2

Wygrywa Iga z Yastremską 6:0 6:2 i jest w 4 rundzie IW. Ciężko cokolwiek tutaj ocenić bo Dayana przegrała ten mecz przed wyjściem na kort..

5

6:0, Iga.

1

@Commando Bo nie ma takich :d

1

@PIWOSZ89 Tak samo jak Real miał nie mieć szans po meczu z Betisem..

1

@Cule1234 Wiadomo trzeba się wymiksować :P

0

Co Correa załatwił mecz to jego :P

1

@takisobiektos No jest ciężko ale to WTA oni robią wszystko źle..

1

Ten speaker Interu to tak wujo na weselu o 5 rano :)

0

Ale luta

0

@regatta52 A to ktoś normalny łączy?

3

@ranger3120 Tu nie lepiej sprawdź 5 wpisów wstecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas Na razie nie wyglądał na coś lepszego..

3

Iga pokonuje Caroline Garcię 6-2 6-0 i melduje się w 3 rundzie IW. Poprawna gra Igi ale to wystarczyło bo nisko zawiesiła poprzeczkę Francuzka :)

1

6:2 Iga w pierwszym.

8

@D10SLEO Politycy kłamią no szok normalnie, kto by się spodziewał :)

15

@Bykunn Czy ja wiem pojedzie do Francji i Wielkiej Brytanii i odbębni większą część :P

3

@BorzyKrzys Jedna z rzeczy która boli najbardziej, chciałbym na nowym Camp Nou taką 20tyś żylętę i tak trudno będzie wypełniać stadion co 2 tygodnie.

15

@Mns21 Wszyscy juz obsrani, a na razie jest to pomysł (nie pierwszy nie ostatni), który będą opracowywać do końca roku znając naszych polityków to pewnie przeciągnie się to o 2-3 lata, pomijam że sam Tusk w tych wypowiedziach mówił że to bardziej dla chętnych ale z ciekawymi zachętami ale wiadomo to się nie klika :P

0

@Michael24 No to że raz zawodowa armia potrzebuje mięsa armatniego, a dwa jak już będziesz 2-3 w takim okopie i jakimś cudem nie zginiesz to jednak trochę umiejętności zyskasz.

4

@don'T.R.I.P.e Tutaj nie ma filozofii Ameryka szykuje się na starcie z Chinami i na dzień dobry mają słabsze karty, więc szukają pomocy gdzie się da, a Rosja jest jednym z większych graczy w tej zabawie, jednocześnie dużo ryzykują bo wcale nie jest powiedziane że Rosja przejdzie na ich stronę. Przy tym wszystkim trzeba też zagrać Europą, która dzisiaj jest z USA ale czy tak będzie zawsze..

0

@FCB24 Pewnie że jest ale daj się Polakom nacieszyć :p

1

@blakkudium Potężny Marian zagra

8

@Kamiloza91 Też mnie to już wkurza takie kompilacje to można zrobić z każdym bramkarzem bo nie da się grać bez błędów z Wojtkiem też zrobisz Euro 12 czy Senegal na Mundialu..

5

O i we wtorek będzie idealnie o 19 Barca potem Liverpool PSG, bo mecz Niemców już wyjaśniony.

3

@macio_944 Uwielbiam takie coś bo o każdym bramkarzu by skleił :P

0

@Deeespacito Dokładnie pięknie "komentował" bramki w meczu z BVB

1

@takisobiektos @Encore Bo to jest ta sama nawierzchnia co w Miami i USO ale ona też ma swoje różne wersje szybkości i to może być ta najwolniejsza +dochodzą warunki które w Kalifornii na pustyni są specyficzne.

1

@Encore Zmienili ale wczoraj na tej pokazówce nie było widać dużej różnicy kozioł piłki nadal wysoki, kick serwis będzie dalej mocny.

1

@blakkudium W końcu Ameryczka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?