adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@regatta52 Aha XD
2
Takkkkkkkk dobrze tym rzeźnikom
0
Oni w tym Juve to zdrowi? xd
2
Impet okrutny dla mnie czerwo
1
Ałaaa .
0
Ładnie tam "4" łamał linie :P
0
@Szmulek Mieli Barce mieli Real starczy im w tym sezonie :P
0
@Encore Ale wiedzą jak z nimi grać,a Bayer pewnie wyjdzie grając wysoko i dostaną kontry..
2
@MiloszFCB1899 Karne bym zobaczył
2
@norbi77 A to można nazwać barażami do 1/8, ale nie będę się kłócił na upartego mogli zrobić te mecze bez wliczania żeby było stosunkowo spawiedliwie i każda drużyna tyle samo spotkań, i tak jak napisał @NerwowyFistaszek :)
0
Poteżny de Jong z asystą
0
@regatta52 Jak co inżynierowie się bawią :)
0
@norbi77 No to w sumie bramki z eliminacji też powinny się liczyć w końcu to jest ta sama edycja LM :P
0
Uno dos tres
0
@prokofiew W poprzednim meczu lekki uraz ale to by nic nie zmieniło
0
Ale łatwo potężny Mekambe
0
@D10SLEO No jak tam mają dwóch dobry komentatorów to trudno obsadzić wszystkie mecze
0
Dżingdong .
0
@Kondziubarca No raczej, straci hegemonię więc nie mogą się panoszyć gdzie chcą..
5
7-5 6-0 Iga w ćwierćfinale WTA1000 w Dubaju.
0
Bayern ciśnięty
0
@Kazragore Ale i tak dużo słabej niż kiedyś
0
Theo Marciniak na fame MMA 25 :)
6
6-0 6-2 Iga ale wiadomo dzisiaj wygrana to nikt nie ogląda :*
0
@MessiForeverTheBest Gorzej ale wiek robi swoje :d
3
6-0, Iga.
0
@Toretto Tego poencjalnego karnego Raphinhi to do czasu filmu nikt nie widział, oczywiście faulu tam nie było bo gdyby tak to w każdym meczu mielibyśmy po 5 karnych :P
1
@Pedri16Future Żadne dwie tam karnego po prostu nie ma.
0
@alone49 Karny dla Rayo ale nie na Cubarsim ale na Hectorze, na Olmo nie ma karnego i o Raphinhi to nie wiem nawet gdzie.
5
@Pedri16Future Ten to też odklejeniec.