adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi to taki Harry Quidditch'a
4
Ważne 3 punkty. Przy tej sytuacji kadrowej każde zwycięstwo powinno cieszyć ;)
0
@Avada Kedavra w tv przed chwilą pokazali 49 do 51 więc nie wiem jakie info prawdziwe
2
Nawet posiadanie piłki mamy mniejsze
1
@tristan87 ja tylko m jak miłość i ranczo ;p
0
Swoją drogą ciekawe kto jest w grupie 'waznych' zawodników poza Leo i o kim by tu była mowa
1
Przez prawie całe okienko będziemy próbowali sprowadzić Neymara, a gdy się nie uda to zostaniemy w du.ie i kupimy random zawodnika z ligi albo emeryta.
0
@Keriox może się uda, ale zarząd nie powinien go brać pod uwagę wzmocnienia tylko jako coś dodatkowego jeśli się uda
0
@NemeZis93 bo jest osobą która robi najwięcej na boisku i przeważnie tacy zawodnicy powinni mieć obok siebie odpowiednich zawodników
1
Moim zdaniem Valverde miał zostać do końca sezonu. Bartek po prostu odwrócił uwagę swojego złego zarządzania i szykowania kadry na ten sezon zwalając wszystko na Valverde. Setien nie wiadomo jakim jest do końca trenerem bo na razie gra cały czas tymi co są zdrowi i obraca się to wokół 13-14 zawodników, którzy grają od początku sezonu. Spada poziom rywalizacji, wzrasta zmęczenie. Messi gra od dechy do dechy wszystko, a w ostatnich latach była możliwość do rotowania składem i Messi był wypoczęty na najważniejsze mecze. Mamy marzec a nasz kręgosłup ma średnio 32 lata i gra mecze 2 razy w tygodniu po 90 minut
10
Brak alternatyw z przodu, nie oszukujmy się. Setien najlepsze posłał do boju i tak na prawdę nie miał kim postraszyć
1
Suarez by tu dziś coś ukuł
0
Za ten dźwięk z eleven powinni kasę zwracać
4
Messi dzisiaj w podstawowej 11! Ciekawe jak sobie poradzi
0
@DanielOOL to by nie było tylu skoczków :p jednak lepiej jak jest większa konkurencja i nowi zawodnicy mają szansę się wybic
0
Moment w którym nakładam sobie zakaz wchodzenia na La ramble, co najmniej do końca meczu. Życzę Wam wielu pozytywnych emocji :)
0
@Bykunn14 w kadrze to u mnie na wsi jest +2 juniorów, a gramy tylko raz w tygodniu
1
@blue_shark z taką sytuacją kadrową jeśli każdy da z siebie 110% jak w wczorajszym meczu to nawet odpadnięcie nie będzie bolesne
3
Mam przeczucie, że w LM pozostawimy o wiele lepsze wrazenia niż przez ostatnie 2 lata
1
Ciekawe kto w kluczowej części sezonu sprzeda swojego napastnika... I nie wierze, że będą to drobne. Jak dla mnie lepiej dotrwać do końca sezonu i kupić 9 na lata, a nie półśrodki, które mają parę bramek w LL
3
Jakby nie patrzeć kontrola jest, ale to wygląda jak takie gorsze mecze za Guardiole
3
Busi chce powtórzyć wybitna asystę do Messiego vs Real
0
To była najlepsza okazja w tym meczu :p
0
Przepraszam za głupie pytanie, dlaczego nie ma Rikiego?
3
Najgorzej.. możemy zrobić transfer poza okienkiem.. czyli do końca sezonu pismaki mają czym nas żywic, a po sezonie to już w ogole
0
Puć w drugiej namiesza czuję :D
4
Gramy z slabym rywalem, ale dobrze jest podbudować trochę drużynę takimi meczami
0
Mam wrazenie, że komentatorzy idą za Kenin :p
2
Rakitic otworzył mi głowę w tym momencie
6
Brawo Rakieta, tego nam brakowalo