3

Niektóre komentarze na temat zawodników to jest dno i wstyd. Można mieć opinie na czyiś temat, ale żeby kogoś wyzywać, to jest to brak kultury :)

0

Dawać Alaves jedna brameczke!

0

@Rewolucja123 jak dla mnie do końca sezonu, zrobić mu godne pożegnanie i dodać na następny rok świeżości na ławce trenerskiej, bo jak już nas historia nauczyla, w Barcy długoterminowy trener nie wypala :)

0

@MSDCbrzdyk Valdek zawsze miał dobre zmiany

9

Perez jak dla mnie jeśli dostaje szansę na grę to wykorzystuje ja obecnie po prostu lepiej niż Ansu

1

Griez mógłby ściąć te wlosy, bo ciężko mi się na niego patrzy >°°

4

Ciekawe czy Arthur nie gra przez tą " spine" z Messim podczas meczu Argentyna-Brazylia

0

Żyłka nie chciał iść do karetki.. ciekawe czy nie leciał na podwójnym gazie czasem :p

0

@Veb1233 klimat i czas świąteczny to na prawdę dla niektórych coś wspaniałego więc niektórzy czekają na takie chwile :)

3

@Szklaner przede wszystkim mając takich kibiców jak w BVB czy Live na pewno chciałby przejść do Barcy gdzie pełny i żywy stadion jest tylko na meczu z Realem

0

@MaTt_BarcaFan a mógłbyś mi pomóc odnośnie tych pierwszych? :) W prywatnej wiadomosci

0

Na jakich stronach oglądacie filmy? Bo mam ochotę zobaczyc, a nigdzie nie potrafię znaleźć albo prosza się o jakieś 50 zł...

0

Jest jakaś inna opcja by oglądnąć serial zmijowisko nie płacąc 50 zł na playerze? :)

4

@Rewolucja123 Wygrana w dwumeczu :p

1

Nie ma sensu go zwalniać i przyjąć jakieś polsrodki do końca sezonu. Bo na pewno mają kogoś zaklepanego, ale dopiero po euro

0

La Liga tak jak narodowa kadra Hiszpanii.. schodzi na dno :/

0

2016/17
Koszulka domowa
Koszulka, którą dostałem na urodziny. Przy każdym sportowym wydarzeniu związanym z Fc Barceloną zakładam ją na siebie :)

0

@barteq a bo mi lekarz powiedział że mam po prostu zapalenie ślinianki.. i nie wiem czy czasem się nie wybrac do innego lekarza

0

Jest to możliwe, że byłem szczepiony na świnkę i na nią zachorowałem?

0

Siema, był ktoś kiedyś na meczu na narodowym? Bo mam pytanie trochę ludzkie :D mogę się normalnie przed meczem napić, czy mnie nie wpuszczą potem?

0

Również poprosiłbym linka :)

1

@msmsms Liverpool na chwilę obecną to się zgodzę, ale Man. City potrafi w tak głupi sposób tracić bramki oraz tracić który kontrolę nad meczem. Mysle, że Bayern by ich mógł pyknac ;p

16

To była najgorsza Barcelona od wtorku :/

1

Perez i Ansu. Kto by dziś nie zagrał od 1 minuty będę zadowolony. Obydwoje zasłużyli by zagrać w dzisiejszym meczu, czy to 60 minut, czy 15-30.

0

@Rewolucja123 a w drugiej połowie Perez za Ansu, a Messi na 15-20 minut za Luisa lub Antka,zalezy który będzie lepszy :)

1

@krzychu1526 nie ma co narzekać, fajna pogoda jest :)

5

@BarcaInfo jeszcze by zmokli :o

2

@MichalZZZ Aż szkoda życzyć szybkiego powrotu do zdrowia ;)

0

@sewciu50 trochę za wcześnie. Póki co to nie wiadomo jakim jest trenerem i czy przy nim się zawodnicy rozwijają. Jedno jest pewne, że im więcej byłych zawodników jest w klubie tym większe szanse, że tacy zawodnicy jak Ansu będą mieli swoje szanse by wejść do 1 drużyny.

0

@gontex dziękuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?