5

Jeśli mają tu być ciągle narzekania na temat gry, i to będzie trwać aż będzie Valverde, to ja chyba podziękuję La Rambli. Niestety, ale La rambla obniżyła loty

4

Mysle, że jeden mecz w którym nasza ofensywa się przełamie wystarczy, aby forma eksplodowała. Niemoc strzelecka wiecznie trwać nie będzie, a obrona świetnie sobie radzi ;)

27

Luty jest najgorszy od zawsze. czy to za Pepa, czy też innego trenera.

1

Wczoraj nasi zagrali dobrze. Jest poprawa, przełamać tylko ten brak skuteczności. Widac, że im się chce, akcje dobre i tylko wykończenia brak. Mi się mecz podobał mimo 0:0. Biorę pod uwagę fakt że nie jesteśmy w formie.

1

Myslisz, że to transfer, który ma pomóc w przyszłości Barcy B, czy zostaje sprowadzony z myślą o 1 drużynie?

0

na 3 pozycje środka pomocy jest prócz Aleni 5 zawodników

3

Messi ma podwinięte nogawki jak ja idąc do bierzmowania w garniaku od taty :D

1

Zdecydowanie Rakieta za Roberto. Niech Roberto rotuje z Semedo, bo jest zdrowa rywalizacja na prawej stronie i widać, że jeden drugiego motywuje do pracy

16

No i super. Pokazał na przykładzie Aleni, że warto dawać szanse nawet mając na danej pozycji wielką konkurencję :)

11

No tak, bo zostają nam same ogórki w terminarzu ;p

0

Słaby był to go zmienił, nie to co Valverde ;ppp

3

Grają w 8 ;) ; p

3

1

Dewolaja proszę pocztą, może być na następną niedziele! ziemniaczki i suróweczka była również w dorzucona

1

JA :P prosze
na priw

14

Stawiam devolaja z ziemniaczkami, ze Ramos nie dokończy dziś

1

Zmienili zasady. Nie można podwójnie karać drużyne. No chyba, że coś hardkorowego zrobił :P

1

To nie był dzień ofensywy. Każdy maścił okazje :p Poprawić wykończanie akcji i jazda z Lyonem :D

0

I dobrze :) Jego kariera kojarzy mi się bardziej z kontrowersjami i aferami. Wiecej z jego gry to widzę go na "ryneczku lidla" i wielkie transferowe show

1

Popatrz na pozytywne decyzje trenera , takie jak:
Alena w 1 składzie, Prince pobiegał godzine zamiast Suareza

1

Definicja piłki nożnej :) 2 mecze potrafią zmienić nastawienie drużyny i obrócić do góry nogami cały swój sezon

1

To, że kupujemy jednych z lepszych, nie zmienia faktu, że inni ich nie mają. Wiele jest drużyn w europie, które mają światowej klasy zawodników, a nie zawsze się to przekłada na trofea :)
ps. Barca Pepa wyglądała gorzej w okresie luty/marzec :) Klepanie na polowie boiska i jeden strzał na bramke w meczu... ile to było takich meczy gdy przeciwnik murował.. Bez pomysłu i polotu

2

Ja wolę wierzyć w ten zespół i oglądać mecze z radością i pozytywnym myśleniem, niż ciągle narzekać i czekac na tytuły :) Mało jest drużyn, ktore wygrywają tyle co my :)

5

Mamy kryzys sezonu, a remisujemy z Realem. Jeśli nasze kryzysy mają wyglądać w ten sposób to super. Dołek totalny, a nie przegrywamy meczu :)

5

Trzeba wspierać i liczyć na poprawę regularności i skuteczności. Ja wierze, że Lyon zapłaci rachunek, a Barca wyjdzie mega zmotywowana

0

Gdyby skuteczność była lepsza to spokojnie 4:0. Akcję ciekawe, ale brakuje wykończenia. Lyon zapłaci rachunek

4

Cou dzisiaj dobre wejscie, oby wracał do formy. Liczę na skuteczność Messiego i Suareza.

9

Mam wrażenie, że z Lyonem nasi wyjdą tak głodni zwycięstwa,że cały mecz będzie zaangażowanie, walka i dużo bramek.

2

Jeśli by przegrali wszystko to obstawiam, że nastąpi zmiana trenera jak w każdym innym klubie. Rozwiązanie umowy z trenerem to nie problem. Gorzej znaleźć odpowiedniego następcę, a tym kontraktem dali sobie czas by ewentualnie przygotować kogoś do tej roli lub poszukać

3

Ja bym się w to nie ladowal..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?