adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM Ale czekaj czekaj to teraz są jakieś tezy żę Marciniak popełnił błąd i tam nie było podwójnego odbicia? Bo na powtórkach błąd Alvareza był jednak widoczny..
0
@heniusss Oczywiście dlatego jest napisane G/A, a nie samo G..
0
@heniusss Ta nie jest zakłamana gdyby było że padło z tego 136 goli to wtedy tak :P
2
@blakkudium Po meczu już było widać że chodzi normalnie i śmieszkuje z z Fatim
0
@APTAPT Tak tylko np te dwie sytuacje Guirassy'ego w statystyce nie zobaczysz a to były setki
1
@Comentateiro A wczoraj to wielki Bayern nie miał wygrać?
0
@Chucky Pomijając formę zwyżkową to nie za bardzo był ktoś inny na tę pozycję.
2
@insp1re Nawet powiem więcej wyższe rozstawienie powinno grać u siebie przez całe playoffy. Czyli jak np 3 zespół w półfinale gra z 8 to z automatu powinien grać u siebie rewanż niech będzie jakaś większa nagroda za dobrą grę w fazie ligowej. Plus wyrzucić strzelców z 1/16 bo ja uważam że to nie jest sprawiedliwe (i nie chodzi mi tu o przypadek piłkarzy Barcelony po prostu tak na przyszłość) tak samo jak kwalifikacje nie są wliczane w listę strzelców całej edycji LM.
1
@FCB24 To akurat fejk w dzisiejszych czasach przy tylu trollach i AI to wszystko trzeba sprawdzać dwa razy szczególnie jeśli chodzi o info transferowe :P
1
Arsenał :P
0
@Kondziubarca Tu raczej niespodzianki nie będzie kwestia tylko czy Fermin czy Gavi.
13
@MesQueUnClub96 Premium trzeba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Twitter na stronie żyje :O
3
Potężne Apogee
0
@Janas11224 Małe szanse bo Flick chce mu pokazać że jakby się nie starał to nie ma tu dla niego miejsca.
0
@blakkudium A więc wojna ;d
1
@Astad Czy mają 20 mocnych? Na moje nie, Hiszpania nawet klasy średniej nie ma za mocnej o dole tabeli nie wspominając. Tutaj jedyne rozwiązanie to wejście na grubo szejków i ameryki do klubów słabszych żeby to rozwinąć ale patrząc jak liga jest zarządzana (źle) to nie widzę tego..
0
@Stinger_ Dokładnie to że raz się zdarzyło nie ma znaczenia teraz jest większa LM, większa LN większe MŚ za chwilę pewnie jeszcze większe, a też intensywność się zmieniła. A no i zapomiałem o wisience na torcie czyli nowych klubowych mś..
1
@Czajka90 A i tak go ktoś na nowy sezon zatrudni..
0
@budel17 ładnie zagrane ale w koncówce już się robiło gorąco tyle rund 5vs3..
1
@Ojciec5tkidzieci Był całkiem całkiem :P
0
Sfrajerzyła się żółta łódź tyle można powiedzieć..
1
@barcelonaLM Dokładnie niech z trybun rzucają :P
1
@takisobiektos Claro czerwo
0
Ewidentna ręka Villarrealu gola nie będzie.
5
Nico miał dwie okazje i raz wyłożył bratu setkę, trudno się gra w takiej ekipie jak Athletic..
0
@FcPortoFan1999 Daj se spokój z tym Porto skup się na Barcelonie :)