adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Ach Ci Brazole niesamowici są pod tym względem :P
0
@Rupert_Haubica Właśnie dlatego dopiero co zmienili tę zasadę.
2
@Kengo Tak to byłaby dobra zmiana, ale dodatkowe mecze to dodatkowa kasa, a o to chodzi w tym biznesie :P
Ewentualnie porobić jeszcze tak zmiany w pucharach żeby te zespoły 17-24 spadały do LE, a z LE do LKE na wzór tego co było przed tym sezonem.
1
@Pawlak1992 Myślę że jednak nie będzie to miało dużego wpływu jasne teraz ranga tego turnieju większa, ale jednak to zbieranina drużyn z całego świata. Zobaczymy też jak podejdą do tego ekipy z Europy czy pojadą tam najmocniejszymi kadrami..
0
@Barcaa12 Tylko przed pierwszym meczem kiedy wybierali tak się nie wydawało.
0
@Mitch_Atleta 100% był to strzał. Chciał wewnętrzną częścią stopy ale totalnie mu zeszła, podanie pewnie zagrałby inaczej.
2
Złota piłka Salah? Kto? :P
2
Papa Liverpool xd
1
Ale to jest kasztan xd
23
Dembele się stare złe czasy przeciwko Liver przypomniały xd
1
Ale teraz młody zmarnował..
0
@Mitch_Atleta Chyba nie :P
1
@Eklerek Marzy mi się na lewym..
2
Ale to jest kocur :P
0
Łatwo Iga w ćwierćfinale.
0
@Kinginiesta 14
0
@Marcelinho132 Co mecz tak będziesz pisał?
0
@Kazragore ^^
3
@KamQiX Ta uwielbiam ten argument :P
1
Już współczuję Cubarsiemu bo to czerwo będzie mu wypominane jak Araujo. Prawda?
0
@Messiah10 Już dawno :P
1
@Lionel_Messi10 To ja tak miałem wczoraj, ciul wie co oni tam odpierdzielają :p
1
@MessiForeverTheBest Działa
13
@jacobFCB Musk to ogólnie chyba się poczuł że jest już królem świata..
0
Ręka Juve ewidentna
0
@PIWOSZ89 Olmo za de Jonga i git.
0
@Criss18Barca Na samym końcu na pewno Hiszpanie to akurat proste :p
2
Wygrywa Iga z Yastremską 6:0 6:2 i jest w 4 rundzie IW. Ciężko cokolwiek tutaj ocenić bo Dayana przegrała ten mecz przed wyjściem na kort..
5
6:0, Iga.
1
@Commando Bo nie ma takich :d