2

@MesQueUnClub_87 myślę, że miałbym odpoczynek 2 tygodnie ale na OIOM ie

2

Korona tuu! Korona tam!! Korona ... zrobi naam :D ech super impreza to była ;)

0

@masakrator05 Lewandowski, Szczęsny. To chyba tyle, chyba, że im się obiło o Zielińskim i Miliku, ale to raczej ostatnio przy analizie Napoli

0

Jest szansa na zamknięcie fabryk i produkcji wegla?

0

@olejtm urlop przymusowy? I jaka branzA?

0

@codemat to życzę Wam udanej zabawy ;)

2

@codemat mogę kibicować, czy bez kibiców?

6

Jak zagrał De Jong? Messi znów dziś nie podawał do Grizza..?

2

Najlepsze zakupy na pokątnej! Bez kolejek ;)

9

Zauważyłem u siebie ostatnio dziwną rzecz. (Przykład z dzisiaj) za pół godziny leci Harry Potter na TVN 7 na którego czekam żeby zobaczyć, a w życiu bym go teraz nie załączył na HBO czy w necie rzeczy oglądnąć ;p

7

@DanielOOL idź jak możesz do spozywczaka jakiegos małego. Byłem, mają wszystko i bez tylu ludzi ;)

0

@matirix20 lekko, ja bym nie kalkulował

0

@Transu96 oby jak najpredzej wstrzymali wydobycie na kopalniach

0

To jak to jest że kopalnie normalnie funkcjonują...

0

@SeeleyBooth mógłby mi ktoś powiedzieć co daje stan wyjątkowy?

4

@Rewolucja123 nie wiem nie znam się :/ mogliby jakiś artykuł walnąć z aktualizacją

0

@Avada Kedavra podśmiechujki, a podziekujesz jak już tylko gazeta zostanie ;)

6

Oszukałem wszystkich i od razu po " dwójce " idę pod prysznic :o

0

@Bykunn kij z wszystkim, ale grill to najważniejsza część sezonu i od niego zależała zawsze przyszłość klubu

0

U mnie nawet treningi odwołali i grilla integracyjnego :(

2

@YoNoEntiendoNada dla niektórych bramka jest wtedy jak przywali z 30 metrów w okno

0

@Gitarkafcb ja ! :)

0

Bramka zasłużona póki co. Atleti wybija pilki i kradnie czas

0

@noface nie bądź takim pesymistą ;)

0

@Colon głos z live- atleti, a mecz BVB :D

6

@chavez ja zmieniam co bramkę, zacząłem od Live więc możliwe,że BVB nie zobacze

0

Oficjalnie od poniedziałku postojowe w pracy mam ;)

0

Wiadomo czy będą zamykać La ramble?

1

@TheNekro94 lepiej nagłaśniać i zapobiegać niż obudzić się ręką w nocniku

0

A co jeśli w Polsce jest podobnie jak we Wloszech, tylko tam służba zdrowia działa sprawniej i bada dużo więcej ludzi na raz? ;O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?