adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Jak dobrze kiwasz to odlatują proste
0
Akcja za akcją dobry mecz
0
Vini xD
1
@VegetaPolska No po coś te pieniądze mają :P
1
"Respeta al arbitro" dobre dobre może niech zaczną sędziować normalnie..
1
Nowyzamek co jedzie a zwłaszcza Isak :o
0
@SinMistico Z tych bardziej dostępnych opcji to konkurentem Nico powinien być tylko Lookman.
1
@blakkudium Kot
1
@Filipem Było było :)
0
@Szalik Bo bez rzutu karnego, gola lub czerwonej nie można wołać sędziego do monitora czyli wtedy nie można pokazać spalonego
1
Do niczego się to United nie nadaje xd
0
@kamiVeB I git potem można skupić się na dwóch hitach gorzej jest 5 gdzie wszsytkie 3 mecze są o 21:00..
0
Ale tego 5 marca to lepiej to mogli zrobić..
1
@Eklerek Świetny serwis tylko te podwójne wyrzucić..
0
@mati1112 Bo było losowanie i na nich nie trafili.
5
Jesze Kopenhaga z Chelsea no idealnie pod nasz ranking :P
1
@MOLESTA Ale po co tyle tych losować już ostatnio na to przeszli i to akurat jest fajne.
1
Brawo Michał dobrze to polosowałeś :P
1
@Eklerek Tam jest jeszcze dużo rzeczy które dalej nie wyszły..
3
@NeroTFP1 Się płaci się ma (:
0
To chyba tyle z przygody MU
0
Ten gość na Polsacie ładnie porobiony wylosowali pierwszą kulkę czyli znamy dwie pary, a ten mówi że jeszcze nic nie wiemy :P
0
@matimocny1 Tylko że przy takim formacie trudno to zmienić
8
@Hosh We Wrocławiu :P
0
@Krzty Ale to już wszyscy wiedzą poza europejskimi politykami zwłaszcza polskimi..
2
@Arden Po prostu robią grunt pod własne interesy, a że są one inne od naszych to co to ich obchodzi.
0
Świetna Mirra dzisiaj wygrywa
0
Włosi do domu a to praktycznie oznacza że Hiszpanie będą mieli co najmniej 5 ekip w LM 25/26.
1
Ale sobie chłopaki grają w 120 minucie :P
1
@betonito Pewnie nie ale nie zdziwię się jak odejdzie po sezonie wygląda na wypalonego mimo że przedłużył kontrakt..