0

Na cały sezon pada z 15 goli z wolnych w La lidze, a wolne wyliczają tylko Messiemu.. xD

1

Jakby Messi miał z kim grać to by grał ale wszyscy biegają po środku i robią sztuczny tłum

1

Cou i Brait tylko robią sztuczny tłok

2

Do zmiany cou greizz, brait i Busi. Wejdą młodzi i z Messim easy win

35

Jak Messi gra sam jak już mógł mieć 2 asysty ... Się znacie na piłce mocno widze

0

Messi stwarza jedyne zagrożenie pod bramką. Griezz powinien mieć 2 bramki

0

Jak nie będzie zmian w przerwie to dla mnie zart

0

Sprzedać grieza, busiego, cou, brejta. Kupić skrzydłowego z krwi i kości i napastnika i dać im trenera który stworzy drużynę

13

Trener powiedział Puigowi, że nie będzie dostawał minut, ten powiedział prasie prawdę i Trener ma pretensje do Rikiego, że sie wygadał. Nikt by nie zauważył, że nie gra w meczach gdyby się nie wygadał. Tonący brzytwy się chwyta.. jeszcze jeden słabszy mecz i Riki znów będzie grał pierwsze skrzypce. Pozdrawiam i miłej niedzieli

5

Zauważyłem, że każdy trener w ostateczności łapie się Puiga.. mnie osobiście ten chłopak nie zawiódł w żadnym meczu. Jeśli mu nie wychodziło to biegał do upadłego. Jeśli miałbym na kogoś stawiać to na gościa, ktory nie umie ustać w miejscu, niż na gościa który w tym miejscu stoi już od paru lat

11

Gdyby Messi miał skrzydłowych i napadziora przed sobą to ofensywa inaczej by wyglądała. Swoją drogą nawet u mnie w a klasie mamy nominalnych skrzydłowych, a w Barcy na obecną chwilę takowych nie ma.

0

@Michael24 spróbuj wyprasować przez szmatę albo ręcznik, może pomoze

0

@BarcaInfo 3 lata później urodziłem się ja. Wszystko się zgadza!!

0

Ale wybuch w F1

0

Pedri nie pewny i mało dokładny momentami, także dobrze, że zmiana

1

0

@Drozdu7 obojętne kto wygra.. i tak on zaistnieje

2

Ale fajny singiel Krystian Ochman zaśpiewał teraz w the voice of Poland..

1

Najman kasę zgarnął, a następne fame z rewanżem się sprzeda 2 razy bardziej niż to dziś... Wolę barwy szczęścia..

1

Szkoda że nie mamy Suareza

1

@lucas/catalan wygląda trochę jak córka Zlatana

0

Cześć Wam. Mam problem z laptopem. Ekran działa tylko na ekranie zewnetrznym załączonym na HDMI i nie podświetla mi się klawiatura. Laptop został trochę zalany niecały miesiąc temu.. czy to może być powód i co to może być?

0

@tomFCB nie była wlasnie

0

Cześć, mam sprawe. 2 miesiące temu zalalem laptopa herbata, wysuszylem go w miarę możliwości i działał normalnie aż do dziś. Jak go odpalam to świeci tylko dioda power a ekran i klawiatura się nie podświetla.. dałem przez HDMI do tv i tam normalnie jest pulpit. Czy możliwe że to przez zalanie 2 MSC temu przestał działać ekran i klawiatura?

2

No i runda jesienna dobiegła końca. Fajnie, że dali nam dograć do końca i tego nie przerwali.. w dzisiejszych czasach móc wyjść na trening, zagrać w weekend mecz, to na prawdę dużo

1

Głowa do góry. Przynajmniej zwycięstwa teraz więcej znaczą niż te przyzwyczajone 5:0 z Pepem

9

De Jong i Griezz odbudowani dzięki Koemanowi. Super przygotowanie do meczu na TVP

7

Dembele najlepszy na razie

0

Ja nie wiem jak Riki nie dostaje szans przy takim problemie w pomocy

1

Pedri dostaje duzo szans na pokazanie się, na pewno wiecej niż Trincao, Riki i inni młodzi razem wzięci.. oczywiscie poza Ansu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?