2

@Janiama obawiam się, że z takim problemem może się okazac, że nie dojdzie lm do końca ;p

3

@MichalZZZ też bym kebsika myknął, ale małego samo mięso ;p

0

@DawidekFCB u nas byłoby gorzej, uwierz ;p

3

@BarcaInfo to wynik jego zarządzania

0

@SelloutCrowd przeczytaj 3 lub 4 artykuł na stronie, a w sumie to tytuł.

3

@AdiKingu96 lepiej tak niż jakby całkowicie odwołali :p a tak chociaż w tv zobaczymy

2

@tomcias10 u mnie na derby gminy B klasy przyjeżdża cały powiat :D

7

@Kz1234 bardziej chodzi o przyzwyczajenie do stadionu i murawy niż o kibiców, którzy i tak zbyt ochoczo nie dopingują

0

@FafitFCB papa Getafe

59

Mam nadzieje, że nie zawieszą rozgrywek mojej B klasy, bo dobry okres przygotowawczy za nami i w czołowa 5 atakujemy

2

Już się martwiłem, że będę musiał brać kredyt na całe życie, a moze się okazac, że dam radę bez niego

5

Swoją drogą lepiej tu się czyta o koronie, niż o Neymarku i grze Barcelony ;p

1

@Danny Gaucho kiedyś brat dziadka umarł i jak go pytali na co to odpowiadal, że na biegunke.. jak się okazało chłopak się odwodnił ;p

3

Dobrze, że żyjemy w takich czasach, że jesteśmy świadomi korona wirusa. Sto lat wcześniej po prostu byśmy zaczęli umierać niewiadomo czemu :p

0

@Sabrina_spellman leci znów Harry gdzieś?

0

@YoungTalents starsi mają największe szanse na korone. Ile tam zarazek i takie skupiska ludzi co niedziele

1

Swoją drogą ciekawe czemu kościołów nie pozamykają

0

@Avada Kedavra biały kombinezon, żeby nie było widac jak ląduje.. oszust

0

Najlepiej jak Kamil super daleko, a Kobayashi szybko wylądował, nie dokończył skoku, a później się okazuje, że pół metra dalej ;p

0

@tadzik447 ja tam akurat lubię skoki, przyjemnie się ogląda i skaczą co tydzień :p ale zawsze jak się kończy sezon w skokach to zaczyna F1 :D

18

@Avada Kedavra nudny sport jeśli się nim nie interesujesz. Dla mnie ciekawy już od treningów czwartkowych ;p

7

Niech już te skoki się kończą, a niech zacznie się F1 ;)

0

Jest szansa, że nie będę musiał iść do pracy przez korona wirus? :P

3

I znów skrobać te szyby muszą...

1

@Szicek10 el Quatro :D

1

@DanielOOL posiedzenie było odnośnie tego kto na wygrać :p

2

@NeroTFP przypadek :)))

0

Trochę amatorka wygląda szpila

3

Chłopaki będą grali do końca sezonu praktycznie jednym składem, nie spodziewałbym poprawy gry w tym sezonie. Tu liczą się tylko punkty i słaba gra Realu

1

@Avada Kedavra lewio saa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?