adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nieznajomy możliwe, że jedzie już do mety
2
To by i tak nic nie dało, patrząc na tempo i to, że Max musiałby zjechać przed Hamiltonem to Ci dwaj nie musieliby się nawet wyprzedzać. Mercedes w tym wyścigu jest szybszy.
0
I tak po wyścigu raczej :/
1
Perez mvp tej akcji
0
Przegrał start i chciał na chama wjechać przed Hamiltona. Nie lubię ani jednego ani drugiego, ale cieszę się, że jeden z nich będzie wkur***ny po wyścigu ;p
0
Słuszna decyzja.
2
@LambiPL Kevin sam w domu ;p
0
@derlysy1979 Tak to właśnie wygląda jak się ogląda ten sport od święta ;) Maksiu jednak ma szansę
1
@derlysy1979 po treningach bym się wstrzymał z tym. Jest szybki, ale kwalifikacje pokażą więcej. Osobiście nie kibicuję ani jednemu ani drugiemu. #teamLando :D
1
Mingueza nue wiem czy w Barcelonie B powinien grać.
1
Ja tam zawsze liczę, że ani jeden ani drugi nie dojedzie do mety. Nie lubię obu p równo ;p
3
Dwa mecze na zero z tyłu, zawsze miło, szkoda, że jeszcze nie mamy tych bramek z przodu.. Depay jakby strzelił z gry parę bramek to by miał więcej pewności siebie
26
@Lisek Mecz z Anglią pokazał, że dobrze czujemy się z mocniejszym przeciwnikiem i tak na prawdę możemy wygrać z każdym. Mam nadzieję, że potwierdzi się to w barażach.
0
Fati kolejne dolegliwości, kolejna kontuzja.. w tak młodym wieku to jest jakiś żart.. rozumiem po 20 meczach z rzędu... Ale on zagrał jedyne 45 minut i znów odpada
71
Skoro wszystkich świętych, warto wspomnieć naszego Tito.. :/
0
Cules Barcy.. oprawa z super napisem Cules, obijanie auta trenerowi.. a jak przychodzi normalny mecz w lidze to nawet połowa nie przyjdzie ;) jakby ty powiedział teraz Messi "żenua"
0
@leonek160 hahahhahahahahaha, o matko...
2
@DonMatteo901 Gavi Busi Pedri i do rotacji FDJ i wygląda to dobrze. Dziś obrona jak dla mnie TOP gdyby grał Dest od razu na PO
12
@barcelonaLM FDJ to przyszłość klubu, tylko potrzeba trenera, który poprowadzi w przyszłości FDJ, Pedriego i Gaviego
0
Mecz na styku i jedynie kto mnie zawiódł, to Depay,Mingueza oraz po części FDJ. Reszta na plus jak dla mnie... Może trochę niesmak po 100% Desta..
0
@Nazio87 Ja mam tylko jedną i dla mnie najlepszą domową XXI wieku. Koszulka z sezonu 16/17
0
Dawać Atalanta! Dawno nie widziałem ich tak słabo grających.. :/
0
@Kredon zostały mi 3 mecze i z 20 zł 400 zgarne...
Atalanta, Sevilla i Benfica
0
@busquets5 Dokładnie, byłem wczoraj i jest ogień! Swoją drogą zdziwiła mnie "normalna rodzinka", która wzięła na taki film około 5 letnią córkę i ciut starszego syna...
0
@escarabajo w to nie wątpię, jakby tak nie było to by nie śpiewali ;p nie musisz się martwić, ja w domu zbyt często nie bywam ;D
2
Serio chce się kibicom co mecz przez 90 minut cały czas śpiewać " legiaaa Warszawa aaa"
0
@Krzychuuuu14 paździerze Roberto też trzeba się pozbyć. To, że jest Roberto nie znaczy, że ma przyjść Alves
9
NIE dla Alvesa w Barcy. Mamy odbudować skład i przejść przemianę pokoleniową, a nie brać dziadka tylko dlatego, że kiedyś był najlepszy na swojej pozycji i jest legendą klubu.. choćby nawet miał dopłacać, żeby u nas móc grać, to stanowcze NIE
1
@MesQueUnClub_87 obstawiam, że kolega pyta co zrobić, żeby następnym razem nie bolało, a niee żeby przestało boleć w danym momencie, bo jak zje 3 paczki ketonalu na raz to efekt będzie jeszcze szybszy ;)
1
@dmcteam kwas hialuronowy mi pomógł, na allegro idzie kupić. Po 2 miesiącach zażywania na prawdę czułem efekty.( Dużo sportowców korzysta właśnie z tego suplementu) A poza tym to zmienić z orlika na naturalną o ile to możliwe ;)