1

@ViscaBarca123 każdy ma swoje zdanie wiec proszę mnie nie obrażać, ale dla mnie jego talent jest w cieniu symulek, gwiazdorstwa, pajacerki. Szkoda bo liczyłem, że będzie mi się kojarzył z magią, a kojarzy mi się z wyżej wymienionymi słowami.

0

@Solimalhio lepiej postawić na Kane który leczył kontuzję? Moim zdaniem więcej dałby Lucas od początku niz Kane. A poza tym jeśli oglądałeś jego jeden mecz to masz prawo tak myśleć :) mi się jego styl podoba i wydaje mi się że daje dużo zespołowi;p

0

@LeoMessi1994 ciężko się wchodzi w mecz z ławki. Co innego kiedy masz 90 minut i możesz wejść w mecz

0

Najbardziej zawiodłem się na tym, że Lucas Moura nie zagrał od początku. Gość robi roznice, a po półfinale gdzie był praktycznie najlepszy jest po prostu dla mnie nieporozumieniem że zagrał niecałe 30 minut.

0

@cules100pro to tu idzie jeszcze coś polepszyć? :P Kibicom Barcy zawsze malo ;p. Administratorzy walczcie o wszystkie możliwe trofea :DD

0

@Barca_Big_Moment to nie działa jak w Fifie, że możemy kupić kogo chcemy ;p bo widze, że niektórzy już odpalali z Son em, Mane.. :D 

2

Na miejscu Ernesta odszedłbym dla własnego spokoju. Może ma poparcie w drużynie, ale ludzie na ulicach i w mediach go wyniszcza. Dla gościa mam szacunek wielki.

8

Jakbym napisał, że Griezmann, Mbappe pewni i już jadą do Barcelony to byłby to taki sam Tier jak te wszystkie plotki które będą wychodzić do końca okienka. Przecież to widać, że oni piszą jak im zawieje, byle ludzie czytają

1

@BarcaInfo mam nadzieję że Griezmann nie przyjdzie do nas. A co do Realu to mam wrażenie, że nie uda im się w to lato ogarnąć ten burdel. Zawodnicy nie chcą odchodzic z klubu i robią problemy, Ramos za to odwrotnie ( choć pewnie walczy o kasę). Do tego pewnie będą pisać do końca wakacji o Neymarze i Mbappe, którzy i tak nie przyjdą ;p

0

@Momalsino Jakby tak patrzeć to możesz powiedzieć, że 3 razy braliśmy udział, bo o  6:1 z PSG nie możemy zapominać ;) To były wielkie mecze drużyn które odrobiły straty. I nie wiem czy drużyna, która przyjedzie na Camp Nou będzie śmieszkować, czy raczej pakować dodatkową pare slipek

4

@Momalsino No nie wiem gdzie tu wzbudza u Ciebie śmiech drużyna 1/2 finału LM. Ta edycja LM pokazała wiele razy, że jest nie przewidywalna i gra się do końca i nie tylko my się na tym przejechaliśmy :)

5

@Momalsino to, że stajemy się "pośmiewiskiem w piłkarskim świecie" to tylko wasze urojenia ;) 

1

Milan.

0

Oby nie zaczęli się już bronić bo to ich może zgubić, Lech dziś dobrze dysponowany.

0

Pio Pio Pio!!! W końcu ;)

0

Piast nie ma nic do gadania w meczu poza tą bramką

0

Jak oni go traktowali, tak on ich. Może i tak wie, że przez kontuzje dużo nie pogra, a tak przez 3 lata hajs fajny będzie zgarniać :D

3

A co głupiego powiedział? Bo mam wrażenie, że niektórzy na chama się muszą przywalić ;)

3

Wyremontujemy Wasz dom! ;P

1

Ciężko ustawić drużynę pod zawodnika, który biega gdzie chce, mało biega, a do tego chce rozgrywać większość akcji i tak na prawdę od niego zależy jak wygląda akcja :p

0

Bardziej oczy krwawić będą na komentarze nawiązujące do Rakiticia :v

0

Nie po to szuka nowych wyzwań, żeby się przeprowadzać do Katalonii i grać dalej w tej samej lidze. Barcelona nie ma mu nic do zaoferowania. Zdziwię się jak tu przyjdzie :P

11

A ja się nie zdziwię jak on wcale tu nie chce przyjść, tylko poszuka nowych wyzwań ;p

2

Można powiedzieć, że ostatni mecz w sezonie :P Powodzonka :)

0

Ostatni mecz w tym sezonie zamyka pewną kartę. W nowym mam nadzieję, że Ernest razem z zarządem zasiądą i porozmawiają jak ma wyglądać zarządzanie cala kadrą i wprowadzić trochę świeżości ;)

2

Sprawa z Busim będzie na tyle delikatna, że pewnie z nim porozmawiają i on sam ogłosi np. że to jego ostatni rok w Barcelonie. Nikt go nie będzie sprzedawał z czystego szacunku, a dodam, że to dalej ważny zawodnik i nie raz podnosi jakość drużyny

0

Z pozycją napastnika jest tak, że im bardziej doświadczony tym lepszy. To musi być wyjadacz, cwaniak, a to nabiera się latami

2

Tylko, że nie ma zbytnio trenera, który jest wolny i zrobi więcej niż EV. Przed meczem na Anfield nikt w Barcy nie szukał nowego trenera, a teraz na chama szukać to po prostu głupota. ;) Przyjdzie ktoś niedoświadczony, ktoś kogo przerośnie rola trenera to i gry nie będzie i wyników.

0

Pewnie będzie i na nasze szczęście

0

Od prawie 3 tygodni jest gotow do gry i wchodzi na ogony, choć Real o nic nie gra, a chłopak nie może się pokazać przez co pewnie nie pojedzie na Copa. :P Sam fakt, że chciałby się pokazać podpowiada to, że zapierniczałby ostro w tych spotkaniach :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?