adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla wstyd! taki zespół, a organizacja zerowa!! prawie 10 min w dziesiątke.. i zero reakcji
1
INIESTA W KONCU ASYSTA W LIDZE!! :D :)
0
Ostatnio lubi tracic punkty z ogórkami.? O.o
3
Przyjeżdżamy, pijemy i rozmawiamy -Leo Messi... już za tydzień w Onecie
1
tak jakby Henry za każdym strzelonym gol biegł do asystującego i cieszył się razem z nim.. :)
2
każdego irytuje ta cieszynka oprócz wielkich fanatyków Ronaldo, co jakby nie zrobił to będzie ich obiektem westchnień :D
57
Ronaldo to wielki zawodnik, ale wczoraj po bramce zachował się totalnie frajersko.. no ale jak lubi się cieszyc samemu z bramki do pustaka niż podziękowac Chicharito za podanie to już jego sprawa.. :) dobrze że u nas nie ma takich zachowań
1
dziwne, że mało zawodników Porto :) Bo to jednak ONI zagrali najlepiej w tej rundzie LM :)
1
Barca w tym roku w meczach oficjalnych o punkty lub pucharowe mecze ma bilans 42 wygranych 4 remisów i 5 przegranych :D nie jest źle :D i pomyślec że Barca praktycznie co roku ma.. to my kibice smutni jesteśmy tylko 9 razy :D ( z czego remis może byc czasem jak wygrana ^^ ) :D
0
nie nastawiajmy się na super debiutancki mecz bo jednak po takiej kontuzji ciężko wrócic do rytmu meczowego ( oczywiscie nie chodzi tu o debiut z PSG bo przecież nie jest powołany )
0
pomysł dobry i mógł podziałac, zaryzykował, ale się nie udało :)
0
Ty pajacu to nawet liczyc nie potrafisz, a obrażasz swoich idoli od frajerów.. jakby wygrali to byś pierwszy biegł do szkoły opowiedziec kolegom jak to super zagrali Twoi cudowni :)
0
Suarez i Pique :/ indywidualne błędy
1
i to tyle jeśli chodzi o to czy potrzebujemy prawego obronce
0
dobry strzał w miare
0
lecą do tego ataku jakby walczyli o remis
0
Pique dał dupy :/
0
spytaj tych co nie mają już gdzie mieszkać :D
4
ach te STSy.. Raz pod wozem, raz pod wozem xD
3
w Realu nie myślą! Odwołują się od kartki CR7.. Fakt kartka niesłuszna, ale mam nadzieje, że jak anulują tą kartke to złapie ją przed meczem z Sevillą lub Valencia ;)
2
Ostro, ale prawdziwy komentarz odnośnie Roberto
0
Akurat im mniej słyszymy Roberto tym lepiej :) On jest od brudnej roboty :D a nie ofensywny środkowy rozgrywający :D
0
Messi albo ma kontuzje albo tak tragicznie gra od meczu z MAN CITY
0
Powinni grac ten ostatni mecz Ci którzy wywalczyli te mistrzostwo! a nie Barca B która nie potrafi grac zespołowo i każdy z nich uważa się za gwiazdę :) Po co ich nagradzac podstawowym składem w Barcy?
0
Nono :D Brawa dla Realu :D poprzeczka mocno zawieszona, ale nie ważne ile strzelą.. i tak będą miec 3 pkt :P
0
Znając Messiego to nie udaje, bo kazdy wie, że Messi chce grać w każdym meczu :D
7
6
OFICJALNIE ! Messi w podstawowym składzie! :O
1
Messi co mecz zaskakuje każdego choć wszyscy wiedzą na co go stać.. jak pomyśle co on może zrobić w El Classico to mnie ciary przechodzą :D
0
klasa okręgowa mi wystarcza :) a co do mojego komentarza powyżej to nie chciałem ubliżyć Vermie tylko pokazać w jakiej formie obecnie jest Khedira i jaka jest jego pozycja w zespole. pozdrawiam :D