adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Nie wiem może za to że jest dzbanem :)
2
@FCB_dimiC Ignacik ale blisko :P
1
@FcPortoFan1999 No byłby wstyd gdyby zawodniczka z problemami w obu nogach była lepsza fizycznie..
1
@Sysia11 Nie da się zakończyć czegoś czego nie ma :)
1
@Eklerek Szyny były złe
2
@GTBTP Eala na szczęście takiej nie ma :)
0
0-1 Iga, fajnie gra "Jala" :P
2
@Eklerek Wszyscy w Canal mają taki "kontrakt" Ignacik nie lepszy, wiadomo że jakby powiedzieli cos złego to już nie byłoby wywiadów czy czy informacji ze środka :P
1
@Eklerek Boli ją lewa, a uderza się w prawą :)
2
Ale dziwny ma tik Ola z tym uderzaniem w udo/pośladek :P
@tbas @Eklerek @takisobiektos
0
@SinMistico Raczej nie mają praw do meczów domowych Argentyny i Brazylii.
1
@Gibbon_FCB Dobrze że jednak nie bo by człowiek nie wytrzymał :)
0
Na hiszpańskim nie da się oglądać chłop przez 3 minuty krzyczy "gol" :P
3
@kamiVeB Eleven ma ale bez meczów domowych Argentyny i Brazylii.
0
@Silencee09 W polskiej telewizji nie ma bo Eleven ma prawa ale bez meczów domowych Argentyny i Brazylii.
0
@MessiForeverTheBest Problem że jest olbrzymi deficyt komentatorów polsat nie ma żadnych, w canal też bieda (pewnie dojdą do nich z viaplay troche ich to uratuje) w tvp szału nie ma. Ćwiąkała raczej nie będzie pchał się do telewizji obecnie.
18
@barteq A on nie zaprasza przypadkiem wszystkich?
4
..a w drugim 6-3 co oznacza awans do ćwierćfinału Miami Open. Polska jako jedyna ma dwie reprezentantki na tym etapie turnieju :)
2
7-6, Iga w pierwszym..
1
@Encore Oblężona twierdza klasyka :)
18
@PepGuardiola1971 Wtedy by było: ale Panowie umówmy się taką Maltę to my powinniśmy rozjechać bez Roberta :P
1
@Eklerek Coco w tym sezonie fatalna
0
@mate92 No pewnie że tak mieli szansę na prostopadłą, na prawej kilka razy duży miejsca a oni cały czas te luty
0
@mate92 Pod bramką rywala, chyba źle to doprecyzowałem.
0
@Sebolinho Strzał strzałowi nie równy, podanie do bramkarza rywali też jest liczone jako strzał
1
Malta nie potrafi nic innego poza strzałem z dystansu pod bramką rywala
0
Boże widzisz i nie grzmisz
0
@Eklerek Nie jestem na to gotowy :P
2
Ale oddały te ćwierćfinały :)
0
@barcelonaLM Będzie ciekawostką tyle.