2

@barcelonaLM Ale czekaj czekaj to teraz są jakieś tezy żę Marciniak popełnił błąd i tam nie było podwójnego odbicia? Bo na powtórkach błąd Alvareza był jednak widoczny..

0

@heniusss Oczywiście dlatego jest napisane G/A, a nie samo G..

0

@heniusss Ta nie jest zakłamana gdyby było że padło z tego 136 goli to wtedy tak :P

2

@blakkudium Po meczu już było widać że chodzi normalnie i śmieszkuje z z Fatim

0

@APTAPT Tak tylko np te dwie sytuacje Guirassy'ego w statystyce nie zobaczysz a to były setki

1

@Comentateiro A wczoraj to wielki Bayern nie miał wygrać?

0

@Chucky Pomijając formę zwyżkową to nie za bardzo był ktoś inny na tę pozycję.

2

@insp1re Nawet powiem więcej wyższe rozstawienie powinno grać u siebie przez całe playoffy. Czyli jak np 3 zespół w półfinale gra z 8 to z automatu powinien grać u siebie rewanż niech będzie jakaś większa nagroda za dobrą grę w fazie ligowej. Plus wyrzucić strzelców z 1/16 bo ja uważam że to nie jest sprawiedliwe (i nie chodzi mi tu o przypadek piłkarzy Barcelony po prostu tak na przyszłość) tak samo jak kwalifikacje nie są wliczane w listę strzelców całej edycji LM.

1

@FCB24 To akurat fejk w dzisiejszych czasach przy tylu trollach i AI to wszystko trzeba sprawdzać dwa razy szczególnie jeśli chodzi o info transferowe :P

1

Arsenał :P

0

@Kondziubarca Tu raczej niespodzianki nie będzie kwestia tylko czy Fermin czy Gavi.

13

@MesQueUnClub96 Premium trzeba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Twitter na stronie żyje :O

3

Potężne Apogee

0

@Janas11224 Małe szanse bo Flick chce mu pokazać że jakby się nie starał to nie ma tu dla niego miejsca.

0

@blakkudium A więc wojna ;d

1

@Astad Czy mają 20 mocnych? Na moje nie, Hiszpania nawet klasy średniej nie ma za mocnej o dole tabeli nie wspominając. Tutaj jedyne rozwiązanie to wejście na grubo szejków i ameryki do klubów słabszych żeby to rozwinąć ale patrząc jak liga jest zarządzana (źle) to nie widzę tego..

0

@Stinger_ Dokładnie to że raz się zdarzyło nie ma znaczenia teraz jest większa LM, większa LN większe MŚ za chwilę pewnie jeszcze większe, a też intensywność się zmieniła. A no i zapomiałem o wisience na torcie czyli nowych klubowych mś..

1

@Czajka90 A i tak go ktoś na nowy sezon zatrudni..

0

@budel17 ładnie zagrane ale w koncówce już się robiło gorąco tyle rund 5vs3..

1

@Ojciec5tkidzieci Był całkiem całkiem :P

0

Sfrajerzyła się żółta łódź tyle można powiedzieć..

1

@barcelonaLM Dokładnie niech z trybun rzucają :P

1

@takisobiektos Claro czerwo

0

Ewidentna ręka Villarrealu gola nie będzie.

5

Nico miał dwie okazje i raz wyłożył bratu setkę, trudno się gra w takiej ekipie jak Athletic..

0

@FcPortoFan1999 Daj se spokój z tym Porto skup się na Barcelonie :)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?