adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@baster82 6 zmienionych
1
@eckov na youtubach telewizji masz (eleven, canal+,viaplay..)
0
@matirix20 Spokojnie Firpo na yt też wyglądał potężnie wszystko zweryfikuje duża piłka :P
3
@wojopancer Trudno zapomnieć..
0
@Szalik Ale kto powiedział że to musi być tylko jedno z tych dwóch nie widzę problemu gdzie drużyny z wyższym slotem oprócz braku 1/16 ma też wszystkie rewanże u siebie jeszcze bardziej by to zachęcało do mocnej gry w fazie ligowej..
0
@takisobiektos Ale zamienił teamy xd
1
@FcPortoFan1999 Nic niezłego tam nie widziałem desperackie murowanie tyle
2
Miały być dwa wpierdziele i zapewne będą ale Jaga już pokazała się 10 razy lepiej niż Legia
0
@Ogorinho1974 Ta i dostanie czwórkę
0
@barcelonaLM To samo
0
Tobiasz też ładnie się przyglądał jak Ter Stegen z tych sławnych filmików :d
10
Chelsea momentami to poziom Legii :P
17
Przebiegnięty dystans w ćwierćfinałach LM (oficjalna strona UEFA):
Bayern - 125.5km
Inter - 123km
Barcelona - 117km
Arsenal - 114km
BVB - 113km
PSG - 111km
Aston Villa - 111km
Real - 101km..
0
@totalcrack Nie wiem może jestem ślepy ale dla mnie na obu leci w lewo tylko ja drugim bardziej to widać..
1
@totalcrack Ale na obu jest ruch w bok
2
@barcelonaLM Ale czekaj czekaj to teraz są jakieś tezy żę Marciniak popełnił błąd i tam nie było podwójnego odbicia? Bo na powtórkach błąd Alvareza był jednak widoczny..
0
@heniusss Oczywiście dlatego jest napisane G/A, a nie samo G..
0
@heniusss Ta nie jest zakłamana gdyby było że padło z tego 136 goli to wtedy tak :P
2
@blakkudium Po meczu już było widać że chodzi normalnie i śmieszkuje z z Fatim
0
@APTAPT Tak tylko np te dwie sytuacje Guirassy'ego w statystyce nie zobaczysz a to były setki
1
@Comentateiro A wczoraj to wielki Bayern nie miał wygrać?
0
@Chucky Pomijając formę zwyżkową to nie za bardzo był ktoś inny na tę pozycję.
2
@insp1re Nawet powiem więcej wyższe rozstawienie powinno grać u siebie przez całe playoffy. Czyli jak np 3 zespół w półfinale gra z 8 to z automatu powinien grać u siebie rewanż niech będzie jakaś większa nagroda za dobrą grę w fazie ligowej. Plus wyrzucić strzelców z 1/16 bo ja uważam że to nie jest sprawiedliwe (i nie chodzi mi tu o przypadek piłkarzy Barcelony po prostu tak na przyszłość) tak samo jak kwalifikacje nie są wliczane w listę strzelców całej edycji LM.
1
@FCB24 To akurat fejk w dzisiejszych czasach przy tylu trollach i AI to wszystko trzeba sprawdzać dwa razy szczególnie jeśli chodzi o info transferowe :P
1
Arsenał :P
0
@Kondziubarca Tu raczej niespodzianki nie będzie kwestia tylko czy Fermin czy Gavi.
13
@MesQueUnClub96 Premium trzeba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika