adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
2 błędy to oni popełnili od 80-85 minuty kiedy zacząłem oglądać.
1
http://www.fangol.pl/view/238866/cristiano-ronaldo-po
0
Widać ile kosztuje Levante ten mecz. Serducho zostawiają
3
Magik. Nie no żart.
11
Niektórzy tu oczekują, żeby Messi oddawał wolne i co mecz, dwa padała bramka z rzutu wolnego.. To jest moment w którym powinniście się przewietrzyć.Zobaczcie sobie skróty wszystkich spotkań z poprzedniej kolejki i policzcie ile padło bramek z wolnego.. tak samo w innych ligach. Cieszcie się, że Messi ma już bodajże 3 lub 4 bramki z wolnego w tym sezonie. Mało jest takich zawodników
0
Moje zdanie jest takie, że nie jest w treningach, nie identyfikuje się jeszcze w 100% z drużyną(poprzez brak minut i kontuzje) z czego wynika po prostu, że na chwilę obecną ktoś inny zagra tam lepiej. W lidze ma szanse sie rozegrac, ale nie ma sie co spieszyc :P
1
Nie ma się co śpieszyć, bo i tak sezon ma już stracony :) Dembele to nasze wzmocnienie na 2018/2019. :)
9
Messi dzisiaj mimo wszystko na minus,trochę za dużo i na chama holuje..ale taki mecz to mało kiedy
0
Niektóre komentarze tak bolą, że masakra...
0
Ogólnie to Vidal i Roberto aktywni, robia szum i zagrożenie, ale trochę niedokładnie. Rakieta na razie najlepszy
0
Vidal malinke posłał
3
Głupio się patrzy na takie pustki na trybunach...
7
Wychowankowie w Barcelonie teraz mają o tyle trudniej, że żeby grać to musisz być od razu super dobry.. nie mają takiego czegoś jak " ogrywanie sie ".. no a w Barcelonie B to ciężko się wybić
10
I te dodatki do bravosportu.. piłka na gumce.. bransoletki klubowe.. gumowe diody na komórkę klubowe .. och
1
Ciężko jest sprzedać zawodników, nic nie znaczących dla poprzedniego klubu( czyt. Nas), którzy nawet nie byli dobrzy, wyróżniający się. Dodam nawet, że właśnie Barcelona pokazała ich słabe strony i to, że to nie są dobrzy zawodnicy
0
Ale ja nie pobieram, po prostu lubię mieć taką możliwość :|
0
Cześć Wam :) Czy ktoś wie może co się stało z stroną torrenty.to? Czy usunęli ją na Amen czy przerwa jakaś? :/ Jeśli ją usunęli to czy istnieje jakaś inna strona skąd mógłbym pobierać seriale/filmy?
2
Nietrafione letnie okno transferowe Realu robi swoje niestety..Caballos, Llorente, Theo.. Do tego Asensio i Mayoral którzy nie odpalili... Gdyby oni zagrali tak jak się od nich oczekiwało ( nawet tutaj ) To Real miałby pakę super grajków na wiele wiele wiele lat.. No, ale taka piłka..
1
Kiedyś użytkownicy się tam nie ciśli lub do tego się nie przyznawali i jakoś portal istniał ;)
4
Może nie w tym roku, ale uwierz, że przyjdzie taki moment, że nawet nie będziesz miał ochoty wchodzić na internet :)
1
Moim zdaniem powinno być karalne reklamowanie wiadomo jakiej strony.. pisanie komentarzy, na temat jakie tam głupoty piszą, że zaraz im serwery wybiją, robi tylko to, że nabija im wejścia i reklamuje inną stronę. O ile mnie pamięć nie myli kiedyś były za to bany, nie wiem jak to tam teraz jest ale regulamin się chyba nie zmienił. A teraz jest moda na wchodzenie tam i pisanie o tym tutaj :)
0
Szkoda mi Benzemy. Cały Real gra cały rok piach, a on dostaje po dupie za wszystko..
0
Że wrócą silniejsi
0
Polska będzie mieć w grupie tylko dodatkowo 2 zespoły? I jeśli przegrają z nimi to spadają dywizję niżej? Dobrze rozumiem zasady? I jeszcze pytanie , czy będą rewanze, czy tylko 2 mecze?
0
Ale zaje...
0
Najgorsze, że nie gra Benzema i nie zwala na niego
0
Polacy myślę że powalcza o 2 miejsce
2
0:1, można wyłączyć.
2
Ja miałem z Hermioną :P Tak sobie myślę, że to będzie mój plan B, w razie niepowodzeń :D
2
La Rambla tak samo jak strona Realu ma swoich " orłów" nie się co kłócić kto ma ich więcej