adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Nie dziwi fakt, że te drużyny są na pierwszych 3 miejscach. Bo drużyny lepsze w meczu częściej przebywają w okolicach pola karnego, ale różnica dokładnie 82 rzutów karnych trochę wygląda podejrzanie ;)
1
Wolałbym półfinał lub finał ;p Za często by grali jak dla mnie :D
0
Przepraszam, za komentarz który mógł Cie urazić :) Według przepisów wczoraj sędzia mógł max dac żółtko i karny, jakby go trafił "soczysto" w nogi mógł się wtedy pokusić o czerwo i karny, ale to jest ostateczność.
I to nie są jakies zaawansowane przepisy :)
1
Real chyba też simensa miał i Chelsea też :D
0
Karny + ŻÓŁTA. ( no chyba, że przeciwnik coś odwali konkretnego to wtedy karny + Czerwona ) np. Suarez na MŚ
I nie musze Ci szukać przepisów. Chcesz to mi uwierz, a jak nie to sam sobie poszukaj :) Gram w piłkę i znam przepisy piłki nożnej.
0
Wydaje mi się, że wracają. Mecz jest zanotowany jako "Mecz podwyższonego ryzyka" Chodzi o sprawy bezpieczeństwa..Nie wiadomo co kibicom odwali i czy czasem pod hotelem nie będzie zadym ( na pewno by były ) :))
1
1 słuszny, 2 wydrukowany :/
1
nie znasz przepisów i piszesz co powinien zrobić sędzia... Kolega lukasz947 wyjaśnił Ci w komentarzu powyżej.
4
Pirelli z Interze był też :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ciekawe czy Levante opuści ligę ;pp
2
I dobrze. Niech wygrają i myślą, że jest ok. Może trenera nie zmienia, a Perez będzie wierzył w drużynę ;)
0
Zgłaszać i zbanuja go za spam
0
Nie ma sprawy ;D
2
Mam nadzieję że nie będziesz komentował każdy oglądany przez Ciebie mecz
1
https://jastrzabpost.pl/wp-content/uploads/2017/07/messi-zona-768x960.jpg
0
O jakich piłkarzach piszesz i jakich pozycjach dokladnie?
0
Dwa razy derby, przed tymi meczami zawsze to samo ;p "konflikty" "problemy" drużyny przeciwnej. Mała wojna medialna
0
Coś czuje, że na puchar zagra z przodu Messi, Suarez i Malcom. EV raczej chce go wykorzystać na puchar. Jeśli tak nie będzie to coś jest nie tak. Można wywalać żale na trenera, ale skąd macie pewność czy Malcom sam sobie nie jest winien postawa na treningach lub po prostu jest nie kumaty ;D tego się raczej nie dowiemy, a ja stoje za tym, że coś musi być nie tak na treningach. Bo EV nie ma z nikim innym problemu. Alenia ładnie wchodzi do zespołu, Arthur tak samo.
Rozważałem też to, że być może jest taka sytuacja o której Ancelotti mowil o Bale, jak to Perez miał problem.
U nas Dembele, Cou kupę szmalu kosztowali i EV ma z góry powiedziane, że w pierwszej kolejności oni mają grać, tym bardziej jest to trochę widoczne gdy któryś z nich jest bez formy to aż się prosi o zmiany, no ale te transfery będą weryfikowane jeszcze przez wiele lat, a jest to trochę wizytówka i karta przetargowa zarządu.
Jak wy uważacie? Tylko bez wyzwisk ;)
0
Czuje, ze jeszcze w tym sezonie odpali, oby w najważniejszych meczach
0
To co pisałeś, to nawet po jednym meczu może się stać ;D taka piłka nożna.
0
Kontuzje miał długo
0
Kogo masz na myśli mówiąc " wielu zawodników" i kim ich zastąpić bo nie rozumiem? :p Nie mówmy o Alenii bo on już jest wprowadzany do 1 zespołu
2
Br to bramkarz >.
0
Mecz podwyższonego ryzyka. To nie jest dobry pomysl, żeby nasi tam siedzieli pół tygodnia
0
Prawdę to może napisać po meczu ;) teraz to jest przedwczesne narzekanie
1
To nie oglądajcie, tylko siedzcie tu i piszcie co chwilę komentarze w których narzekacie
3
jakby był mały obrońca to by wolał grać vs Messi niż np. Lewy :D
2
Jak dla mnie sporo może Kubacki i Żyła namieszać :)
1
Ja poszedłem do sklepu po mi a2 lite, a wróciłem z Mi A2 :D