0

@FCB_dimiC Nie wiem może za to że jest dzbanem :)

2

@FCB_dimiC Ignacik ale blisko :P

1

@FcPortoFan1999 No byłby wstyd gdyby zawodniczka z problemami w obu nogach była lepsza fizycznie..

1

@Sysia11 Nie da się zakończyć czegoś czego nie ma :)

1

@Eklerek Szyny były złe

2

@GTBTP Eala na szczęście takiej nie ma :)

0

0-1 Iga, fajnie gra "Jala" :P

2

@Eklerek Wszyscy w Canal mają taki "kontrakt" Ignacik nie lepszy, wiadomo że jakby powiedzieli cos złego to już nie byłoby wywiadów czy czy informacji ze środka :P

1

@Eklerek Boli ją lewa, a uderza się w prawą :)

2

Ale dziwny ma tik Ola z tym uderzaniem w udo/pośladek :P
@tbas @Eklerek @takisobiektos

0

@SinMistico Raczej nie mają praw do meczów domowych Argentyny i Brazylii.

1

@Gibbon_FCB Dobrze że jednak nie bo by człowiek nie wytrzymał :)

0

Na hiszpańskim nie da się oglądać chłop przez 3 minuty krzyczy "gol" :P

3

@kamiVeB Eleven ma ale bez meczów domowych Argentyny i Brazylii.

0

@Silencee09 W polskiej telewizji nie ma bo Eleven ma prawa ale bez meczów domowych Argentyny i Brazylii.

0

@MessiForeverTheBest Problem że jest olbrzymi deficyt komentatorów polsat nie ma żadnych, w canal też bieda (pewnie dojdą do nich z viaplay troche ich to uratuje) w tvp szału nie ma. Ćwiąkała raczej nie będzie pchał się do telewizji obecnie.

18

@barteq A on nie zaprasza przypadkiem wszystkich?

4

..a w drugim 6-3 co oznacza awans do ćwierćfinału Miami Open. Polska jako jedyna ma dwie reprezentantki na tym etapie turnieju :)

2

7-6, Iga w pierwszym..

1

@Encore Oblężona twierdza klasyka :)

18

@PepGuardiola1971 Wtedy by było: ale Panowie umówmy się taką Maltę to my powinniśmy rozjechać bez Roberta :P

1

@Eklerek Coco w tym sezonie fatalna

0

@mate92 No pewnie że tak mieli szansę na prostopadłą, na prawej kilka razy duży miejsca a oni cały czas te luty

0

@mate92 Pod bramką rywala, chyba źle to doprecyzowałem.

0

@Sebolinho Strzał strzałowi nie równy, podanie do bramkarza rywali też jest liczone jako strzał

1

Malta nie potrafi nic innego poza strzałem z dystansu pod bramką rywala

0

Boże widzisz i nie grzmisz

0

@Eklerek Nie jestem na to gotowy :P

2

Ale oddały te ćwierćfinały :)

0

@barcelonaLM Będzie ciekawostką tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?