1

@kuz jak mamy walczyć o awans z drużyną z którą mamy przegrany bezpośredni mecz? ;P

5

@lukasz9197 rezerwowym składem zremisowaliśmy z Rosja. Finowie przez większość meczu nie mają nic do gadania. Na siłę obrażać polską reprezentację jest słabe moim zdaniem

0

W tych strojach nowych będą wyglądać jak pajacyki :/

0

Jest młoda, i tak super wynik.
Ogólnie to duzo przyjemniej się ja ogląda a niżeli Radwańska

1

Jeszcze jedna bramka i 2:2 .. dawaj Iga!

0

@Criss18Barca mam wrażenie, że częstochowskie Lwy się obudziły i to między nimi a Wrocławiem będzie się toczyć bój o mistrza. Kibicuje Worynie, bo miał ciężki początek i już nikt w niego nie wierzył, a tu zaczyna jeździć jak stary wyjadacz Ekstraligi.

0

Po co kupowali tego Puchacza?

5

Zawodnicy przychodzą praktycznie za darmo, zawodnicy są skłonni obnizac swoje zarobki, obstawiam, że tak samo Messi i Koeman.. pewnie parę zawodników zostanie sprzedanych, a paru dostanie drugą szansę. Jest to pierwsze okienko, a przy takim syfie jaki był i tak super jakby się już coś udało posprzątać

1

@Vebrol Takiej żenady projektowej dawno nie widziałem.

6

@yoodash Milan i Napoli muszą wygrać

0

Jedyne zastrzeżenie jakie mam do Koemana to jest to gra w obronie. Nie pamiętam sezonu gdzie tyle traciliśmy, bez względu na przeciwnika.. co z tego że mamy najwięcej bramek w lidze, kiedy mistrzostwa zdobywa się obroną.
38 bramek na 37 kolejek.. to nie miało prawa się udać.

0

Moim zdaniem Zdrowy Coutinho dałby obecnie więcej niż Pedri w ostatnich meczach, ale z drugiej strony gościu pewnie odejdzie i lepiej by było dać minuty wychowankowi, ciekawe jakby był do dyspozycji jakby sytuacja się rozwinęła

1

Atletico realne szanse na porażkę ma tylko z Realem Sociedad.. za to Real z Vilareal oraz wyjazd do Bilbao.. Real wystarczy, że zremisuje.. ale szczerze wątpię, że i jedną i druga drużyna się potknie

5

Moim zdaniem z Hazarda zrobili kozła ofiarnego. Gościu nie ma rytmu meczowego, ciągle łapią go kontuzje.. z Chelsea był gościem, który najwięcej przebiegł z zawodników Realu.. Czego można oczekiwać od gościa, który nie gra prawie w ogóle, a cały sezon siedzi na trybunach.

47

O matko, w przyszły weekend święto La ligi..
Barcelona - Atletico
Real - Sevilla

0

La Liga najciekawsza jeśli chodzi o walkę o mistrza, ale Francuzka też się super zapowiada plus włoska i walka o LM

12

Ten wspaniały moment w którym ruszają ligi amatorskie :)) Powodzenia wszystkim, którzy zaczynają rozgrywki już w ten weekend, a na pewno takich tu nie brakuje! :)

0

@Mns21 66.6% matematyka ponad wszystko

0

@BulaKG Niech młody nie czuje się za pewnie. O nic na pewno nie był wkurzony więc będzie musiał jeszcze bardziej udowodnić swoją wartość

3

Obstawiam, że wkurzyło go to, że nie stosował się do zaleceń taktycznych. Popelnić błąd zawsze idzie wybaczyć, ale jeśli trener mówi jedno, a zawodnik robi drugie.. to tu nic z jego umiejętnościami i wiekiem nie ma wspólnego. Pique-Araujo-Lenglet ;)

0

@zmiter912576 Okej, dzięki wielkie myślę, jak tylko odczuje poprawę to dam znać!

0

@Patrykl145 Wiem, że to z braku magnezu, próbowałem naturalnie sobie z tym poradzić, ale efekt był zbyt mały jak na moje oczekiwania.. :/ nie wiem czy tabletki które reklamują są ok, czy są jakieś mocniejsze

0

Cześć, trenuje w drużynie amatorskiej, i co mecz w 70 minucie łapią mnie skurcze..alkoholu nie pijam i odżywiam się jak na przeciętnego Polaka dobrze.. polecacie jakieś tabletki na skurcze, które macie sprawdzone i działaja?

1

@Majsteer Jakby ponosili konsekwencje za swoje decyzje to by było inaczej.

0

Ze też są ludzie, którzy oglądają mecze i co mecz narzekają na sędziów.. to jest część sportu, raz daje, a raz zabiera.. VAR niczego nie zmienia, bo nikt nie wyciąga konsekwencji po błędnych decyzjach sędziego.

0

Tyle ile w el clasico, gdy sedzia naprawiał swój sprzęt

0

Pewniak karny dla Realu

3

Prędzej Real nie strzeli, niż Getafe strzeli ;p

1

@amanter Mają zawodników w składzie, którzy robią przewagę i jakość, mimo wieku.

2

Gnieciemy ich, kwestia czasu, aż coś wciśniemy. W końcu popełnia błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?