie jest 8 na 10 kierowców i prawdopodobnie Kubica już nie wyjedzie na tor. Przejechał 56 okrążeń co jest najmniejszym wynikiem wśród całej stawki. Paru kierowców ma ponad 100 okrążeń.
0
Remis 1:1 :D
2
Tak też pewnie było, po tym zagraniu od razu ruszył bo wiedział gdzie idzie piłka :p
0
Ja osobiście bym nie chciał. Po prostu nie lubię tego piłkarza i wcale tu nie chodzi o umiejętności.
0
W takim razie ciekawe czy Alena zagra w pierwszym składzie:p
1
Nieaktualne. Mamka szuka sobie synowej i wbija na konto
4
M, 22l :)))
3
Daj każdemu wziąć udział w tej zabawie. Nie trzeba być celebryta na fcbarca.com żeby mieć prawo napisać 16 linijek :)
0
Ja tam się cieszę, że nikt mnie nie zna i nikt mnie nie nominuje :D
3
A co miał wparować na boisko? :) Pokazał bezpłciowość wywalając Dembele na trybuny. Nie zdziwię się jak Pique sobie odpocznie na ławce w następnym meczu
1
Co to w ogóle za sytuacja, że zawodnik podejmuje decyzję pójścia do przodu.. Pique niech lepiej koncentruje się aby przez 90 minut nie zrobić babola.
0
Aktualnie oglądam i polecam Ozark
0
Brak jednego z tych trzech trofeów w sezonie dla niektórych byłby karygodny. nawet CdR :P
0
Póki co jest dobrze, ale nie najlepiej. Trybić to ma od kwietnia, a nie tak jak w ostatnich latach DO kwietnia :) Do tego nie powiedziałbym, że Real trybi :)
1
UWAGA! Godlewskie wyją
1
czuje 4:0 :p Ale jeśli się mylę, a Ty na to stawiasz pieniądze to przepraszam :D
4
Grają w innych klubach :)
3
Dla mnie EV jest strasznie inteligentnym trenerem. Praktycznie każda jego zmiana w meczu jest strzałem w 10
1
Poprzednie plotki o spóźnieniach okazały się najwyraźniej prawdą, do tego nie zjawił się na treningu i ludzie z klubu nie potrafili go namierzyć przez 1,5h. Info poszło, że niby problemy żołądkowe. Jednym zdaniem.. Wyżej sra niż dupe ma :D
5
Barcelona ma dość trochę szczęścia jeśli chodzi o trenerów. Tito był wspaniałym człowiekiem i dawał power drużynie, Tata był wyjątkiem tego wszystkiego. Dzięki Lucho Barca odżyła i zdobyła tryplet, a Valverde wziął zespół w ciężkiej chwili i tak na prawdę gdyby nie wpadka z Romą mógł być tryplet. Trzeba też dodać, że każdy z nich pomagał i dawał Barcelonie dużo trofeów.
6
Po jednym słabszym meczu gościa który ratuje nam dupe parę razy na mecx
2
Na przykład kiedy? Często to miesiąc? Dwa?