4

@Cobra303 Dobrze pracować w pressingu, a dobrze się ustawiać i penetrować ataki przeciwnika, będąc praktycznie jako 3 stoper to dwie różne rzeczy. Według Twojego toku myślenia możemy dać Grizzmana na stopera bo i tak gorzej niż Lenglet nie zagra, a trzeba być "glupi czy nawet nie widziec jak dobrze Griezzman pracuje w defensywie" :)

1

Brakło Braithwaita :/

0

polecam rozgrzeweczka LIVE

0

Mam nadzieję, że Busi pokaże się dziś z dobrej strony. Motorycznie odstaje, ale mam nadzieję, że doświadczeniem da trochę spokoju w obronie.

0

@Marcello jak Wieniawa zagra gdzieś nago to też niech dadzą na główną razem z linkiem, bo każdy będzie pytał o link ;p

2

@Comentateiro z ciekawości zapytam czy jestem w Twoim gronie? Mam nadzieję że nie odpiszesz " już tak " :D

2

Fajnie by było jakby się odbył tak jak w koszykówce mecz gwiazd :D najlepsi z całego roku zagrali kosmiczny mecz :) Ależ by to miało oglądalność

2

@MesQueUnClub96 żadna inna drużyna nie klepie na połowie przez pół meczu :D

1

@Comentateiro kiedyś był obraz czarno-biały w TV. To był dopiero hardkor. Tam nawet bramki nic nie dawały

2

@Rewolucja123 jest to błąd De Jonga. Trochę nie rozumiem dlaczego nie wszedł Umtiti

1

@LeoMessi1994 sposobem bycia dla mnie Kaka był zawsze inny niż reszta Brazylijczyków

8

Ter Stegen- Dest Umtiti Lenglet Alba- Busquets De Jong Pedri- Messi Griezzman Dembele.
Moim zdaniem to jest najmocniejszy skład na chwilę obecną. Wiele będzie zależeć od dyspozycji Busiego, miał już dobre mecze w tym sezonie i mam nadzieję, że na te najważniejsze wyjdzie w najlepszej dyspozycji

1

Thomas Muller na najwyższym podium.. jak on daleko lata

23

Nienawidzę tego sportu. Granerud 18.5 za taki skok... Dzięki notom wygrywa..

0

Pedri pokazuje ile daje konkurencja w składzie, początek sezonu fenomenalny, potem spadek. Koeman dał chwilę pograć Puig'owi w jego miejsce, tamten strzelił bramkę, zagrał następny mecz i we wczorajszym meczu wraca Pedri, który musi się pokazać się w 110%

0

@cerwonawarka no wiem, ale mam ochotę już przewalić pieniądze które wygralem

0

@patry295 albo skończyły im się zielone ptaszki

1

@Nocturno rok zaltwiania i czekania na zezwolenia, 2.5 roku samej budowy, zależy czy masz firmę czy nie. Po roku, poltory wszystko zależy od tego kto i ile osób będzie zajmował się wykończeniami domu ;p

0

Cześć Wam! Mam problem, bo obstawiłem skoki narciarskie (1serie) i w dalszym ciągu nie mam zaznaczonego tam zielonego ptaszka ani rozliczenia kuponu, tak jakby dalej skoki trwały, czy ktoś miał podobny problem w fortunie?

0

@MrCule_X komentarz ponizej dna

0

A może skoro Alba dobrze radzi sobie w ataku, a w obronie słabo to trzeba go dać na skrzydło :P Na drugim Dembele i mamy dwóch szybkich skrzydłowych :)

2

Gościu dobrze dziś nie podał a dalej gra... Pedri niech już zejdzie, dziś nie jest jego dzien

1

Kiedyś były 2 komplety, potem trzy ( co jest wystarczające) a teraz 5 komplet? Niech już nie przesadzają, mają piękne koszulki, no może ten różowy nie jest ok. To po co wymyślać..

0

@zmiter912576 Netflix, jest opcja pobrania i obejrzenia bez neta, często tak robię, tylko pobieram w domu

1

@adamt1996 Jesteśmy mistrzami świata!

71

Mała ciekawostka. w 86 plebiscytach przeglądu sportowego, aż 86 razy wygrał polak.

3

Ja zaraz będę płakać.

6

Iguś jest bardziej zestresowana niż gdy miała matchpoint

4

Patrząc na flashscore to mam wrażenie, że osasuna i real siedzą w szatni

1

@Majkel34 oni mogą wszystko, badań okresowych nie zrobisz, restauracje kina stadiony itd. to oni decydują. Od nas zależy na ile wytrzymamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?