adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz jak mamy walczyć o awans z drużyną z którą mamy przegrany bezpośredni mecz? ;P
5
@lukasz9197 rezerwowym składem zremisowaliśmy z Rosja. Finowie przez większość meczu nie mają nic do gadania. Na siłę obrażać polską reprezentację jest słabe moim zdaniem
0
W tych strojach nowych będą wyglądać jak pajacyki :/
0
Jest młoda, i tak super wynik.
Ogólnie to duzo przyjemniej się ja ogląda a niżeli Radwańska
1
Jeszcze jedna bramka i 2:2 .. dawaj Iga!
0
@Criss18Barca mam wrażenie, że częstochowskie Lwy się obudziły i to między nimi a Wrocławiem będzie się toczyć bój o mistrza. Kibicuje Worynie, bo miał ciężki początek i już nikt w niego nie wierzył, a tu zaczyna jeździć jak stary wyjadacz Ekstraligi.
0
Po co kupowali tego Puchacza?
5
Zawodnicy przychodzą praktycznie za darmo, zawodnicy są skłonni obnizac swoje zarobki, obstawiam, że tak samo Messi i Koeman.. pewnie parę zawodników zostanie sprzedanych, a paru dostanie drugą szansę. Jest to pierwsze okienko, a przy takim syfie jaki był i tak super jakby się już coś udało posprzątać
1
@Vebrol Takiej żenady projektowej dawno nie widziałem.
6
@yoodash Milan i Napoli muszą wygrać
0
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do Koemana to jest to gra w obronie. Nie pamiętam sezonu gdzie tyle traciliśmy, bez względu na przeciwnika.. co z tego że mamy najwięcej bramek w lidze, kiedy mistrzostwa zdobywa się obroną.
38 bramek na 37 kolejek.. to nie miało prawa się udać.
0
Moim zdaniem Zdrowy Coutinho dałby obecnie więcej niż Pedri w ostatnich meczach, ale z drugiej strony gościu pewnie odejdzie i lepiej by było dać minuty wychowankowi, ciekawe jakby był do dyspozycji jakby sytuacja się rozwinęła
1
Atletico realne szanse na porażkę ma tylko z Realem Sociedad.. za to Real z Vilareal oraz wyjazd do Bilbao.. Real wystarczy, że zremisuje.. ale szczerze wątpię, że i jedną i druga drużyna się potknie
5
Moim zdaniem z Hazarda zrobili kozła ofiarnego. Gościu nie ma rytmu meczowego, ciągle łapią go kontuzje.. z Chelsea był gościem, który najwięcej przebiegł z zawodników Realu.. Czego można oczekiwać od gościa, który nie gra prawie w ogóle, a cały sezon siedzi na trybunach.
47
O matko, w przyszły weekend święto La ligi..
Barcelona - Atletico
Real - Sevilla
0
La Liga najciekawsza jeśli chodzi o walkę o mistrza, ale Francuzka też się super zapowiada plus włoska i walka o LM
12
Ten wspaniały moment w którym ruszają ligi amatorskie :)) Powodzenia wszystkim, którzy zaczynają rozgrywki już w ten weekend, a na pewno takich tu nie brakuje! :)
0
@Mns21 66.6% matematyka ponad wszystko
0
@BulaKG Niech młody nie czuje się za pewnie. O nic na pewno nie był wkurzony więc będzie musiał jeszcze bardziej udowodnić swoją wartość
3
Obstawiam, że wkurzyło go to, że nie stosował się do zaleceń taktycznych. Popelnić błąd zawsze idzie wybaczyć, ale jeśli trener mówi jedno, a zawodnik robi drugie.. to tu nic z jego umiejętnościami i wiekiem nie ma wspólnego. Pique-Araujo-Lenglet ;)
0
@zmiter912576 Okej, dzięki wielkie myślę, jak tylko odczuje poprawę to dam znać!
0
@Patrykl145 Wiem, że to z braku magnezu, próbowałem naturalnie sobie z tym poradzić, ale efekt był zbyt mały jak na moje oczekiwania.. :/ nie wiem czy tabletki które reklamują są ok, czy są jakieś mocniejsze
0
Cześć, trenuje w drużynie amatorskiej, i co mecz w 70 minucie łapią mnie skurcze..alkoholu nie pijam i odżywiam się jak na przeciętnego Polaka dobrze.. polecacie jakieś tabletki na skurcze, które macie sprawdzone i działaja?
1
@Majsteer Jakby ponosili konsekwencje za swoje decyzje to by było inaczej.
0
Ze też są ludzie, którzy oglądają mecze i co mecz narzekają na sędziów.. to jest część sportu, raz daje, a raz zabiera.. VAR niczego nie zmienia, bo nikt nie wyciąga konsekwencji po błędnych decyzjach sędziego.
0
Tyle ile w el clasico, gdy sedzia naprawiał swój sprzęt
0
Pewniak karny dla Realu
3
Prędzej Real nie strzeli, niż Getafe strzeli ;p
1
@amanter Mają zawodników w składzie, którzy robią przewagę i jakość, mimo wieku.
2
Gnieciemy ich, kwestia czasu, aż coś wciśniemy. W końcu popełnia błąd