adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na cały sezon pada z 15 goli z wolnych w La lidze, a wolne wyliczają tylko Messiemu.. xD
1
Jakby Messi miał z kim grać to by grał ale wszyscy biegają po środku i robią sztuczny tłum
1
Cou i Brait tylko robią sztuczny tłok
2
Do zmiany cou greizz, brait i Busi. Wejdą młodzi i z Messim easy win
35
Jak Messi gra sam jak już mógł mieć 2 asysty ... Się znacie na piłce mocno widze
0
Messi stwarza jedyne zagrożenie pod bramką. Griezz powinien mieć 2 bramki
0
Jak nie będzie zmian w przerwie to dla mnie zart
0
Sprzedać grieza, busiego, cou, brejta. Kupić skrzydłowego z krwi i kości i napastnika i dać im trenera który stworzy drużynę
13
Trener powiedział Puigowi, że nie będzie dostawał minut, ten powiedział prasie prawdę i Trener ma pretensje do Rikiego, że sie wygadał. Nikt by nie zauważył, że nie gra w meczach gdyby się nie wygadał. Tonący brzytwy się chwyta.. jeszcze jeden słabszy mecz i Riki znów będzie grał pierwsze skrzypce. Pozdrawiam i miłej niedzieli
5
Zauważyłem, że każdy trener w ostateczności łapie się Puiga.. mnie osobiście ten chłopak nie zawiódł w żadnym meczu. Jeśli mu nie wychodziło to biegał do upadłego. Jeśli miałbym na kogoś stawiać to na gościa, ktory nie umie ustać w miejscu, niż na gościa który w tym miejscu stoi już od paru lat
11
Gdyby Messi miał skrzydłowych i napadziora przed sobą to ofensywa inaczej by wyglądała. Swoją drogą nawet u mnie w a klasie mamy nominalnych skrzydłowych, a w Barcy na obecną chwilę takowych nie ma.
0
@Michael24 spróbuj wyprasować przez szmatę albo ręcznik, może pomoze
0
@BarcaInfo 3 lata później urodziłem się ja. Wszystko się zgadza!!
0
Ale wybuch w F1
0
Pedri nie pewny i mało dokładny momentami, także dobrze, że zmiana
1
@polishtoaster Leon
0
@Drozdu7 obojętne kto wygra.. i tak on zaistnieje
2
Ale fajny singiel Krystian Ochman zaśpiewał teraz w the voice of Poland..
1
Najman kasę zgarnął, a następne fame z rewanżem się sprzeda 2 razy bardziej niż to dziś... Wolę barwy szczęścia..
1
Szkoda że nie mamy Suareza
1
@lucas/catalan wygląda trochę jak córka Zlatana
0
Cześć Wam. Mam problem z laptopem. Ekran działa tylko na ekranie zewnetrznym załączonym na HDMI i nie podświetla mi się klawiatura. Laptop został trochę zalany niecały miesiąc temu.. czy to może być powód i co to może być?
0
@tomFCB nie była wlasnie
0
Cześć, mam sprawe. 2 miesiące temu zalalem laptopa herbata, wysuszylem go w miarę możliwości i działał normalnie aż do dziś. Jak go odpalam to świeci tylko dioda power a ekran i klawiatura się nie podświetla.. dałem przez HDMI do tv i tam normalnie jest pulpit. Czy możliwe że to przez zalanie 2 MSC temu przestał działać ekran i klawiatura?
2
No i runda jesienna dobiegła końca. Fajnie, że dali nam dograć do końca i tego nie przerwali.. w dzisiejszych czasach móc wyjść na trening, zagrać w weekend mecz, to na prawdę dużo
1
Głowa do góry. Przynajmniej zwycięstwa teraz więcej znaczą niż te przyzwyczajone 5:0 z Pepem
9
De Jong i Griezz odbudowani dzięki Koemanowi. Super przygotowanie do meczu na TVP
7
Dembele najlepszy na razie
0
Ja nie wiem jak Riki nie dostaje szans przy takim problemie w pomocy
1
Pedri dostaje duzo szans na pokazanie się, na pewno wiecej niż Trincao, Riki i inni młodzi razem wzięci.. oczywiscie poza Ansu