4

W świecie kamer taki profesjonalista bez ukrywania się ciągnie za koszulkę w polu karnym... No bez przesady. Szanujmy się panie Clemens

1

Chyba nie myślicie, że Bartomeu pozwoli na to aby Griez siedział w takim meczu na ławie

2

Nie ma co za wiele oceniac tego meczu.. po przerwie reprezentacyjnej mało kto pokazał się z dobrej strony i to nie tylko w naszej druzynie

0

Nie mamy 9 na ten sezon i tu nie ma winy zawodników ani trenera

0

Ciekawe czy Voldemort owi jak robili wymaz to przez nos.. hmm

1

Ron coś odwali..

1

Iga się nie uśmiecha :( Włoszka też już przestała :/

0

Fajnie jak po słabej grze wygrywa 6:3

2

Już się przestaje uśmiechać ;p

0

Tenis w taką temperaturę w ogóle nie ma sensu... Wyglądają jak mamuśki które biegają po wsi po godzinie 19..

3

A Włoszka nie czuje tremy i się nie stresuje.. wjechała w 1 set z taką pewnością, że jak tak dalej pójdzie to za 45 minut loveisland będzie trzeba oglądać :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kamilo0066 i Nadala

0

Można wyłączać... :DD

2

Napoli gra, jakby na mecz nie dojechali

2

@kewin nie wiadomo czy się zbiorą, bo festyn mieli... A tak serio to póki co jadą

2

Górnik, brawo, brawo, brawo.. fajnie oglądać polską drużynę która tak gra

0

Swoją drogą, duży udział przy 2 bramce miał Cou, który ściągnął zawodników i otworzył tunel Leo.

1

@BarcaInfo nie kuś ;*.

0

@Mat_Cat Ja to tam się tym tak interesuje, że sobie gwiazdkę dałem na flashscore, żeby mnie informowało o wyniku :P nic więcej :D

7

@AlwaysBlaugrana za gościa, który przez 2 sezony siedział z kontuzją? Jakbym był prezesem klubu to bym się zastanawiał czy chcę takiego zawodnika, a potem czy dałbym za niego więcej niż 40mln

2

@arraco o kurde, to muszę jednak przestudiować.. :p tak w sumie to chyba Hazard i Mendy był z tego co pamiętam :D

4

@Rokita 17, tak gdzieś się ta godzina tu przewinęła

1

Ja się zastanawiam co ogarnia Real, że nie wydają dużo kasy ostatnimi latami.. Ciekawe czy brak kasy, czy szykowanie czegos, żeby podbić europe na pare lat

1

@badej60 legit 110%. :)

0

@DawidM110 podobno ogląda BVB - Bayern

0

Czuję, że Dembele zostanie i po okienku złapie kontuzje. Jakie to realne..

0

@rust zasady to zasady, jak zapomniałem maseczki to okrywał mnie tylko wstyd, że wyglądam jak głupek z koszulką na nosie.

5

A może Leo i Luis mają stosunki braterskie i chcą w ten sam sposób celebrować swoje bramki. Jak dla mnie fajnie, bo mało jest takich przyjaźni w piłce nożnej :) Oby tylko nie celebrował Leo z Luisem jak ten nam brame walnie ;D

0

Wiadomo, że każdy by chciał młodego napadziora, który stuka już po 30 bramek na sezon, ale jak popatrzeć o wszystkie pojedynki o złoty but to starsi przodują. Czy to Immobile, Lewy, Ronaldo, Messi, Suarez.. wiadomo, że jest Mbappe, ale to fenomen. O Halaandzie na razie nie ma co pisać bo miał jeden sezon wyśmienity, ale tak na prawdę oczekiwac, że będzie bil bramę co mecz to trochę ciezko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?