adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Linda lepsza w kosmicznym pierwszym secie
0
@takisobiektos Za to Iga Linda na kosmicznym poziomie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@626 Taka wystarczająca liczba że Pedri sam musi to ciągnąć w drugiej linii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 No jak co Amerykanie klasycznie muszą robić show, więc zrobili z miksta cyrk na kółkach..
0
@MesQueUnClub96 Firtz tam wjedzie 100%
1
Sprawiedliwy wynik
0
@ngif No fatalnie są ustawieni zwłaszcza w obronie
2
Obecne City ma coś z Barcy Xaviego większość piłek do tyłu przeciwieństwo Flickswagonu gdzie jak jest miejsce to piła do Pedriego a on od razu do przodu
0
@michal26 Jak cała linia nie da się wybronić wszystkiego ale na pewno na plus
0
@michal26 Bardzo dobrze gra dzisiaj
2
Pena to wpuszcza
1
Kula u nogi schodzi dobrze
0
City dramat w obronie gra
1
@ricardo0705 Zgodnie z przewidywaniami jest świetny jasne zawsze można coś ulepszyć ale jak na UEFĘ to top
1
@NeroTFP1 To nie jest takie proste jak się każdemu wydaje :)
1
SArynie to już się nie chciało tego grać takie niechlujne te zagrania na koniec, numer 1 dzieli los Coco i odpada już 2 rundzie
1
Typowy leśny dziadek któremu nic co nowe nie pasuje..
2
@michal26 Ta ładnie zagrała, demomy przeszłości wróciły dwa podwójne w ostatnim gemie :P
0
@Mitch_Atleta Czyli okazuje się że sporo miał tych dobrych momentów
2
W drugim secie już przejazd, Iga w 3 rundzie katarskiego turnieju :)
2
Były turbulencje ale jest pierwszy set dla Igi z Marysią Sakkari na otwarcie turnieju WTA1000 w Doha.
0
@daniel32778 Ta musisz się zalogować :P
1
@sevs Głównie chodzi o kasę, reklamy, koncert i gwiazdy na trybunach mecz jest przy okazji w "przerwach" pomiędzy tym wszystkim :P
2
@Encore Pistole przy grze do 13 dają dużo
0
@SinMistico Albo 5 razy wyjaśnić rywala że aż miło na tym to polega
1
Ropzik się zamienił w Donka dzisiaj ;:P
1
@Krzysztof1987 Tak ale to sekret.
0
@michal26 Camp Nou będzie otawrte dużo wcześniej przed trzecią trybuną i dachem :P