adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W świecie kamer taki profesjonalista bez ukrywania się ciągnie za koszulkę w polu karnym... No bez przesady. Szanujmy się panie Clemens
1
Chyba nie myślicie, że Bartomeu pozwoli na to aby Griez siedział w takim meczu na ławie
2
Nie ma co za wiele oceniac tego meczu.. po przerwie reprezentacyjnej mało kto pokazał się z dobrej strony i to nie tylko w naszej druzynie
0
Nie mamy 9 na ten sezon i tu nie ma winy zawodników ani trenera
0
Ciekawe czy Voldemort owi jak robili wymaz to przez nos.. hmm
1
Ron coś odwali..
1
Iga się nie uśmiecha :( Włoszka też już przestała :/
0
Fajnie jak po słabej grze wygrywa 6:3
2
Już się przestaje uśmiechać ;p
0
Tenis w taką temperaturę w ogóle nie ma sensu... Wyglądają jak mamuśki które biegają po wsi po godzinie 19..
3
A Włoszka nie czuje tremy i się nie stresuje.. wjechała w 1 set z taką pewnością, że jak tak dalej pójdzie to za 45 minut loveisland będzie trzeba oglądać :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kamilo0066 i Nadala
0
Można wyłączać... :DD
2
Napoli gra, jakby na mecz nie dojechali
2
@kewin nie wiadomo czy się zbiorą, bo festyn mieli... A tak serio to póki co jadą
2
Górnik, brawo, brawo, brawo.. fajnie oglądać polską drużynę która tak gra
0
Swoją drogą, duży udział przy 2 bramce miał Cou, który ściągnął zawodników i otworzył tunel Leo.
1
@BarcaInfo nie kuś ;*.
0
@Mat_Cat Ja to tam się tym tak interesuje, że sobie gwiazdkę dałem na flashscore, żeby mnie informowało o wyniku :P nic więcej :D
7
@AlwaysBlaugrana za gościa, który przez 2 sezony siedział z kontuzją? Jakbym był prezesem klubu to bym się zastanawiał czy chcę takiego zawodnika, a potem czy dałbym za niego więcej niż 40mln
2
@arraco o kurde, to muszę jednak przestudiować.. :p tak w sumie to chyba Hazard i Mendy był z tego co pamiętam :D
4
@Rokita 17, tak gdzieś się ta godzina tu przewinęła
1
Ja się zastanawiam co ogarnia Real, że nie wydają dużo kasy ostatnimi latami.. Ciekawe czy brak kasy, czy szykowanie czegos, żeby podbić europe na pare lat
1
@badej60 legit 110%. :)
0
@DawidM110 podobno ogląda BVB - Bayern
0
Czuję, że Dembele zostanie i po okienku złapie kontuzje. Jakie to realne..
0
@rust zasady to zasady, jak zapomniałem maseczki to okrywał mnie tylko wstyd, że wyglądam jak głupek z koszulką na nosie.
5
A może Leo i Luis mają stosunki braterskie i chcą w ten sam sposób celebrować swoje bramki. Jak dla mnie fajnie, bo mało jest takich przyjaźni w piłce nożnej :) Oby tylko nie celebrował Leo z Luisem jak ten nam brame walnie ;D
0
Wiadomo, że każdy by chciał młodego napadziora, który stuka już po 30 bramek na sezon, ale jak popatrzeć o wszystkie pojedynki o złoty but to starsi przodują. Czy to Immobile, Lewy, Ronaldo, Messi, Suarez.. wiadomo, że jest Mbappe, ale to fenomen. O Halaandzie na razie nie ma co pisać bo miał jeden sezon wyśmienity, ale tak na prawdę oczekiwac, że będzie bil bramę co mecz to trochę ciezko