0

BVB klasyczek

0

@wojopancer Nie, z chlebem.

7

WOW brawo Madison pokonać numer jeden i dwa i wygrać to robi wrażenie

0

@BorzyKrzys Jak po co pieniądz musi się kręcić :P

0

@GigiAmoroso Ale za to mają najzdrowszą ligę w Europie, nie ma głupiego wydawania kasy nie ma wydawania w ogóle...

0

@FcPortoFan1999 Teraz to będzie ciężko bo do RG włącznie to głównie trzeba punkty bronić niż dokładać

1

@CLS63AMG A co cię za nim nie ciągnie tu powie że go Australijczycy otruli tam nie udzieli wywiadu australijskiej telewizji innym razem spruje się do kibiców... Novak już taki jest

0

@FcPortoFan1999 Nic nie wskazuje żeby mieli się wycofać z grania więc tak będą wygrywać albo przegrywać :d

3

@FCB_dimiC No dwa tygodnie potem lecimy Doha Dubaj IW Miami...

0

@esem91 200 i możemy porozmawiać

0

@Mitch_Atleta A oni tam będą mieć sporą szansę na City/PSG :P

1

@mekston Tak ale będzie to albo 200pkt albo 900.

0

Ja pierdziele

0

Ale teraz wyciągła :O

1

@partymaker Super tie-break w ostatnich setach (3 u Pań i 5 u Panów) na szlemach jest do 10

0

Dobrze że jest troche Madison z pierwszego seta

3

Dwa dni już grają :P

3

Takkkkkkkkk ale mecz walki

1

@damianex10 Prawda? :/

0

@MesQueUnClub96 Dobre warunki + jak dobrze czyta to jedzie na pełnej

0

Ale granie na Rod Laver Arena

0

Nie wierze

0

Że to się udało wyratować

1

@Sinirsey Marek Furjan i Dawid Celt.

1

Ale są nerwy xd

1

Takkkkkkkkkkkkkkkk

0

@FcPortoFan1999 Nosorożki może ;))

0

@cinero1996 Jak się ogląda od święta to można wysnuć taką teorię :)

4

Typowa Madison albo po winnerze zbierasz szczękę z podłogi albo to jest dwumetrowy aut

0

Eh sytuacji z meczu Saba Tauson nie pobiły :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?