3

Messi to taki Harry Quidditch'a

4

Ważne 3 punkty. Przy tej sytuacji kadrowej każde zwycięstwo powinno cieszyć ;)

0

@Avada Kedavra w tv przed chwilą pokazali 49 do 51 więc nie wiem jakie info prawdziwe

2

Nawet posiadanie piłki mamy mniejsze

1

@tristan87 ja tylko m jak miłość i ranczo ;p

0

Swoją drogą ciekawe kto jest w grupie 'waznych' zawodników poza Leo i o kim by tu była mowa

1

Przez prawie całe okienko będziemy próbowali sprowadzić Neymara, a gdy się nie uda to zostaniemy w du.ie i kupimy random zawodnika z ligi albo emeryta.

0

@Keriox może się uda, ale zarząd nie powinien go brać pod uwagę wzmocnienia tylko jako coś dodatkowego jeśli się uda

0

@NemeZis93 bo jest osobą która robi najwięcej na boisku i przeważnie tacy zawodnicy powinni mieć obok siebie odpowiednich zawodników

1

Moim zdaniem Valverde miał zostać do końca sezonu. Bartek po prostu odwrócił uwagę swojego złego zarządzania i szykowania kadry na ten sezon zwalając wszystko na Valverde. Setien nie wiadomo jakim jest do końca trenerem bo na razie gra cały czas tymi co są zdrowi i obraca się to wokół 13-14 zawodników, którzy grają od początku sezonu. Spada poziom rywalizacji, wzrasta zmęczenie. Messi gra od dechy do dechy wszystko, a w ostatnich latach była możliwość do rotowania składem i Messi był wypoczęty na najważniejsze mecze. Mamy marzec a nasz kręgosłup ma średnio 32 lata i gra mecze 2 razy w tygodniu po 90 minut

10

Brak alternatyw z przodu, nie oszukujmy się. Setien najlepsze posłał do boju i tak na prawdę nie miał kim postraszyć

1

Suarez by tu dziś coś ukuł

0

Za ten dźwięk z eleven powinni kasę zwracać

4

Messi dzisiaj w podstawowej 11! Ciekawe jak sobie poradzi

0

@DanielOOL to by nie było tylu skoczków :p jednak lepiej jak jest większa konkurencja i nowi zawodnicy mają szansę się wybic

0

Moment w którym nakładam sobie zakaz wchodzenia na La ramble, co najmniej do końca meczu. Życzę Wam wielu pozytywnych emocji :)

0

@Bykunn14 w kadrze to u mnie na wsi jest +2 juniorów, a gramy tylko raz w tygodniu

1

@blue_shark z taką sytuacją kadrową jeśli każdy da z siebie 110% jak w wczorajszym meczu to nawet odpadnięcie nie będzie bolesne

3

Mam przeczucie, że w LM pozostawimy o wiele lepsze wrazenia niż przez ostatnie 2 lata

1

Ciekawe kto w kluczowej części sezonu sprzeda swojego napastnika... I nie wierze, że będą to drobne. Jak dla mnie lepiej dotrwać do końca sezonu i kupić 9 na lata, a nie półśrodki, które mają parę bramek w LL

3

Jakby nie patrzeć kontrola jest, ale to wygląda jak takie gorsze mecze za Guardiole

3

Busi chce powtórzyć wybitna asystę do Messiego vs Real

0

To była najlepsza okazja w tym meczu :p

0

Przepraszam za głupie pytanie, dlaczego nie ma Rikiego?

3

Najgorzej.. możemy zrobić transfer poza okienkiem.. czyli do końca sezonu pismaki mają czym nas żywic, a po sezonie to już w ogole

0

Puć w drugiej namiesza czuję :D

4

Gramy z slabym rywalem, ale dobrze jest podbudować trochę drużynę takimi meczami

0

Mam wrazenie, że komentatorzy idą za Kenin :p

2

Rakitic otworzył mi głowę w tym momencie

6

Brawo Rakieta, tego nam brakowalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?