9

Niektórzy są tutaj tylko po to żeby narzekać. Pozbywamy się zawodnika który był nam niepotrzebny, bierzemy gościa za darmo, który będzie miał pensje jak jakiś junior.
Czekam na Coutinho i Fatiego

1

Jak dla mnie Puig może cały sezon siedzieć na ławce. Jeśli za niego mają grać młodsi i nasi to nie ma problemu. Byle nie siedzi na ławie kosztem Pjanicia

0

Liczę że wpuści tego nowego młodego Messiego, gorszy niż Neymar nie będzie

3

Tu nie chodzi, że PSG, mi zależy żeby obejrzeć magię na BOISKU ;)

0

Moment w którym Legia ma trudniejszą grupę niż Real.. :D

0

Szkoda, że temat koszulki pamiątkowej się nie rozwinął na tyle, aby coś zorganizować (chyba, że nasi nadzorcy mają coś w planach). Ja sobie zamówiłem taką oto koszuleczkę. :D
https://allegro.pl/oferta/koszulka-kolekcjonerska-messi-koniec-barcelona-s-11028573082?snapshot=MjAyMS0wOC0xMlQyMDoyNDozMS4wNzBaO2J1eWVyOzY2ZmFhNWM2MDE3YjliMjUyNGU3NTA0NTA3M2I0NjhjYzg1NTgyNzUzZjRjZTY3YTc1ZTI1NWVmMDE2ZjFlMzE%3D

4

Najważniejsze na zero z tyłu.

7

Ten sezon będzie inny niż poprzednie.. nie mając najlepszego zawodnika świata, każde zwycięstwo będzie smakować ciut lepiej oraz każda wygrana będzie generowala nowych bohaterów.
Koniec z MVP dla Leo :)

1

Czy wiadomo coś o koszulce pożegnalnej Messiego? Chętnie bym takową kupił.

1

@Elnuum póki co to La Liga z roku na rok się stacza, a inne ligi są bardziej atrakcyjne.. jak tak dalej pójdzie to 1 francuska będzie ciekawsza niż laliga

2

@Kwiatek67 Myślałem, że już nigdy się nie usmiechnie.. a tu takie cos..

0

Z relacji na Instagramie od Griezza wynika, że wspiera Umtittego po wczorajszych gwizdach :)

7

motm od rac1 będzie się nawyzwac na cześć Leo Messiego ;)

6

@pt9 żałuję, ale Ci co mają teraz po 4/8 lat, to za bardzo Messiego nie będą widzieć... Więc nie mogę narzekać, żyjąc w czasach gdzie grał Leo

21

Czy jest Barca bez Messiego? Nie wiem, bo wychowałem się na Barcelonie gdzie co mecz gościu robił show..

3

Miejsce Leo :( kurcze...

0

@QuiqueSetien1958 a mają po swoim meczu, boli aż tak?

6

@PatrychoO dam za nią nawet 500zl

3

@KacperVEB tylko Messiemu się należy pomnik. Legenda to mało powiedziane

0

@Litman ale z drugiej strony co było problemem z PSG? Wolny zawodnik więc kwestia podpisu, powiedział ile chce kasy, oni mu dali. Tu nie było co załatwiać, sezon się zaczyna, a Leo chce wrócić do treningów

0

@kubaa2002 raczej plotki, nie ma miejsca na wypłaty, więc raczej będziemy sprzedawanych zawodników łatać La masia

3

@KapiFCB i powiedział, że nie będzie robił problemów klubowi i był najlepszym zawodnikiem sezonu

5

Messi tyle zrobił i osiągnął, że tak na prawdę może zrobić wszystko co tylko chce i nie powinno się mieć do niego żalu. Bo zeszły rok został w Barcy z przymusu i chwała mu za to że nie odwalił szopki jak niektórzy zawodnicy, że nie trenowali i kombinowali.

0

@Elosek Jakby nie patrzeć Barcelona kupująca Dembele, Cou, Griezza i resztę też za bardzo fair Play się nie trzymała.

10

Smieszne, że gościu którego nigdy nie widziałem na oczy, nawet nie wiem jaki jest z charakteru, jest ważna osobą w życiu.. dla mnie chłopaka grającego w piłkę.. przez większość życia wracałem do szkoły/ pracy z głową w górze bo Messi znów dał popis w weekend / w LM... Ech..

3

Życzę Leo, żeby zawsze był taki jak w Barcy i żeby te asy z PSG go nie zmieniły. Skromny, cichy chłopak, który wszystkie spory załatwiał na boisku umiejętnościami.

2

Czuję się, jakbym stracił kogoś bliskiego... Niby weekend, ale człowiek najlepiej puściłby sobie najlepsze momenty Leo i puszczały by łzy po policzkach

6

Serce będzie boleć jeszcze trochę.. dobrze chociaz, że Leo ma już 34 lata i że i tak by długo nie pograł... Najbardziej boli brak możliwości pożegnania :(

3

Dlaczego nie dali Leo odejsc kiedy chciał...

3

@goldmetaxa Ochłoń... Barcelona dalej ma zawodników jakościowo lepszych niż reszta drużyn LL. Wszystko zależy od trenera, czy jest w stanie stworzyć z tych zawodników zespół doświadczonych zawodników z młodzieżą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?