11

2 błędy to oni popełnili od 80-85 minuty kiedy zacząłem oglądać.

0

Widać ile kosztuje Levante ten mecz. Serducho zostawiają

3

Magik. Nie no żart.

11

Niektórzy tu oczekują, żeby Messi oddawał wolne i co mecz, dwa padała bramka z rzutu wolnego.. To jest moment w którym powinniście się przewietrzyć.Zobaczcie sobie skróty wszystkich spotkań z poprzedniej kolejki i policzcie ile padło bramek z wolnego.. tak samo w innych ligach. Cieszcie się, że Messi ma już bodajże 3 lub 4 bramki z wolnego w tym sezonie. Mało jest takich zawodników

0

Moje zdanie jest takie, że nie jest w treningach, nie identyfikuje się jeszcze w 100% z drużyną(poprzez brak minut i kontuzje) z czego wynika po prostu, że na chwilę obecną ktoś inny zagra tam lepiej. W lidze ma szanse sie rozegrac, ale nie ma sie co spieszyc :P

1

Nie ma się co śpieszyć, bo i tak sezon ma już stracony :) Dembele to nasze wzmocnienie na 2018/2019. :)

9

Messi dzisiaj mimo wszystko na minus,trochę za dużo i na chama holuje..ale taki mecz to mało kiedy

0

Niektóre komentarze tak bolą, że masakra...

0

Ogólnie to Vidal i Roberto aktywni, robia szum i zagrożenie, ale trochę niedokładnie. Rakieta na razie najlepszy

0

Vidal malinke posłał

3

Głupio się patrzy na takie pustki na trybunach...

7

Wychowankowie w Barcelonie teraz mają o tyle trudniej, że żeby grać to musisz być od razu super dobry.. nie mają takiego czegoś jak " ogrywanie sie ".. no a w Barcelonie B to ciężko się wybić

10

I te dodatki do bravosportu.. piłka na gumce.. bransoletki klubowe.. gumowe diody na komórkę klubowe .. och

1

Ciężko jest sprzedać zawodników, nic nie znaczących dla poprzedniego klubu( czyt. Nas), którzy nawet nie byli dobrzy, wyróżniający się. Dodam nawet, że właśnie Barcelona pokazała ich słabe strony i to, że to nie są dobrzy zawodnicy

0

Ale ja nie pobieram, po prostu lubię mieć taką możliwość :|

0

Cześć Wam :) Czy ktoś wie może co się stało z stroną torrenty.to? Czy usunęli ją na Amen czy przerwa jakaś? :/ Jeśli ją usunęli to czy istnieje jakaś inna strona skąd mógłbym pobierać seriale/filmy?

2

Nietrafione letnie okno transferowe Realu robi swoje niestety..Caballos, Llorente, Theo.. Do tego Asensio i Mayoral którzy nie odpalili... Gdyby oni zagrali tak jak się od nich oczekiwało ( nawet tutaj ) To Real miałby pakę super grajków na wiele wiele wiele lat.. No, ale taka piłka..

1

Kiedyś użytkownicy się tam nie ciśli lub do tego się nie przyznawali i jakoś portal istniał ;)

4

Może nie w tym roku, ale uwierz, że przyjdzie taki moment, że nawet nie będziesz miał ochoty wchodzić na internet :)

1

Moim zdaniem powinno być karalne reklamowanie wiadomo jakiej strony.. pisanie komentarzy, na temat jakie tam głupoty piszą, że zaraz im serwery wybiją, robi tylko to, że nabija im wejścia i reklamuje inną stronę. O ile mnie pamięć nie myli kiedyś były za to bany, nie wiem jak to tam teraz jest ale regulamin się chyba nie zmienił. A teraz jest moda na wchodzenie tam i pisanie o tym tutaj :)

0

Szkoda mi Benzemy. Cały Real gra cały rok piach, a on dostaje po dupie za wszystko..

0

Że wrócą silniejsi

0

Polska będzie mieć w grupie tylko dodatkowo 2 zespoły? I jeśli przegrają z nimi to spadają dywizję niżej? Dobrze rozumiem zasady? I jeszcze pytanie , czy będą rewanze, czy tylko 2 mecze?

0

Ale zaje...

0

Najgorsze, że nie gra Benzema i nie zwala na niego

0

Polacy myślę że powalcza o 2 miejsce

2

0:1, można wyłączyć.

2

Ja miałem z Hermioną :P Tak sobie myślę, że to będzie mój plan B, w razie niepowodzeń :D

2

La Rambla tak samo jak strona Realu ma swoich " orłów" nie się co kłócić kto ma ich więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?