adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 myślę, że miałbym odpoczynek 2 tygodnie ale na OIOM ie
2
Korona tuu! Korona tam!! Korona ... zrobi naam :D ech super impreza to była ;)
0
@masakrator05 Lewandowski, Szczęsny. To chyba tyle, chyba, że im się obiło o Zielińskim i Miliku, ale to raczej ostatnio przy analizie Napoli
0
Jest szansa na zamknięcie fabryk i produkcji wegla?
0
@olejtm urlop przymusowy? I jaka branzA?
0
@codemat to życzę Wam udanej zabawy ;)
2
@codemat mogę kibicować, czy bez kibiców?
6
Jak zagrał De Jong? Messi znów dziś nie podawał do Grizza..?
2
Najlepsze zakupy na pokątnej! Bez kolejek ;)
9
Zauważyłem u siebie ostatnio dziwną rzecz. (Przykład z dzisiaj) za pół godziny leci Harry Potter na TVN 7 na którego czekam żeby zobaczyć, a w życiu bym go teraz nie załączył na HBO czy w necie rzeczy oglądnąć ;p
7
@DanielOOL idź jak możesz do spozywczaka jakiegos małego. Byłem, mają wszystko i bez tylu ludzi ;)
0
@matirix20 lekko, ja bym nie kalkulował
0
@Transu96 oby jak najpredzej wstrzymali wydobycie na kopalniach
0
To jak to jest że kopalnie normalnie funkcjonują...
0
@SeeleyBooth mógłby mi ktoś powiedzieć co daje stan wyjątkowy?
4
@Rewolucja123 nie wiem nie znam się :/ mogliby jakiś artykuł walnąć z aktualizacją
0
@Avada Kedavra podśmiechujki, a podziekujesz jak już tylko gazeta zostanie ;)
6
Oszukałem wszystkich i od razu po " dwójce " idę pod prysznic :o
0
@Bykunn kij z wszystkim, ale grill to najważniejsza część sezonu i od niego zależała zawsze przyszłość klubu
0
U mnie nawet treningi odwołali i grilla integracyjnego :(
2
@YoNoEntiendoNada dla niektórych bramka jest wtedy jak przywali z 30 metrów w okno
0
@Gitarkafcb ja ! :)
0
Bramka zasłużona póki co. Atleti wybija pilki i kradnie czas
0
@noface nie bądź takim pesymistą ;)
0
@Colon głos z live- atleti, a mecz BVB :D
6
@chavez ja zmieniam co bramkę, zacząłem od Live więc możliwe,że BVB nie zobacze
0
Oficjalnie od poniedziałku postojowe w pracy mam ;)
0
Wiadomo czy będą zamykać La ramble?
1
@TheNekro94 lepiej nagłaśniać i zapobiegać niż obudzić się ręką w nocniku
0
A co jeśli w Polsce jest podobnie jak we Wloszech, tylko tam służba zdrowia działa sprawniej i bada dużo więcej ludzi na raz? ;O