adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 Uwielbiam takie coś bo o każdym bramkarzu by skleił :P
0
@Deeespacito Dokładnie pięknie "komentował" bramki w meczu z BVB
1
@takisobiektos @Encore Bo to jest ta sama nawierzchnia co w Miami i USO ale ona też ma swoje różne wersje szybkości i to może być ta najwolniejsza +dochodzą warunki które w Kalifornii na pustyni są specyficzne.
1
@Encore Zmienili ale wczoraj na tej pokazówce nie było widać dużej różnicy kozioł piłki nadal wysoki, kick serwis będzie dalej mocny.
1
@blakkudium W końcu Ameryczka..
0
@Eklerek Też pamiętam nawet mu wtedy kibicowałem bo dobry turniej grał ale zamiast się rozwijać to poszedł w złą stronę.
1
@Eklerek I dobrze bo to wrak sportowy od lat + poświewisko w internecie.
1
@MesQueUnClub_87 Bogaci nie siedzą w więzieniach :P
5
@Mitch_Atleta Przecież przy Barcelonie robi to samo
0
@krol211 Każdy popełnia błędy..
0
Ich rozgrywki jak co roku praktycznie..
1
@Lola120 Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
2
@RosjaninBut Niestety Europa jest już stracona głownie przez polityków i nie ma dla niej już ratunku..
2
@Criss18Barca Owszem ale tu chodzi o oglądalność wtedy mecz PSG Liverpool takim meczem drugiej kategorii jest bo wiadomo że najlepsze liczby wykręci Barcelona z Polakami tak to działa.
5
@PatrychoO Dzisiejszy internet niestety albo kogoś chwalisz albo hejtujesz nic pomiędzy..
0
@MesQueUnClub96 Ale na dłuższą metę Anglia będzie w tym top2 bo mają mocną klasę średnią, która będzie robić punkty w LE i LKE.
0
@MesQueUnClub96 Koniecznie koniecznie.
0
@MessiForeverTheBest Dokładnie szczególnie że z Anglii regularnie będzie po 5 ekip w LM.
@daniel32778 To jest jakiś dziwny przypadek w Europie.
2
@Messibestplayerintheworld W ogóle nie kusi, babrak jakich wielu..
2
@fart To już wcześniej było zapowiadane.
0
No taka pomarańczowa
1
@Bykunn Tak 3metrowy :P
1
Chabiniak co dał :))
4
19-0 w strzałach aha
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale pamiętajcie ten gol nie ma znaczenia bo czerwo z PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Tak jest kapitanie dla tych wszystkich którzy po Tobie jadą :))))
0
Ale murowanko
0
Lewy (:
3
@Kidd Się płaci się ma :P