0

hahahahahaahahhahahhaa xDD

1

dogrywka bedzie tuż po karnych Polska-Portugalia

0

Nie przejmuj się. Mam takie same zdanie jak Ty! :)

6

Przeszkadzałby sędziemu bocznemu. PSG ma czarne stroje tak jak garnitur Solskjaera :) (mógłby się pomylić w ocenie spalonego)

0

Kurde, to ide spać :D Dzięki :)

14

Tak słabego Realu to ja nie widziałem od soboty :)

0

Bardziej ma 3 mecze, których ranga jest top top top. Jest młody i chyba nigdy nie grał przy takiej intensywności.

0

Póki co się dalej nakręca i nie brakuje mu odwagi w akcjach. Lubię jak ktoś zamiast szczekać w mediach pokazuje potencjał na boisku. ;)

9

Szkoda Viniciusa :/ lubię oglądać jak ten gość ma energie i nawet jak spieprzy to nie daje głowy na dół. Będą z niego ludzie.. szkoda, że w Realu

0

W HBO Go też miesiąc za darmo więc może skusisz się na stracenie resztki wolnego czasu? :p

0

Uwierz mi że każdy grający w piłe miał w swojej przygodzie takie sytuacje pod wpływem emocji. Nawet się nie myśli co się czasem gada. Nie ma co robić halo.

0

Taktyczny.

0

Nie no Vini dobry dzik, co w środę napsuł krwi naszym. Grajek z niego będzie, ale fakt jest taki, że za szybko chcą z niego zrobić króla Madrytu

7

Dzień dobry proszę pana, do widzenia proszę pana, może wódeczki proszę pana .. ;)

2

Powtarzacie sie :) PRzewiń niżej, każdy o tym pisze :) Ciekawe info wrzucone 2 razy i od razu jad. 20 komentarzy o tym, że Roberto bedzie objeżdżany i cacy.

1

przeszkodził mu? tak. jest to nie dozwolone? jest. Proste, stracił równowage i tyle :P wiadomo, że dał od siebie, ale nie każde faule muszą iść po kościach, żeby były gwizdane

0

I prawidłowo. Chcą świętować 20 lat to na cały sezon niech jakieś koszulki zrobią, a nie na mecz

0

gdzie byłeś w 10/11 w takim razie? :) Vidal obecnie ma tyle asyst co Iniesta przez cały sezon LaLiga

3

Przypomnij ile to Iniesta, Busi i Xavi mieli asyst za czasów Pepa? :)

1

Mamy tak równą kadrę, że dla mnie wielkiej różnicy nie będzie. Myślę, że Arthur będzie od 1 minuty, żeby złapać rytm

2

Beautiful Day! Ponadczasowe,,,

0

Dokładnie, zakładasz konto, podajesz swoje dane i numer konta z którego bedziesz płacił. Działa na urządzeniach mobilnych bez problemów

0

15 zł, tyle ile na oficjalnej stronie elevenu. Z tego co wiem to kupno z playeru pomaga w jakiś sposób tej stronie więc się przerzuciłem na player i bez różnicy. Smiga pieknie :)

2

Działa jak w TV. Polecam :) Player lub oficjalna strona eleven to pewniaczki. Ani jeden, ani drugi mnie nie zawiódł

1

Widziałem tą kolejkę w tv, ciągnie się za tamte bloki w tle :D

1

Jak najwięcej takich zawodników, którzy nie świecą na okladkach, a bez nich nie bylibyśmy tam gdzie jesteśmy ;)

6

A nie uważasz, że ciągle narzekania przez cały sezon są przesadne? O której godzinie się nie wejdzie. To się robi żenujące, ciągle czytanie jak to gramy do dup*. Tak jakby płyta puszczana na okrągło. Wielce smutni i pesymistyczni użytkownicy, którym dzieje się krzywda. Oczywiście nie mówię o każdym, ale większość tak właśnie się zachowuje.

5

Okładka Madrycka idealnie się spełniła.. nie jeden (Vinicius) lecz drużyna ;)

1

Gdzie ten uśmiech Viniciusa :D

4

eleven 16 zl niecałe i masz 2 klasyki + cały miesiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?