adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wygrywa Iga z Yastremską 6:0 6:2 i jest w 4 rundzie IW. Ciężko cokolwiek tutaj ocenić bo Dayana przegrała ten mecz przed wyjściem na kort..
5
6:0, Iga.
1
@Commando Bo nie ma takich :d
1
@PIWOSZ89 Tak samo jak Real miał nie mieć szans po meczu z Betisem..
1
@Cule1234 Wiadomo trzeba się wymiksować :P
0
Co Correa załatwił mecz to jego :P
1
@takisobiektos No jest ciężko ale to WTA oni robią wszystko źle..
1
Ten speaker Interu to tak wujo na weselu o 5 rano :)
0
Ale luta
0
@regatta52 A to ktoś normalny łączy?
3
@ranger3120 Tu nie lepiej sprawdź 5 wpisów wstecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Na razie nie wyglądał na coś lepszego..
3
Iga pokonuje Caroline Garcię 6-2 6-0 i melduje się w 3 rundzie IW. Poprawna gra Igi ale to wystarczyło bo nisko zawiesiła poprzeczkę Francuzka :)
1
6:2 Iga w pierwszym.
8
@D10SLEO Politycy kłamią no szok normalnie, kto by się spodziewał :)
15
@Bykunn Czy ja wiem pojedzie do Francji i Wielkiej Brytanii i odbębni większą część :P
3
@BorzyKrzys Jedna z rzeczy która boli najbardziej, chciałbym na nowym Camp Nou taką 20tyś żylętę i tak trudno będzie wypełniać stadion co 2 tygodnie.
15
@Mns21 Wszyscy juz obsrani, a na razie jest to pomysł (nie pierwszy nie ostatni), który będą opracowywać do końca roku znając naszych polityków to pewnie przeciągnie się to o 2-3 lata, pomijam że sam Tusk w tych wypowiedziach mówił że to bardziej dla chętnych ale z ciekawymi zachętami ale wiadomo to się nie klika :P
0
@Michael24 No to że raz zawodowa armia potrzebuje mięsa armatniego, a dwa jak już będziesz 2-3 w takim okopie i jakimś cudem nie zginiesz to jednak trochę umiejętności zyskasz.
4
@don'T.R.I.P.e Tutaj nie ma filozofii Ameryka szykuje się na starcie z Chinami i na dzień dobry mają słabsze karty, więc szukają pomocy gdzie się da, a Rosja jest jednym z większych graczy w tej zabawie, jednocześnie dużo ryzykują bo wcale nie jest powiedziane że Rosja przejdzie na ich stronę. Przy tym wszystkim trzeba też zagrać Europą, która dzisiaj jest z USA ale czy tak będzie zawsze..
0
@FCB24 Pewnie że jest ale daj się Polakom nacieszyć :p
1
@blakkudium Potężny Marian zagra
8
@Kamiloza91 Też mnie to już wkurza takie kompilacje to można zrobić z każdym bramkarzem bo nie da się grać bez błędów z Wojtkiem też zrobisz Euro 12 czy Senegal na Mundialu..
5
O i we wtorek będzie idealnie o 19 Barca potem Liverpool PSG, bo mecz Niemców już wyjaśniony.
3
@macio_944 Uwielbiam takie coś bo o każdym bramkarzu by skleił :P
0
@Deeespacito Dokładnie pięknie "komentował" bramki w meczu z BVB
1
@takisobiektos @Encore Bo to jest ta sama nawierzchnia co w Miami i USO ale ona też ma swoje różne wersje szybkości i to może być ta najwolniejsza +dochodzą warunki które w Kalifornii na pustyni są specyficzne.
1
@Encore Zmienili ale wczoraj na tej pokazówce nie było widać dużej różnicy kozioł piłki nadal wysoki, kick serwis będzie dalej mocny.
1
@blakkudium W końcu Ameryczka..