0

@baster82 6 zmienionych

1

@eckov na youtubach telewizji masz (eleven, canal+,viaplay..)

0

@matirix20 Spokojnie Firpo na yt też wyglądał potężnie wszystko zweryfikuje duża piłka :P

3

@wojopancer Trudno zapomnieć..

0

@Szalik Ale kto powiedział że to musi być tylko jedno z tych dwóch nie widzę problemu gdzie drużyny z wyższym slotem oprócz braku 1/16 ma też wszystkie rewanże u siebie jeszcze bardziej by to zachęcało do mocnej gry w fazie ligowej..

0

@takisobiektos Ale zamienił teamy xd

1

@FcPortoFan1999 Nic niezłego tam nie widziałem desperackie murowanie tyle

2

Miały być dwa wpierdziele i zapewne będą ale Jaga już pokazała się 10 razy lepiej niż Legia

0

@Ogorinho1974 Ta i dostanie czwórkę

0

@barcelonaLM To samo

0

Tobiasz też ładnie się przyglądał jak Ter Stegen z tych sławnych filmików :d

10

Chelsea momentami to poziom Legii :P

17

Przebiegnięty dystans w ćwierćfinałach LM (oficjalna strona UEFA):
Bayern - 125.5km
Inter - 123km
Barcelona - 117km
Arsenal - 114km
BVB - 113km
PSG - 111km
Aston Villa - 111km
Real - 101km..

0

@totalcrack Nie wiem może jestem ślepy ale dla mnie na obu leci w lewo tylko ja drugim bardziej to widać..

1

@totalcrack Ale na obu jest ruch w bok

2

@barcelonaLM Ale czekaj czekaj to teraz są jakieś tezy żę Marciniak popełnił błąd i tam nie było podwójnego odbicia? Bo na powtórkach błąd Alvareza był jednak widoczny..

0

@heniusss Oczywiście dlatego jest napisane G/A, a nie samo G..

0

@heniusss Ta nie jest zakłamana gdyby było że padło z tego 136 goli to wtedy tak :P

2

@blakkudium Po meczu już było widać że chodzi normalnie i śmieszkuje z z Fatim

0

@APTAPT Tak tylko np te dwie sytuacje Guirassy'ego w statystyce nie zobaczysz a to były setki

1

@Comentateiro A wczoraj to wielki Bayern nie miał wygrać?

0

@Chucky Pomijając formę zwyżkową to nie za bardzo był ktoś inny na tę pozycję.

2

@insp1re Nawet powiem więcej wyższe rozstawienie powinno grać u siebie przez całe playoffy. Czyli jak np 3 zespół w półfinale gra z 8 to z automatu powinien grać u siebie rewanż niech będzie jakaś większa nagroda za dobrą grę w fazie ligowej. Plus wyrzucić strzelców z 1/16 bo ja uważam że to nie jest sprawiedliwe (i nie chodzi mi tu o przypadek piłkarzy Barcelony po prostu tak na przyszłość) tak samo jak kwalifikacje nie są wliczane w listę strzelców całej edycji LM.

1

@FCB24 To akurat fejk w dzisiejszych czasach przy tylu trollach i AI to wszystko trzeba sprawdzać dwa razy szczególnie jeśli chodzi o info transferowe :P

1

Arsenał :P

0

@Kondziubarca Tu raczej niespodzianki nie będzie kwestia tylko czy Fermin czy Gavi.

13

@MesQueUnClub96 Premium trzeba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?