adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BVB klasyczek
0
@wojopancer Nie, z chlebem.
7
WOW brawo Madison pokonać numer jeden i dwa i wygrać to robi wrażenie
0
@BorzyKrzys Jak po co pieniądz musi się kręcić :P
0
@GigiAmoroso Ale za to mają najzdrowszą ligę w Europie, nie ma głupiego wydawania kasy nie ma wydawania w ogóle...
0
@FcPortoFan1999 Teraz to będzie ciężko bo do RG włącznie to głównie trzeba punkty bronić niż dokładać
1
@CLS63AMG A co cię za nim nie ciągnie tu powie że go Australijczycy otruli tam nie udzieli wywiadu australijskiej telewizji innym razem spruje się do kibiców... Novak już taki jest
0
@FcPortoFan1999 Nic nie wskazuje żeby mieli się wycofać z grania więc tak będą wygrywać albo przegrywać :d
3
@FCB_dimiC No dwa tygodnie potem lecimy Doha Dubaj IW Miami...
0
@esem91 200 i możemy porozmawiać
0
@Mitch_Atleta A oni tam będą mieć sporą szansę na City/PSG :P
1
@mekston Tak ale będzie to albo 200pkt albo 900.
0
Ja pierdziele
0
Ale teraz wyciągła :O
1
@partymaker Super tie-break w ostatnich setach (3 u Pań i 5 u Panów) na szlemach jest do 10
0
Dobrze że jest troche Madison z pierwszego seta
3
Dwa dni już grają :P
3
Takkkkkkkkk ale mecz walki
1
@damianex10 Prawda? :/
0
@MesQueUnClub96 Dobre warunki + jak dobrze czyta to jedzie na pełnej
0
Ale granie na Rod Laver Arena
0
Nie wierze
0
Że to się udało wyratować
1
@Sinirsey Marek Furjan i Dawid Celt.
1
Ale są nerwy xd
1
Takkkkkkkkkkkkkkkk
0
@FcPortoFan1999 Nosorożki może ;))
0
@cinero1996 Jak się ogląda od święta to można wysnuć taką teorię :)
4
Typowa Madison albo po winnerze zbierasz szczękę z podłogi albo to jest dwumetrowy aut
0
Eh sytuacji z meczu Saba Tauson nie pobiły :d