adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na prywatnego go nie stać :/ A na odbudowę katedry to każdy kasę ma :/
0
Może dostał termin operacji na 2020?;)
0
Malo jest miejsc na ziemi piękniejszych od Hiszpanii i do tego może grać tam w klubie top 10 na świecie
0
Ja na szczęście meczu nie komentuje więc nie będę wymieniał jego nazwiska ;p
15
Roberto po wejściu wyglądał bardzo dobrze. Mysle, że na ani jednym ani drugim się nie zawiedziemy ;)
47
Jak czytam jak to ciężko Carvajalowi grać 'o nic' to normalnie płakać mi się chce. Mówi to gość, który zarabia tyle pieniędzy... Ja w A klasie co niedzielę jestem napalony jak dzik, zdychajac resztę weekendu ze zmęczenia.
0
Wolę jednak samemu wypisać jakieś podanie, bo przez lekarza i jego pismo oraz jedynkę jaką pewnie miał z infy musiałem do niego wracać 2 razy. :D
0
Cześć Wam! :) Mam mały problem i nie mam się do kogo zwrócić z pomocą, a na Was zawsze można liczyć.
Dostałem list z ZUSu, abym doniósł adnotacje od lekarza o zakończonym leczeniu (chodzi o jednorazowe odszkodowanie). Problem w tym, że miałem czas dwa tygodnie, a lekarz u którego byłem leczony był w tym czasie na urlopie i dopiero w poniedziałek jadę do niego wypisać to zaświadczenie. Termin 14 dni minął w piątek, a więc mam napisać jakieś podanie o przedłużeniu postępowania? Szukałem jakiś wzorów na to, ale nie znalazłem. Z góry dziękuję za pomoc :)
1
Zależy gdzie mieszkasz i jaki światłowód dochodzi do twojego adresu zamieszkania :) wszystkie oferty podobne, różnią się takimi detalami, które mogą sie Tobie przydać ( tak jak właśnie piszesz o mobilnym). Tu byś już musiał wybrać pod swoje potrzeby :D
0
Liczycie że w ćwierćfinale LM rozwalimy każdego 5:0 i to tylko dlatego, że to wyjazd :p
6
Życzę Wam takiego meczu, że nie będziecie mieli czasu wchodzić tutaj i komentować każdą akcję ;)!
1
Bezradność. Modlitwa to dla niektórych ostatnia deska ratunku. I ja mam tak, że czuje się pewniej lub bardziej wierzę w to, że to za co się modle może się udać. Wszystko siedzi w głowie
1
Wygląda na 20 lat :P
1
Akurat młodzież nie ma szans przebicia bo rodzice płacą żeby ich dzieci graly
9
Trzeba mu przyznac, że robi robotę :)
0
Ale gra w najbardziej defensywnej drużynie w Europie ;D
0
Nie wyjdzie, będzie nas za mało jeśli chodzi o zawodników, którzy sklepia pile z Messim. Ten będzie grał na Albę, a On bedzie miał tylko Luisa w polu karnym
3
KOKO dżambo i do przodu!
0
Nie ma co oceniać, ma pół roku na nowy sezon, ma autorytet i przede wszystkim potrafi gadać z piłkarzami.
36
Najsłabszy Real od wtorku :/
0
Obstawiam, że z Vidalem na imprezkę poszli po meczu :D
5
No, ale z drugiej strony, są tez tacy kapitanowie, którzy noszą tylko opaskę na meczu, więc zachował się w tej sytuacji bardzo dojrzale (chodzi mi o tą sytuacje).
5
A za ile go sprowadziliśmy? I co by było w przypadku kontuzji Suareza? Wiadomo nie grałby w pierwszym składzie, ale byłby pierwszym zmiennikiem na tą pozycję.
0
Fajna :D mam meczowke w tych barwach :)
0
Moje zdanie, Twoje zdanie :) Miłego dzionka i pozdrawiam ciepło :)
0
Trochę za dużo rozmawia o Barcelonie i przyszłości. Mam nadzieję, że taką aktywność będzie pokazywał u Nas na boisku.
2
Ja osobiście również. Może nie być kluczową postacia w przyszłym sezonie, ale obecnie to drugi najlepszy (jak nie najlepszy) pomocnik w drużynie. Gosc po prostu nie zawodzi w najważniejszych meczach
13
Zaznacze, że dodawał zdjęcia od 10 lat jedno więc każde zdjęcie z najważniejszego momentu roku. Żeby nie było, że Neymar cos prowokuje
0
Dokładna data i godzina meczu i tak jest najprędzej 3 tygodnie przed :/ a terminarz pod koniec lipca/ początek sierpnia..
1
Dlatego Verma się u nas cudownie sprawdza. Nie narzeka, że nie gra w gdy ktoś wypada to przeważnie pomaga na mecz/ dwa mecze. Do tego poziom pokazuje wysoki