adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama obawiam się, że z takim problemem może się okazac, że nie dojdzie lm do końca ;p
3
@MichalZZZ też bym kebsika myknął, ale małego samo mięso ;p
0
@DawidekFCB u nas byłoby gorzej, uwierz ;p
3
@BarcaInfo to wynik jego zarządzania
0
@SelloutCrowd przeczytaj 3 lub 4 artykuł na stronie, a w sumie to tytuł.
3
@AdiKingu96 lepiej tak niż jakby całkowicie odwołali :p a tak chociaż w tv zobaczymy
2
@tomcias10 u mnie na derby gminy B klasy przyjeżdża cały powiat :D
7
@Kz1234 bardziej chodzi o przyzwyczajenie do stadionu i murawy niż o kibiców, którzy i tak zbyt ochoczo nie dopingują
0
@FafitFCB papa Getafe
59
Mam nadzieje, że nie zawieszą rozgrywek mojej B klasy, bo dobry okres przygotowawczy za nami i w czołowa 5 atakujemy
2
Już się martwiłem, że będę musiał brać kredyt na całe życie, a moze się okazac, że dam radę bez niego
5
Swoją drogą lepiej tu się czyta o koronie, niż o Neymarku i grze Barcelony ;p
1
@Danny Gaucho kiedyś brat dziadka umarł i jak go pytali na co to odpowiadal, że na biegunke.. jak się okazało chłopak się odwodnił ;p
3
Dobrze, że żyjemy w takich czasach, że jesteśmy świadomi korona wirusa. Sto lat wcześniej po prostu byśmy zaczęli umierać niewiadomo czemu :p
0
@Sabrina_spellman leci znów Harry gdzieś?
0
@YoungTalents starsi mają największe szanse na korone. Ile tam zarazek i takie skupiska ludzi co niedziele
1
Swoją drogą ciekawe czemu kościołów nie pozamykają
0
@Avada Kedavra biały kombinezon, żeby nie było widac jak ląduje.. oszust
0
Najlepiej jak Kamil super daleko, a Kobayashi szybko wylądował, nie dokończył skoku, a później się okazuje, że pół metra dalej ;p
0
@tadzik447 ja tam akurat lubię skoki, przyjemnie się ogląda i skaczą co tydzień :p ale zawsze jak się kończy sezon w skokach to zaczyna F1 :D
18
@Avada Kedavra nudny sport jeśli się nim nie interesujesz. Dla mnie ciekawy już od treningów czwartkowych ;p
7
Niech już te skoki się kończą, a niech zacznie się F1 ;)
0
Jest szansa, że nie będę musiał iść do pracy przez korona wirus? :P
3
I znów skrobać te szyby muszą...
1
@Szicek10 el Quatro :D
1
@DanielOOL posiedzenie było odnośnie tego kto na wygrać :p
2
@NeroTFP przypadek :)))
0
Trochę amatorka wygląda szpila
3
Chłopaki będą grali do końca sezonu praktycznie jednym składem, nie spodziewałbym poprawy gry w tym sezonie. Tu liczą się tylko punkty i słaba gra Realu
1
@Avada Kedavra lewio saa