0

Sevilla wstyd! taki zespół, a organizacja zerowa!! prawie 10 min w dziesiątke.. i zero reakcji

1

INIESTA W KONCU ASYSTA W LIDZE!! :D :)

0

Ostatnio lubi tracic punkty z ogórkami.? O.o

3

Przyjeżdżamy, pijemy i rozmawiamy -Leo Messi... już za tydzień w Onecie

1

tak jakby Henry za każdym strzelonym gol biegł do asystującego i cieszył się razem z nim.. :)

2

każdego irytuje ta cieszynka oprócz wielkich fanatyków Ronaldo, co jakby nie zrobił to będzie ich obiektem westchnień :D

57

Ronaldo to wielki zawodnik, ale wczoraj po bramce zachował się totalnie frajersko.. no ale jak lubi się cieszyc samemu z bramki do pustaka niż podziękowac Chicharito za podanie to już jego sprawa.. :) dobrze że u nas nie ma takich zachowań

1

dziwne, że mało zawodników Porto :) Bo to jednak ONI zagrali najlepiej w tej rundzie LM :)

1

Barca w tym roku w meczach oficjalnych o punkty lub pucharowe mecze ma bilans 42 wygranych 4 remisów i 5 przegranych :D nie jest źle :D i pomyślec że Barca praktycznie co roku ma.. to my kibice smutni jesteśmy tylko 9 razy :D ( z czego remis może byc czasem jak wygrana ^^ ) :D

0

nie nastawiajmy się na super debiutancki mecz bo jednak po takiej kontuzji ciężko wrócic do rytmu meczowego ( oczywiscie nie chodzi tu o debiut z PSG bo przecież nie jest powołany )

0

pomysł dobry i mógł podziałac, zaryzykował, ale się nie udało :)

0

Ty pajacu to nawet liczyc nie potrafisz, a obrażasz swoich idoli od frajerów.. jakby wygrali to byś pierwszy biegł do szkoły opowiedziec kolegom jak to super zagrali Twoi cudowni :)

0

Suarez i Pique :/ indywidualne błędy

1

i to tyle jeśli chodzi o to czy potrzebujemy prawego obronce

0

dobry strzał w miare

0

lecą do tego ataku jakby walczyli o remis

0

Pique dał dupy :/

0

spytaj tych co nie mają już gdzie mieszkać :D

4

ach te STSy.. Raz pod wozem, raz pod wozem xD

3

w Realu nie myślą! Odwołują się od kartki CR7.. Fakt kartka niesłuszna, ale mam nadzieje, że jak anulują tą kartke to złapie ją przed meczem z Sevillą lub Valencia ;)

2

Ostro, ale prawdziwy komentarz odnośnie Roberto

0

Akurat im mniej słyszymy Roberto tym lepiej :) On jest od brudnej roboty :D a nie ofensywny środkowy rozgrywający :D

0

Messi albo ma kontuzje albo tak tragicznie gra od meczu z MAN CITY

0

Powinni grac ten ostatni mecz Ci którzy wywalczyli te mistrzostwo! a nie Barca B która nie potrafi grac zespołowo i każdy z nich uważa się za gwiazdę :) Po co ich nagradzac podstawowym składem w Barcy?

0

Nono :D Brawa dla Realu :D poprzeczka mocno zawieszona, ale nie ważne ile strzelą.. i tak będą miec 3 pkt :P

0

Znając Messiego to nie udaje, bo kazdy wie, że Messi chce grać w każdym meczu :D

7

ciary :D

6

OFICJALNIE ! Messi w podstawowym składzie! :O

1

Messi co mecz zaskakuje każdego choć wszyscy wiedzą na co go stać.. jak pomyśle co on może zrobić w El Classico to mnie ciary przechodzą :D

0

klasa okręgowa mi wystarcza :) a co do mojego komentarza powyżej to nie chciałem ubliżyć Vermie tylko pokazać w jakiej formie obecnie jest Khedira i jaka jest jego pozycja w zespole. pozdrawiam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?