3

Tak sobie mysle, że jeśli Barca zostawiła by Busiego, de Jonga, Pjanicia i Puiga w środku pola na przyszły sezon, a ewentualnie dodatkowo do rotacji Collado i przy niektórych sytuacjach zawsze może być Roberto. Nie pamiętam jak to kiedyś wyglądało, ale wydaje mi sie, że im więcej meczy w jednym ustawieniu graczy tym większe zgranie, a 3 + 1 do rotacji oraz wdrażanie Collado to byłoby ok

5

Dawno nie widziałem tak słabego przeciwnika w meczu z Barca.

0

@MarioVeB! Niech Pan zluzuje, nie szukam zaczepki :) miłej niedzieli. Problemu nie mam, a Ameryki nie odkryłem z tym, że będzie ciężko ;p

2

Niby połowa lipca, a już wiadomo, że w przyszłym roku będzie cholernie ciężko o jakiś tytuł :/

3

@szymonbarca10 Valverde nie miał super stylu, ale był bardzo dobrym taktykiem. Jakby nie to, że zawodnicy dali ciała w LM to by inaczej go zapamiętano. Za to Setien poza tym, że gra nijako, wyników za bardzo nie ma, taktyki jakiejś też nie widać to plusem dla niego jest to, że Riki i Fati dostają jakieś minuty

11

Jak ja lubię tą blondynkę z insta FC Barcelony. Nie mam pojęcia o czym gada, ale bardzo sympatyczna :D

10

@Bobrowik mam prawo marudzić, jak również nie iść na wybory bo mój kandydat odpadł w pierwszej turze, a Ci co pozostali to po prostu wstyd ktoregos wybrac

2

@haryveb944 nie ja..

1

@Kamiloza91 wiesz, że Napoli Ci kupon..

5

Ile by człowiek dał, żeby wyjść w podstawowym składzie na jeden mecz Barcelony ;D przez resztę swojego życia bym czytał co o mnie La rambla pisze ;D

1

Nie ma co szukać indywidualności które zawalają nam mecze, jak nie mamy drużyny w której jest chemia i wzajemna motywacja

0

Dużo winy trenera na obecną sytuację, ale zawodnicy chyba są bezkrytyczni wobec siebie. Messi miał okazje, żeby strzelic gola tak samo kilku innych zawodników

2

Semedo lepiej zgrany niż Alba z Leo

1

Jestem ciekaw przy następnym wolnym, jak zachowają się zawodnicy Vigo

3

@MrShakira punkt bonusowy nie liczy się do wyniku :D więc ma dalej 5

3

Jakby Griez się obciął na krótko to bym go polubił xD

1

@Avada Kedavra życzę powodzenia w przyjmowaniu na spokojnie meczów LM :D

0

Żeby było sprawiedliwie zaległy mecz Barcy w LM powinien się odbyc na Camp Nou. A potem dopiero moga ustalać inne miejsca. Napoli grało u siebie 1 mecz to dlaczego teraz ma być rewanż na neutralnym terenie

5

@snake99 No tak, pół składu to w sumie identyczna 11. Lenglet, Arthur, Rakitic, Firpo i Ansu

0

@BarcaInfo w drugiej Vidal za Rakiticia i Artur za FDJ, a z przodu Suarez za Braitha i Ansu za Griezza

2

Sędzia nawet spoko, wiadomo mało roboty, ale niewidoczny tak jak być powinno

3

Messi jaki młodziak.. dobrze, że stawiają na mlodych

0

Witam, mam pytanie z dzieciny ogrodnictwa :D Ma ktoś z was płot lamelowy? Bo zastanawiam się czy jesli przyjdzie wiatr to mi go nie przewróci lub zdmuchnie. Zakotwil bym bo kotwami 7x7 i ten " szpikulec " wbity byłby w ziemię. Proszę o radę, bo nikt ze znajomych nie ma takowego :(

0

Co myślicie o tym że jedynym napastnikiem, który by przyszedł do Barcy i na pewno strzelałby dużo bramek jest Robert Lewandowski

0

Gdzie zobaczę cale Bang 2( stand up)?

4

@marcin000019 dla mnie Tokio :D

0

Cześć Wam! Myslicie, że w związku z kryzysem ceny działek budowlanych pójdą w dół? Miałem w tym roku zamiar kupić i właśnie się zastanawiam czy czasem nie będzie to dobry moment :)dzięki za odpowiedzi i zdrowia życzę :)

1

@Jacu327 Kuba spoko gościu, parę kawałków wpadło w ucho, ale jak sam przyznaje, są od niego lepsi :)

1

Niby fanbase i jego twórczość dla niektórych słaba, ale nikt go nie ma jaj zhejtowac, a nawet jakby ktoś go zhejtowal to wygląda na gościa, którego z równowagi nie wyprowadzi nikt

0

Inteligentny gość z Kuby. Szczerze nie spodziewałem się :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?