1

Linda lepsza w kosmicznym pierwszym secie

0

@takisobiektos Za to Iga Linda na kosmicznym poziomie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@626 Taka wystarczająca liczba że Pedri sam musi to ciągnąć w drugiej linii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 No jak co Amerykanie klasycznie muszą robić show, więc zrobili z miksta cyrk na kółkach..

0

@MesQueUnClub96 Firtz tam wjedzie 100%

1

Sprawiedliwy wynik

0

@ngif No fatalnie są ustawieni zwłaszcza w obronie

2

Obecne City ma coś z Barcy Xaviego większość piłek do tyłu przeciwieństwo Flickswagonu gdzie jak jest miejsce to piła do Pedriego a on od razu do przodu

0

@michal26 Jak cała linia nie da się wybronić wszystkiego ale na pewno na plus

0

@michal26 Bardzo dobrze gra dzisiaj

2

Pena to wpuszcza

1

Kula u nogi schodzi dobrze

0

City dramat w obronie gra

1

@ricardo0705 Zgodnie z przewidywaniami jest świetny jasne zawsze można coś ulepszyć ale jak na UEFĘ to top

1

@NeroTFP1 To nie jest takie proste jak się każdemu wydaje :)

1

SArynie to już się nie chciało tego grać takie niechlujne te zagrania na koniec, numer 1 dzieli los Coco i odpada już 2 rundzie

1

Typowy leśny dziadek któremu nic co nowe nie pasuje..

2

@michal26 Ta ładnie zagrała, demomy przeszłości wróciły dwa podwójne w ostatnim gemie :P

0

@Mitch_Atleta Czyli okazuje się że sporo miał tych dobrych momentów

2

W drugim secie już przejazd, Iga w 3 rundzie katarskiego turnieju :)

2

Były turbulencje ale jest pierwszy set dla Igi z Marysią Sakkari na otwarcie turnieju WTA1000 w Doha.

0

@daniel32778 Ta musisz się zalogować :P

1

@sevs Głównie chodzi o kasę, reklamy, koncert i gwiazdy na trybunach mecz jest przy okazji w "przerwach" pomiędzy tym wszystkim :P

2

@Encore Pistole przy grze do 13 dają dużo

0

@SinMistico Albo 5 razy wyjaśnić rywala że aż miło na tym to polega

1

Ropzik się zamienił w Donka dzisiaj ;:P

1

@Krzysztof1987 Tak ale to sekret.

0

@michal26 Camp Nou będzie otawrte dużo wcześniej przed trzecią trybuną i dachem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?