0

Na prywatnego go nie stać :/ A na odbudowę katedry to każdy kasę ma :/

0

Może dostał termin operacji na 2020?;)

0

Malo jest miejsc na ziemi piękniejszych od Hiszpanii i do tego może grać tam w klubie top 10 na świecie

0

Ja na szczęście meczu nie komentuje więc nie będę wymieniał jego nazwiska ;p

15

Roberto po wejściu wyglądał bardzo dobrze. Mysle, że na ani jednym ani drugim się nie zawiedziemy ;)

47

Jak czytam jak to ciężko Carvajalowi grać 'o nic' to normalnie płakać mi się chce. Mówi to gość, który zarabia tyle pieniędzy... Ja w A klasie co niedzielę jestem napalony jak dzik, zdychajac resztę weekendu ze zmęczenia.

0

Wolę jednak samemu wypisać jakieś podanie, bo przez lekarza i jego pismo oraz jedynkę jaką pewnie miał z infy musiałem do niego wracać 2 razy. :D

0

Cześć Wam! :) Mam mały problem i nie mam się do kogo zwrócić z pomocą, a na Was zawsze można liczyć.
Dostałem list z ZUSu, abym doniósł adnotacje od lekarza o zakończonym leczeniu (chodzi o jednorazowe odszkodowanie). Problem w tym, że miałem czas dwa tygodnie, a lekarz u którego byłem leczony był w tym czasie na urlopie i dopiero w poniedziałek jadę do niego wypisać to zaświadczenie. Termin 14 dni minął w piątek, a więc mam napisać jakieś podanie o przedłużeniu postępowania? Szukałem jakiś wzorów na to, ale nie znalazłem. Z góry dziękuję za pomoc :)

1

Zależy gdzie mieszkasz i jaki światłowód dochodzi do twojego adresu zamieszkania :) wszystkie oferty podobne, różnią się takimi detalami, które mogą sie Tobie przydać ( tak jak właśnie piszesz o mobilnym). Tu byś już musiał wybrać pod swoje potrzeby :D

0

Liczycie że w ćwierćfinale LM rozwalimy każdego 5:0 i to tylko dlatego, że to wyjazd :p

6

Życzę Wam takiego meczu, że nie będziecie mieli czasu wchodzić tutaj i komentować każdą akcję ;)!

1

Bezradność. Modlitwa to dla niektórych ostatnia deska ratunku. I ja mam tak, że czuje się pewniej lub bardziej wierzę w to, że to za co się modle może się udać. Wszystko siedzi w głowie

1

Wygląda na 20 lat :P

1

Akurat młodzież nie ma szans przebicia bo rodzice płacą żeby ich dzieci graly

9

Trzeba mu przyznac, że robi robotę :)

0

Ale gra w najbardziej defensywnej drużynie w Europie ;D

0

Nie wyjdzie, będzie nas za mało jeśli chodzi o zawodników, którzy sklepia pile z Messim. Ten będzie grał na Albę, a On bedzie miał tylko Luisa w polu karnym

3

KOKO dżambo i do przodu!

0

Nie ma co oceniać, ma pół roku na nowy sezon, ma autorytet i przede wszystkim potrafi gadać z piłkarzami.

36

Najsłabszy Real od wtorku :/

0

Obstawiam, że z Vidalem na imprezkę poszli po meczu :D

5

No, ale z drugiej strony, są tez tacy kapitanowie, którzy noszą tylko opaskę na meczu, więc zachował się w tej sytuacji bardzo dojrzale (chodzi mi o tą sytuacje).

5

A za ile go sprowadziliśmy? I co by było w przypadku kontuzji Suareza? Wiadomo nie grałby w pierwszym składzie, ale byłby pierwszym zmiennikiem na tą pozycję.

0

Fajna :D mam meczowke w tych barwach :)

0

Moje zdanie, Twoje zdanie :) Miłego dzionka i pozdrawiam ciepło :)

0

Trochę za dużo rozmawia o Barcelonie i przyszłości. Mam nadzieję, że taką aktywność będzie pokazywał u Nas na boisku.

2

Ja osobiście również. Może nie być kluczową postacia w przyszłym sezonie, ale obecnie to drugi najlepszy (jak nie najlepszy) pomocnik w drużynie. Gosc po prostu nie zawodzi w najważniejszych meczach

13

Zaznacze, że dodawał zdjęcia od 10 lat jedno więc każde zdjęcie z najważniejszego momentu roku. Żeby nie było, że Neymar cos prowokuje

0

Dokładna data i godzina meczu i tak jest najprędzej 3 tygodnie przed :/ a terminarz pod koniec lipca/ początek sierpnia..

1

Dlatego Verma się u nas cudownie sprawdza. Nie narzeka, że nie gra w gdy ktoś wypada to przeważnie pomaga na mecz/ dwa mecze. Do tego poziom pokazuje wysoki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?