0

@Nieznajomy możliwe, że jedzie już do mety

2

To by i tak nic nie dało, patrząc na tempo i to, że Max musiałby zjechać przed Hamiltonem to Ci dwaj nie musieliby się nawet wyprzedzać. Mercedes w tym wyścigu jest szybszy.

0

I tak po wyścigu raczej :/

1

Perez mvp tej akcji

0

Przegrał start i chciał na chama wjechać przed Hamiltona. Nie lubię ani jednego ani drugiego, ale cieszę się, że jeden z nich będzie wkur***ny po wyścigu ;p

0

Słuszna decyzja.

2

@LambiPL Kevin sam w domu ;p

0

@derlysy1979 Tak to właśnie wygląda jak się ogląda ten sport od święta ;) Maksiu jednak ma szansę

1

@derlysy1979 po treningach bym się wstrzymał z tym. Jest szybki, ale kwalifikacje pokażą więcej. Osobiście nie kibicuję ani jednemu ani drugiemu. #teamLando :D

1

Mingueza nue wiem czy w Barcelonie B powinien grać.

1

Ja tam zawsze liczę, że ani jeden ani drugi nie dojedzie do mety. Nie lubię obu p równo ;p

3

Dwa mecze na zero z tyłu, zawsze miło, szkoda, że jeszcze nie mamy tych bramek z przodu.. Depay jakby strzelił z gry parę bramek to by miał więcej pewności siebie

26

@Lisek Mecz z Anglią pokazał, że dobrze czujemy się z mocniejszym przeciwnikiem i tak na prawdę możemy wygrać z każdym. Mam nadzieję, że potwierdzi się to w barażach.

0

Fati kolejne dolegliwości, kolejna kontuzja.. w tak młodym wieku to jest jakiś żart.. rozumiem po 20 meczach z rzędu... Ale on zagrał jedyne 45 minut i znów odpada

71

Skoro wszystkich świętych, warto wspomnieć naszego Tito.. :/

0

Cules Barcy.. oprawa z super napisem Cules, obijanie auta trenerowi.. a jak przychodzi normalny mecz w lidze to nawet połowa nie przyjdzie ;) jakby ty powiedział teraz Messi "żenua"

0

@leonek160 hahahhahahahahaha, o matko...

2

@DonMatteo901 Gavi Busi Pedri i do rotacji FDJ i wygląda to dobrze. Dziś obrona jak dla mnie TOP gdyby grał Dest od razu na PO

12

@barcelonaLM FDJ to przyszłość klubu, tylko potrzeba trenera, który poprowadzi w przyszłości FDJ, Pedriego i Gaviego

0

Mecz na styku i jedynie kto mnie zawiódł, to Depay,Mingueza oraz po części FDJ. Reszta na plus jak dla mnie... Może trochę niesmak po 100% Desta..

0

@Nazio87 Ja mam tylko jedną i dla mnie najlepszą domową XXI wieku. Koszulka z sezonu 16/17

0

Dawać Atalanta! Dawno nie widziałem ich tak słabo grających.. :/

0

@Kredon zostały mi 3 mecze i z 20 zł 400 zgarne...
Atalanta, Sevilla i Benfica

0

@busquets5 Dokładnie, byłem wczoraj i jest ogień! Swoją drogą zdziwiła mnie "normalna rodzinka", która wzięła na taki film około 5 letnią córkę i ciut starszego syna...

0

@escarabajo w to nie wątpię, jakby tak nie było to by nie śpiewali ;p nie musisz się martwić, ja w domu zbyt często nie bywam ;D

2

Serio chce się kibicom co mecz przez 90 minut cały czas śpiewać " legiaaa Warszawa aaa"

0

@Krzychuuuu14 paździerze Roberto też trzeba się pozbyć. To, że jest Roberto nie znaczy, że ma przyjść Alves

9

NIE dla Alvesa w Barcy. Mamy odbudować skład i przejść przemianę pokoleniową, a nie brać dziadka tylko dlatego, że kiedyś był najlepszy na swojej pozycji i jest legendą klubu.. choćby nawet miał dopłacać, żeby u nas móc grać, to stanowcze NIE

1

@MesQueUnClub_87 obstawiam, że kolega pyta co zrobić, żeby następnym razem nie bolało, a niee żeby przestało boleć w danym momencie, bo jak zje 3 paczki ketonalu na raz to efekt będzie jeszcze szybszy ;)

1

@dmcteam kwas hialuronowy mi pomógł, na allegro idzie kupić. Po 2 miesiącach zażywania na prawdę czułem efekty.( Dużo sportowców korzysta właśnie z tego suplementu) A poza tym to zmienić z orlika na naturalną o ile to możliwe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?