adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahahaahahhahahhaa xDD
1
dogrywka bedzie tuż po karnych Polska-Portugalia
0
Nie przejmuj się. Mam takie same zdanie jak Ty! :)
6
Przeszkadzałby sędziemu bocznemu. PSG ma czarne stroje tak jak garnitur Solskjaera :) (mógłby się pomylić w ocenie spalonego)
0
Kurde, to ide spać :D Dzięki :)
14
Tak słabego Realu to ja nie widziałem od soboty :)
0
Bardziej ma 3 mecze, których ranga jest top top top. Jest młody i chyba nigdy nie grał przy takiej intensywności.
0
Póki co się dalej nakręca i nie brakuje mu odwagi w akcjach. Lubię jak ktoś zamiast szczekać w mediach pokazuje potencjał na boisku. ;)
9
Szkoda Viniciusa :/ lubię oglądać jak ten gość ma energie i nawet jak spieprzy to nie daje głowy na dół. Będą z niego ludzie.. szkoda, że w Realu
0
W HBO Go też miesiąc za darmo więc może skusisz się na stracenie resztki wolnego czasu? :p
0
Uwierz mi że każdy grający w piłe miał w swojej przygodzie takie sytuacje pod wpływem emocji. Nawet się nie myśli co się czasem gada. Nie ma co robić halo.
0
Taktyczny.
0
Nie no Vini dobry dzik, co w środę napsuł krwi naszym. Grajek z niego będzie, ale fakt jest taki, że za szybko chcą z niego zrobić króla Madrytu
7
Dzień dobry proszę pana, do widzenia proszę pana, może wódeczki proszę pana .. ;)
2
Powtarzacie sie :) PRzewiń niżej, każdy o tym pisze :) Ciekawe info wrzucone 2 razy i od razu jad. 20 komentarzy o tym, że Roberto bedzie objeżdżany i cacy.
1
przeszkodził mu? tak. jest to nie dozwolone? jest. Proste, stracił równowage i tyle :P wiadomo, że dał od siebie, ale nie każde faule muszą iść po kościach, żeby były gwizdane
0
I prawidłowo. Chcą świętować 20 lat to na cały sezon niech jakieś koszulki zrobią, a nie na mecz
0
gdzie byłeś w 10/11 w takim razie? :) Vidal obecnie ma tyle asyst co Iniesta przez cały sezon LaLiga
3
Przypomnij ile to Iniesta, Busi i Xavi mieli asyst za czasów Pepa? :)
1
Mamy tak równą kadrę, że dla mnie wielkiej różnicy nie będzie. Myślę, że Arthur będzie od 1 minuty, żeby złapać rytm
2
Beautiful Day! Ponadczasowe,,,
0
Dokładnie, zakładasz konto, podajesz swoje dane i numer konta z którego bedziesz płacił. Działa na urządzeniach mobilnych bez problemów
0
15 zł, tyle ile na oficjalnej stronie elevenu. Z tego co wiem to kupno z playeru pomaga w jakiś sposób tej stronie więc się przerzuciłem na player i bez różnicy. Smiga pieknie :)
2
Działa jak w TV. Polecam :) Player lub oficjalna strona eleven to pewniaczki. Ani jeden, ani drugi mnie nie zawiódł
1
Widziałem tą kolejkę w tv, ciągnie się za tamte bloki w tle :D
1
Jak najwięcej takich zawodników, którzy nie świecą na okladkach, a bez nich nie bylibyśmy tam gdzie jesteśmy ;)
6
A nie uważasz, że ciągle narzekania przez cały sezon są przesadne? O której godzinie się nie wejdzie. To się robi żenujące, ciągle czytanie jak to gramy do dup*. Tak jakby płyta puszczana na okrągło. Wielce smutni i pesymistyczni użytkownicy, którym dzieje się krzywda. Oczywiście nie mówię o każdym, ale większość tak właśnie się zachowuje.
5
Okładka Madrycka idealnie się spełniła.. nie jeden (Vinicius) lecz drużyna ;)
1
Gdzie ten uśmiech Viniciusa :D
4
eleven 16 zl niecałe i masz 2 klasyki + cały miesiąc