0

@MesQueUnClub96 Jak dobrze kiwasz to odlatują proste

0

Akcja za akcją dobry mecz

0

Vini xD

1

@VegetaPolska No po coś te pieniądze mają :P

1

"Respeta al arbitro" dobre dobre może niech zaczną sędziować normalnie..

1

Nowyzamek co jedzie a zwłaszcza Isak :o

0

@SinMistico Z tych bardziej dostępnych opcji to konkurentem Nico powinien być tylko Lookman.

1

1

@Filipem Było było :)

0

@Szalik Bo bez rzutu karnego, gola lub czerwonej nie można wołać sędziego do monitora czyli wtedy nie można pokazać spalonego

1

Do niczego się to United nie nadaje xd

0

@kamiVeB I git potem można skupić się na dwóch hitach gorzej jest 5 gdzie wszsytkie 3 mecze są o 21:00..

0

Ale tego 5 marca to lepiej to mogli zrobić..


1

@Eklerek Świetny serwis tylko te podwójne wyrzucić..

0

@mati1112 Bo było losowanie i na nich nie trafili.

5

Jesze Kopenhaga z Chelsea no idealnie pod nasz ranking :P

1

@MOLESTA Ale po co tyle tych losować już ostatnio na to przeszli i to akurat jest fajne.

1

Brawo Michał dobrze to polosowałeś :P

1

@Eklerek Tam jest jeszcze dużo rzeczy które dalej nie wyszły..

3

@NeroTFP1 Się płaci się ma (:

0

To chyba tyle z przygody MU

0

Ten gość na Polsacie ładnie porobiony wylosowali pierwszą kulkę czyli znamy dwie pary, a ten mówi że jeszcze nic nie wiemy :P

0

@matimocny1 Tylko że przy takim formacie trudno to zmienić

8

@Hosh We Wrocławiu :P

0

@Krzty Ale to już wszyscy wiedzą poza europejskimi politykami zwłaszcza polskimi..

2

@Arden Po prostu robią grunt pod własne interesy, a że są one inne od naszych to co to ich obchodzi.

0

Świetna Mirra dzisiaj wygrywa

0

Włosi do domu a to praktycznie oznacza że Hiszpanie będą mieli co najmniej 5 ekip w LM 25/26.

1

Ale sobie chłopaki grają w 120 minucie :P

1

@betonito Pewnie nie ale nie zdziwię się jak odejdzie po sezonie wygląda na wypalonego mimo że przedłużył kontrakt..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?