0

@regatta52 Aha XD

2

Takkkkkkkk dobrze tym rzeźnikom

0

Oni w tym Juve to zdrowi? xd

2

Impet okrutny dla mnie czerwo

1

Ałaaa .

0

Ładnie tam "4" łamał linie :P

0

@Szmulek Mieli Barce mieli Real starczy im w tym sezonie :P

0

@Encore Ale wiedzą jak z nimi grać,a Bayer pewnie wyjdzie grając wysoko i dostaną kontry..

2

@MiloszFCB1899 Karne bym zobaczył

2

@norbi77 A to można nazwać barażami do 1/8, ale nie będę się kłócił na upartego mogli zrobić te mecze bez wliczania żeby było stosunkowo spawiedliwie i każda drużyna tyle samo spotkań, i tak jak napisał @NerwowyFistaszek :)

0

Poteżny de Jong z asystą

0

@regatta52 Jak co inżynierowie się bawią :)

0

@norbi77 No to w sumie bramki z eliminacji też powinny się liczyć w końcu to jest ta sama edycja LM :P

0

Uno dos tres

0

@prokofiew W poprzednim meczu lekki uraz ale to by nic nie zmieniło

0

Ale łatwo potężny Mekambe

0

@D10SLEO No jak tam mają dwóch dobry komentatorów to trudno obsadzić wszystkie mecze

0

Dżingdong .

0

@Kondziubarca No raczej, straci hegemonię więc nie mogą się panoszyć gdzie chcą..

5

7-5 6-0 Iga w ćwierćfinale WTA1000 w Dubaju.

0

Bayern ciśnięty

0

@Kazragore Ale i tak dużo słabej niż kiedyś

0

Theo Marciniak na fame MMA 25 :)

6

6-0 6-2 Iga ale wiadomo dzisiaj wygrana to nikt nie ogląda :*

0

@MessiForeverTheBest Gorzej ale wiek robi swoje :d

3

6-0, Iga.

0

@Toretto Tego poencjalnego karnego Raphinhi to do czasu filmu nikt nie widział, oczywiście faulu tam nie było bo gdyby tak to w każdym meczu mielibyśmy po 5 karnych :P

1

@Pedri16Future Żadne dwie tam karnego po prostu nie ma.

0

@alone49 Karny dla Rayo ale nie na Cubarsim ale na Hectorze, na Olmo nie ma karnego i o Raphinhi to nie wiem nawet gdzie.

5

@Pedri16Future Ten to też odklejeniec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?